Активація та деактивація екранної клавіатури: як прибрати екранну клавіатуру Windows XP/7/10

385 0 Новини високих технологій

Екранна клавіатура - дуже корисний інструмент для Windows. Вона може стати в нагоді в самих різних умовах. Якщо раптом зламалася стандартна клавіатура - можна включити екранну, щоб зрозуміти, в чому проблема, або ж доробити важливу роботу. Екранна клавіатура включається дуже швидко і легко. Але не всі розуміють, як прибрати її. Робиться це досить просто.

Активація та деактивація екранної клавіатури: як прибрати екранну клавіатуру Windows XP/7/10

Активація екранної клавіатури

Перш ніж розібратися, як прибрати екранну клавіатуру, слід знати, як її активувати. Це робиться дуже легко. Якщо на комп'ютері стоїть пароль, то при включенні, прямо під рядком введення пароля буде маленький значок клавіатури. Потрібно просто натиснути на нього і екранна клавіатура відразу активується. Якщо ж пароль не використовується, потрібно:
 • зайти в панель управління;
 • далі у вкладку "Спеціальні можливості";
 • відкривається нове віконечко, де треба вибрати "Центр спеціальних можливостей";
 • ще раз відкривається нова сторінка, де вже потрібно вибрати пункт включення екранної клавіатури.
 • Після цих простеньких дій інструмент запуститься, і можна буде використовувати його в будь-яких цілях, застосувавши звичайну мишку. Тепер пора зрозуміти, як прибрати екранну клавіатуру.


  Активація та деактивація екранної клавіатури: як прибрати екранну клавіатуру Windows XP/7/10

  Як проводиться деактивація?

  Для того щоб тимчасово відключити екранну клавіатуру, досить просто закрити її. Іноді вона просто згортається і виявляється в прихованих значках, так що її потрібно деактивувати саме звідти. Після цих легких дій вона пропаде. Ну що - розібралися, як прибрати екранну клавіатуру? Але не завжди все просто. Іноді буває так, що вона знову з'являється після перезавантаження комп'ютера, тобто кожен раз при запуску/перезавантаження знову включається ця функція. Це зроблено для того, щоб користувач кожен раз не витрачав час для включення функції. Але ж від цього засмічується комп'ютер, а чим більше елементів в меню автозавантаження - тим повільніше він завантажується. Вирішити цю проблему простіше простого. Потрібно якомога швидше прибрати екранну клавіатуру з автозавантаження.


  Блокування клавіатури:
 • заходимо в панель управління;
 • переходимо в розділ "Спеціальні можливості", а звідти - у вкладку "Центр спеціальних можливостей";
 • бачимо кнопку "Використання (або використовувати) на комп'ютері без миші і клавіатури", натискаємо на неї;
 • відкривається нова сторінка, де просто потрібно зняти галочку поруч з написом "Використовувати екранну клавіатуру".
 • Після цих дій програма не буде запускатися при кожному запуску Windows. Працює даний метод на Windows Vista, XP, 710. Хоча екранна клавіатура - дуже корисний інструмент, але її запуск на найслабкіших пристроях може сильно уповільнити час включення комп'ютера в цілому. Так що якщо програма не використовується - її краще відключити.
  Активація та деактивація екранної клавіатури: як прибрати екранну клавіатуру Windows XP/7/10

  Підсумок

  Тепер зрозуміло, як прибрати екранну клавіатуру при запуску. Це дуже легко, та і в деяких випадках просто необхідно, оскільки слабкі пристрої працюють ще повільніше, ніж працювали раніше. Активація та деактивація займає всього кілька секунд, просто потрібно знати, як це робити. Активована екранна клавіатура не використовує ресурси комп'ютера, так що може заважати цей інструмент виключно під час завантаження.

  Популярі новини
  Загрузка...