Як знімати кнопки з клавіатури комп'ютера і ноутбука?

1537 0 Новини високих технологій

Кожна людина, яка користується комп'ютером, рано чи пізно зіткнеться з проблемою, коли у нього засмітиться клавіатура і з-за цього буде погано працювати. Звичайно, це неминуче, так як кожна людина любить пити чай біля комп'ютера чи їсти під час перегляду улюбленого серіалу. Крихти, пролита рідина дуже згубно впливають на роботу клавіатури. Якщо ви довго використовуєте клавіатуру, і вона почала вередувати, то, швидше за все, вона засмітилася і її пора чистити. Професіонал за свою роботу візьме близько 300 рублів, але можна і не платити, а почистити її самостійно. Багато людей, коли починають чищення клавіатури, задаються питанням: «Як знімати кнопки клавіатури?» Давайте розглянемо це.


Як знімати кнопки з клавіатури комп'ютера і ноутбука?

Як зняти кнопки з клавіатури комп'ютера? Очищення від пилу та сміття

Якщо причиною засмічення стали крихти, то необхідно буде зняти кнопки і прочистити їх від сміття. Спочатку необхідно переконатися, що клавіатура відключена від комп'ютера. Також слід зробити кілька фото своєї клавіатури, щоб потім не виникло проблем з розташуванням клавіш, щоб не переплутати їх місцями. Як знімати кнопки клавіатури? Беремо ніж і акуратно подковириваем клавіші на клавіатурі. Вам необхідно діяти повільно, щоб не зламати кріплення. Кнопку краще притримувати рукою, щоб вона не відлетіла далеко. Після зняття однієї кнопки ви зрозумієте, як краще діяти далі. Цей процес вимагає від людини уважності, щоб не нашкодити клавіатурі. Також треба мати не менше години вільного часу.


Як знімати кнопки з клавіатури комп'ютера і ноутбука?
Після зняття всіх кнопок можна пилососом все прочистити. Далі слід протерти поверхню вологою ганчіркою. Так ви ще позбудетеся від пилу. Після виконання всіх дій можна приступати до складання. Для цього потрібно поставити кнопку на своє місце, щоб вона потрапила в паз і натиснути. Як тільки ви почуєте клацання, можна відпускати кнопку. Щоб не переплутати розташування, скористайтесь фотографією, яку зробили до розбирання клавіатури. Як тільки ви її зберете, можна приступати до експлуатації.

Очищення від пролитої рідини

Якщо ви пролили чай або каву на клавіатуру, то слід підійти до чищення більш ретельно. У цьому випадку необхідно відразу відключити клавіатуру від комп'ютера і злити всю рідину. Далі потрібно розібрати клавіатуру. Отже, знімаємо кнопки і замочуємо їх в простій воді, щоб прибрати залишки липкої рідини. А місце, де стояли кнопки, необхідно ретельно протерти вологою ганчіркою. Якщо ви впевнені, що рідина не потрапила всередину клавіатури, то можна приступати до складання. Можливо, після складання клавіатури деякі клавіші стали залипати, тоді необхідно продовжувати чищення. Для цього потрібно перевернути клавіатуру і відкрутити шурупи. Акуратно відокремте верхню і нижню частини. Звичайно, немає 100% впевненості, що у вас вийде виправити клавіатуру, але варто спробувати. Не варто все повністю розбирати. Вам необхідно акуратно протерти вологою серветкою місця, де могла бути рідина. Після цього краще зібрати клавіатуру і випробувати її працездатність.

Як зняти кнопку з клавіатури ноутбука? Очищення від пилу та сміття

Клавіатура у ноутбуці також може забруднитися і почати залипати. Як відчистити її від сміття? Також необхідно зняти кнопки і з допомогою пилососа прибрати все сміття. У ноутбуці знімати кнопки буде трохи складніше. У чому це проявляється? Давайте розглянемо, як знімати кнопки клавіатури.
Як знімати кнопки з клавіатури комп'ютера і ноутбука?
Також беремо ніж і акуратно піддягаємо кнопку. Вона повинна підніматися на самому кінчику ножа. Після клацання ви можете бути впевнені, що вона вискочила з заскочки. На жаль, все це тільки здається простим. Насправді необхідно дуже уважно вивчити, як знімати кнопки клавіатури. Після зняття очищаємо від сміття і пилу. Після чищення необхідно поставити клавіші на місце. Там є 2 засувки, на які необхідно акуратно потрапити. Ставимо натискаємо кнопку і, після клацання відпускаємо. Зробимо це з усіма кнопками.

Очищення від пролитої рідини

На ноутбуці клавіатуру досить складно відновити від пролитої рідини. Як тільки відбувся такий інцидент, вам необхідно вимкнути ноутбук і злити всю рідину. Далі краще віднести комп'ютер професіоналу, так як недосвідчена людина може тільки нашкодити ноутбука.

Популярі новини
Загрузка...