Mafia: The City of Lost Heaven: чіти і трейнери

260 0 Новини високих технологій

Mafia: The City of Lost Heaven - культова гра початку нульових. Екшен від третьої особи у відкритому світі з цікавою історією про мафію - подібних проектів навіть донині зустрічається не так багато. А якісних і затягують серед них і того менше. "Мафія" 2001 року є справжньою класикою, а багато геймери різного віку пройшли гру не один десяток разів. У даній статті ми розглянемо чити на Mafia: The City of Lost Heaven та інші види злому.

Mafia: The City of Lost Heaven: чіти і трейнери

Введення звичайних кодів

Гра підтримує як звичайні чіти, які можна вписувати з допомогою команд в консолі, так і трейнери, які запускаються разом з ігровим вікном. В останньому випадку здібності і функції активуються не вписуванням команд, а натисканням певних клавіш, вказаних в інструкції.


Спочатку розглянемо звичайні чити Mafia: The City of Lost Heaven. Попереджаємо, що коди можуть не працювати на певних версіях гри, а перевірити це можна тільки експериментальним шляхом. Найчастіше працездатність підтверджується у версіях англійською мовою і при введенні великими літерами. Щоб ввести текст, потрібно активувати спеціальну консоль. У більшості ігор за це діяння відповідає клавіша "Тільда", але в "Мафії" вам необхідно скористатися комбінацією Shift+~. Після цього потрібно вписати команду великими літерами. Тут гра не може похвалитися таким різноманіттям, як, наприклад, будь-яка з частин серії GTA. У Mafia: The City of Lost Heaven всього два коди, які можна ввести таким способом:
 • для включення безсмертя (або режиму Бога, як його часто називають гравці) потрібно ввести команду BADGANGSTERS і натиснути клавішу Enter для активації;
 • щоб отримати всю зброю у свій інвентар, а також повний боєзапас до кожної гармати, скористайтеся наступним кодом на Mafia: The City of Lost Heaven - DEADGUNS і знову натисніть Enter для активації дії.
 • На жаль, подібним способом ви більше не отримаєте ніяких переваг. Однак на цьому можливості злому не закінчуються - у вас ще є трейнери.


  Mafia: The City of Lost Heaven: чіти і трейнери

  Використання трейнерів

  Трейнери практично нічим не відрізняються від чітів на Mafia: The City of Lost Heaven, але включають в себе більше функцій і можливостей. Крім стандартного безсмертя і поповнення боєзапасу, які можна отримати за допомогою звичайних кодів, вам доступні і більш цікаві зміни. Дані програми також працюють з англійськими версіями гри. Вам необхідно скопіювати виконавчий файл в кореневий каталог "Мафії", запустити його, а тільки потім включити саму гру. За активацію кожної здібності відповідає окрема клавіша. В більшості випадків використовуються кнопки цифрової клавіатури NumPad (не можна сказати про всіх трейнерах, оскільки їх дуже багато). Найбільший трейнер включає в себе 11 команд. В їх число входять повні життя, патрони, відсутність перезарядки, вбивство ворогів з одного пострілу, нескінченні гроші, висока швидкість автомобілів і відновлення первісного значення, відсутність утрати по машинам, нескінченне паливо, 100-відсоткова точність і зміна часу доби. Всі перераховані чити на Mafia: The City of Lost Heaven включаються натисненням однієї клавіші. Відключення здійснюється повторним натисканням.
  Mafia: The City of Lost Heaven: чіти і трейнери

  Висновок

  Якщо вам вже не цікаво проходити оригінальну "Мафію", то спробуйте розважитися з чітами. Єдине, що може стати перешкодою, - це російська версія гри, а також моди на Mafia: The City of Lost Heaven. Разом з модифікаціями не гарантується працездатність трейнерів та інших сторонніх змін геймплея.

  Популярі новини
  Загрузка...