Підключення миші і клавіатури для PS4

826 0 Новини високих технологій

Багато років не вщухають суперечки між тими, хто любить грати на персональних комп'ютерах, і тими, хто віддає перевагу консолі. Обговорюється все: і найкраще залізо, і найбільш цікаві ексклюзиви, і, звичайно ж, зручність використання. Основний аргумент геймерів, які обрали сторону ПК, полягає в зручності використання миші та клавіатури. Найчастіше це стосується шутерів і квестів, управління в яких вимагає від гравця швидкості і точності рухів. Не дивно, що Sony Playstation 4 не захотіло програвати своїм конкурентам в цьому плані, тому незабаром компанією були представлені додаткові гарнітури. Ми вирішили присвятити нашу сьогоднішню статтю миші і клавіатури для PS4 які допомагають перенести досвід в управлінні ПК на консолі.


Підключення миші і клавіатури для PS4

Стирається грань між комп'ютером і приставкою

Питання підтримки клавіатури і миші в PS4 обговорювалося компанією вже дуже давно. У підсумку "Соні" прийняла рішення не просто додати таку можливість для своєї системи, але і випустити для цієї мети спеціальний оптимізований набір. Так консольщики отримали власні офіційні мишу і клавіатуру для PS4 які були створені сторонніми розробниками. До цього моменту можливість підключення ПК-девайсів до "Плэйстэйшен" існувала, однак головний недолік полягав у підтримці всього лише кількох ігор. Тепер же, з виходом офіційного комплекту, геймери отримали не тільки повну сумісність, але і можливість детально налаштовувати управління.

Hori Tac Pro

Творцями набору фірмових миші і клавіатури для PS4 виступили японські розробники з компанії "Хорі". Повна назва офіційного комплекту — Hori Tactical Assault Commander.


Що стосується миші, то її зовнішній вигляд не має суттєвих відмінностей від стандартних комп'ютерних. Її ліва сторона оснащена чотирма додатковими кнопками. Сама миша працює у снайперському режимі і в режимі "Пересування" — для установки використовуються відповідні параметри. Якщо геймер захоче, то він завжди зможе замінити мишу від Hori Tac Pro на будь-яку іншу, просто використавши для підключення до PS4 порти.
Підключення миші і клавіатури для PS4

Пара слів про клавіатурі

Розібравшись з тим, що являє собою миша з комплекту Hori Tac Pro, можна зупинитися докладніше на другому предметі. Ця клавіатура не має нічого спільного зі стандартним комп'ютерним девайсом — зовні вона виглядає дуже незвично і урезанно. Завдяки такому дизайну вона легко поміщається під лівою рукою, а великий палець руки лягає на клавішу "хрест" і стік. На клавіатурі можна налаштовувати окремі профілі, які відповідають різним ігровим стилем.

Як підключити клавіатуру і мишу до PS4

Після довгоочікуваної покупки нових девайсів для консолі, звичайно ж, постає питання про те, як же використовувати придбаний комплект. Хороша новина — процес підключення досить простий і виконується лише в кілька кроків.
 • Розпаковуємо придбаний набір.
 • Підключаємо всі девайси до приставки, використовуючи для цього USB-порти.
 • Ось, власне, і все. Просто під'єднуємо комплект до PS4 і насолоджуємося! У клавіатури і миші в наявності є довгі кабелі, досягають трьох метрів, що сприяє комфортній грі на пристойній відстані.

  Трохи корисної інформації по експлуатації

  Підключення миші і клавіатури для PS4
  Дана частина статті буде особливо корисна для тих, хто тільки переходить з геймпада на подібні ігрові девайси. Що стосується миші:
 • L2 і R2 відповідають лівої і правої кнопок.
 • Можна прокручувати за допомогою коліщатка. Також на нього перенесені функції кнопки R.
 • Невеликі клавіші, розташовані нижче коліщатка, відповідають за зміну чутливості.
 • L1 R відповідають бічних кнопок. Тим, що перебувають у зап'ястя.
 • Функції "прямокутника" перенесені на крайню кнопку, та, що поруч з нею, перемикає режими і відповідає "Опцій".
 • Що стосується клавіатури:
 • Основна поверхня заповнена клавішами управління.
 • На одному з країв є твк і "хрест".
 • Права боковина клавіатури має декілька кнопок, що переключають режими.
 • Нагадуємо про можливість заміни миші для Sony Playstation 4 на іншу, необов'язкову. Однак у такому випадку гравець не має ніяких гарантій сумісності, тому у нього можуть виникнути проблеми при підключенні, так і під час експлуатації.

  А що щодо інших способів?

  Підключення миші і клавіатури для PS4
  У разі якщо не хочеться розлучатися з кругленькою сумою за офіційний комплект, можна піти по іншому шляху. Ми вже згадували раніше про те, що ще до виходу Hori Tac Pac багато гравців примудрялися підключати до PS4 звичайні клавіатуру і мишу. Такий спосіб ніс з собою відповідні проблеми, так як на системі були відсутні які-небудь офіційні прошивки, що дозволяють підтримувати використання будь-яких пристроїв введення. Підключення звичайних миші і клавіатури призведе до того, що:
 • консоль розпізнає пристрої, однак вони не будуть підтримуватися багатьма іграми;
 • коректна робота миші буде практично неможлива.
 • Єдине рішення даних проблем криється в адаптері XIM4. З його допомогою можна використовувати сторонні миші і клавіатури на консолях минулого та поточного поколінь. Головний мінус полягає в тому, що даний адаптер може обійтися трохи дорожче офіційного комплекту від "Соні". Так чи є сенс в його придбанні? XIM4 буде особливо корисний в ситуації, коли користувач має у своєму користуванні відразу кілька консолей від різних виробників. Універсальність адаптера — це саме те, що змушує геймерів вибирати його замість набору Hori Tac Pro.
  Підключення миші і клавіатури для PS4
  Якщо користувач є власником тільки консолей від "Соні", то ми все-таки радимо придивитися до офіційного комплекту з мишки і клавіатури. У такому випадку гравець отримує гарантійну сумісність абсолютно з усіма доступними іграми.

  Популярі новини
  Загрузка...