Топ 5 найкращих платформерів на "Андроїд"

175 0 Новини високих технологій

Платформер - дуже хороший жанр комп'ютерних ігор. Аналогічні проекти є і для мобільних телефонів. Платформерів досить багато. В таких іграх потрібно стрибати по платформах, збирати різні ресурси, щоб відкрити доступ до нового рівня. Зазвичай платформери мають величезну кількість різних етапів проходження. Щоб користувач не нудьгував, а з кожним рівнем гра стає все складніше, з'являються нові супротивники і так далі.

Платформери Android

Подібних додатків для мобільних телефонів досить багато, так що визначити кращі платформера на Андроїд» дуже складно, але можливо. Спробуємо виділити найбільш цікаві і захоплюючі. Визначати будемо по геймплею, тобто за можливостями гри.


Всі нижчезазначені програми можна завантажити безкоштовно або ж купити в Google Play. У кожного з них свої особливості і свої можливості, завдяки яким вони виділяються серед своїх аналогів. Виділимо кращі ігри-платформера на Андроїд».

Super Meat Boy

У цю гру грали багато популярні "ютуберы" на своїх комп'ютерах. Тепер же пограти у цей шедевр може кожен, у кого є мобільний телефон з операційною системою Android.
Топ 5 найкращих платформерів на "Андроїд"
В Super Meat Boy Forever геймер виступає в ролі маленького м'ясного чоловічка. Потрібно проходити рівень за рівнем, але не все так просто. На шляху постійно з'являються різні пастки. Потрібно їх стрибати, лазити по стінах, проходити через вузькі проходи і багато іншого. Відразу пройти всі рівні не вийде, адже Super Meat Boy - досить складна, але цікава гра, так що впевнено можна додати в список кращих платформерів на «Андроїд».


BlackMoor 2

Платформерів на «Андроїд» дуже багато, але BlackMoor 2 різко виділяється серед них. Чим ж ця гра відрізняється від інших? BlackMoor 2 - це щось середнє між платформер і файтингом.
Топ 5 найкращих платформерів на "Андроїд"
Замість звичайних перешкод потрібно проходити рівень за рівнем, вбиваючи різних ворогів. На певних етапах з'являються вкрай могутні боси. Для вбивства таких суперників потрібно вчасно реагувати, ухилятися від їх атак, використовувати свої здібності і вчасно наносити удар. У грі дуже красива графіка. Вся анімація опрацьована до найдрібніших деталей. Незабаром кожен охочий зможе пограти в цю новинку, ну а поки потрібно чекати новин від розробників. Нещодавно творці проекту опублікували відео, де можна побачити бойову систему у грі, так і геймплей в цілому. Гра дійсно заслуговує уваги і впевнено входить в список кращих платформерів на «Андроїд».

Geometry Dash

Серія Geometry Dash заслуговує своє місце серед кращих платформерів на «Андроїд». Це абсолютно нова і унікальна гра. Геймер повинен реагувати не тільки на те, що бачить, але й на музику. Мелодії в Geometry Dash є чимось на зразок підказки для гравця. Музика дозволяє взяти потрібний темп і вчасно стрибати.
Топ 5 найкращих платформерів на "Андроїд"
У Geometry Dash за раз не вийде пройти рівень. Потрібно пробувати знову і знову. Адже після кожної смерті персонаж з'являється в самому початку рівня, тобто доводиться починати все заново. За проходження кожного етапу гравцеві дають нові фігури для персонажа.
Гра підтримується для Android. Бета-версію можна завантажити абсолютно безкоштовно. В ній є дуже гарні рівні, які сподобаються любителям цього жанру. В середньому в кожній бета-версії гри Geometry Dash по 4-5 рівнів. За купівлю варіанти повної гри, постійно додаються нові рівні, можливості і так далі. Гра коштує не так дорого, так що практично кожен може дозволити собі таку покупку.

Super Mario Run

Якщо мова йде про платформер на «Андроїд», потрібно обов'язково виділити гру Super Mario Run. Цей проект теж унікальний своїм геймплеєм, адже там у гравця практично немає управління над героєм.
Топ 5 найкращих платформерів на "Андроїд"
Маріо просто біжить вперед, а гравець повинен вчасно натискати на екран, щоб персонаж стрибнув. Потрібно перестрибувати різні перешкоди, збирати як звичайні, так і бонусні монети, проходячи рівень за рівнем. Розробник цієї гри - компанія Nintendo. Сюжет різноманітний. У грі постійно відбуваються різні події, під час яких можна отримати бонусні монети і так далі. Це дуже цікава розвага. «Супер Маріо Ран» впевнено займає своє місце серед кращих ігор-платформерів на «Андроїд». Super Mario Run можна завантажити в Google Play абсолютно безкоштовно і скористатися всіма функціями цієї гри, не витративши ні рубля. Також є можливість задонатить, тобто вкласти свої гроші. Донат дає можливість придбати різні бонуси, придбати монети і т. д.

Серія ігор Vector

Який платформер «Андроїда» краще? Досить складно відповісти на це питання, коли є величезна кількість унікальних і добре опрацьованих ігор. У їх число входить Vector.
Топ 5 найкращих платформерів на "Андроїд"
Це унікальний платформер, де гравець повинен робити різні трюки, проходити рівень за рівнем. Персонаж біжить вперед, а гравець повинен вчасно зреагувати і виконати потрібний трюк. У міру проходження гри відкриваються нові трюки. Гра насправді не така складна. Пройти може абсолютно будь-який. Але красива анімація і унікальний стиль роблять свою справу, так що можна спокійно вважати Vector однією з кращих ігор-платформерів на «Андроїд». Що виходить у результаті, в яку з цих ігор варто зіграти в першу чергу? Це вже залежить від смаку. Деякі віддають перевагу легку, але красиво опрацьовану гру, деякі - файтинг. Вибрати можна що завгодно, адже всі вищевказані гри заслуговують уваги.

Популярі новини
Загрузка...