The Last of Us: персонажі та опис

200 0 Новини високих технологій

У всесвіті гри The Last of Us персонажів величезна кількість, деякі з них проміжні, на інших сконцентровано все увагу. Про найголовніших особистостей написано в цій статті з короткою біографією. Матеріал до ознайомлення рекомендується всім шанувальникам гри.

Центральний герой

Серед персонажів The Last of Us найбільш вагома роль відведена Джоелу. Цей чоловік до початку епідемії всіляко намагався заробляти і виховувати свою дочку Сару. Під час першої місії з втечею дочка вбивають, а батько не зумів врятувати її. Ця душевна травма сильно позначилася на ньому. Герой почав жити в резервації, заробляючи контрабандою предметів. В його характері переважає жорстокість. Він почав виживати і шукати для себе всюди вигоду, моральні питання для Джоела відійшли на другий план. Так було до моменту, поки йому не дають замовлення на транспортування дівчини по імені Еллі. Між ними зав'язується потужна емоційна зв'язок, яка розвивається разом із сюжетною історією. В ході ігор користувачі повністю дізнаються чоловіка з усіх боків, розробники постаралися його максимально розкрити.


The Last of Us: персонажі та опис

Мила дівчина

У 2019 році народилася друга героїня на ім'я Еллі, вона є супутницею Джоела в основній грі The Last of Us. Персонажі в цьому всесвіті багато пережили, і навіть молода чотирнадцятирічна дівчина встигла зазнати нещастя. У неї єдиною виявили імунітет до хвороби під назвою кордицепсная церебральна інфекція, через яку людство залишилося на межі знищення. Її мати Ганна померла, дівчинку відправили на виховання Марлін. Життя склалося інакше, і Еллі тільки після тринадцяти зустрілася з майбутньою вихователькою. В доповнення до гри і флешбеки показані події, пов'язані з подругою Еллі по імені Райлі, а також знайомство з організацією «Цикади». Дівчина не позбавлена доброти, але встигла пережити емоційні потрясіння і виховання у військовій школі. Героїня завжди намагається відшукати в навколишньому середовищі, що красиве. При цьому у неї суворе сприйняття вчинків людей, їй притаманний реалізм. В одному з додатків Еллі стає ігровим персонажем.


The Last of Us: персонажі та опис

Сімейні узи

Серед персонажів The Last of Us важливу роль грає молодший брат Томмі. Він жив в одному місті разом з Джоелом. Під час зараження вони намагалися втекти, Томмі зумів вистрілити в солдата при нападі на брата і Сару. Племінницю врятувати не вдалося, а тому родичі виживали в самоті. Вони дісталися до Бостона, але чоловіка почали мучити кошмари. Брати багато пройшли у процесі виживання, їх емоційний стан сильно погіршився. Джоел намагався підтримувати його, але він вирішив послухати Марлін і вступити в «Цикади». Очікування Томмі не виправдалися, і він іде з організації. У Бостоні він більше не міг перебувати, після сварки з Джоелом Томмі направляється в Вайомінг. Чоловік залишається в окрузі Джексон і приєднується до місцевої громади. Спільними зусиллями вони облаштовують занедбану гідроелектростанцію для життя. Томмі одружується на Марії і починає спокійне життя. В 2033 році брати знову зустрічаються з сюжетом. Вони пробачили колишні образи, і Томмі погоджується допомогти Джоелу в його місії.
The Last of Us: персонажі та опис

Важливе партнерство

Після облаштування в резервації Бостона Джоел знайомиться з Тесс. У проходженні The Last of Us, особливо перших місіях, жінка буде відігравати важливу роль. Жінці 35 років, вона володіє жорстким характером. Досить давно Тесс веде справи у кримінальному світі. Завдяки своїм зв'язкам їй вдається бути на плаву і займатися контрабандою. Джоел відмінно підходить їй в напарники, адже виконує роль грубої чоловічої сили, користуючись контрактами жінки. Перша командна роботи пари показана в момент вибивання заборгованості з Роберта. Дилер вирішив прибрати Тесс, але замість цього хлопці вбивають його охорону і добираються до нього. Після цього починає розвиватися основна сюжетна лінія, з'являється Марлен і пропонує зробити доставку товару. Ним виступає Еллі – дівчина з імунітетом від всесвітньої інфекції. Тесс вирішує допомогти подрузі, а Джоел після переконань напарниці веде дівчину до будівлі Капітолію. Там її повинні забрати представники «Цикад», але сталося все інакше. За сюжетом Тесс зустрінеться ще раз при підході до початкової мети.
The Last of Us: персонажі та опис

Лідер «Цикад»

В The Last of Us 2 деякі персонажі повинні бути знайомими гравцям, але розробники зберігають таємницю на цей рахунок до офіційного виходу. Точно відомо, що не з'явиться в продовженні головний антагоніст по імені Марлін. Жінка очолює організацію «Цикад», яка намагається боротися проти тоталітарного режиму в резерваціях людей. Вона є лідером, але не надто успішним. Моменти з замовленням зброї у Роберта, а також депресією після загибелі групи перехоплення Еллі в Капітолії ставлять під сумнів вибір глави організації. Марлін раніше була пов'язана з Томмі, але брат Джоела втратив до неї довіру. Незважаючи на свої недоліки, вона виконувала свою обіцянку, дану Ганні, і намагалася дбати про Еллі всякими силами. Дівчина демонструвала вірність виховательці, коли намагалася захистити її від Джоела і Тесс з ножем у руках. За сюжетом Марлін зустрічається головного героя в самому кінці. Саме тоді зав'язується драматичне протистояння, в якому вирішується доля неоднозначного лідера «Цикад».
The Last of Us: персонажі та опис

Інші антагоністи

Варто відзначити, що The Last of Us вимоги до гравця ставляться високі. У протистоянні з іншими озброєними людьми і зараженими складно вижити. Підтвердження момент з доповненням, коли Девід і Джеймс зустрічають Еллі. Перший є лідером громади канібалів. Вони полюють на людей і їх використовують м'ясо для втамування власної голоду. З ними у Джоела і напарниці було зіткнення в університеті, а Еллі належить в черговий раз битися в момент поранення головного протагоніста гри. Вона шукала антибіотики і зіткнулася з чоловіками. Ще одним показаним на екрані антагоністом є Ітан. Солдатів «Цикад» з'являється вже під кінець у сцені з потопом. Тоді він наказав підняти руки, але Джоел наважився послухатися, за що був приголомшений прикладом. Ітан з'являється в останній сцені в лікарні. Він показує себе жорстоким чоловіком, готовим на все заради виконання наказів Марлін. Персонаж не гребує погрозами різного роду і любить демонструвати свою перевагу.

The Last of Us: персонажі та опис

Інші особистості

Російська озвучка персонажів у The Last of Us виконана на вищому рівні, і це можна почути на прикладі Білла. Цей чоловік з постійною параноєю і психічним розладом живе в Лінкольні. Він був партнером Джоела і Тесс з ввезення контрабанди. Його явною перевагою є високі технологічні навички. Він здатен полагодити пристрій, яке вже давно вийшло з ладу. Головні герої прибувають до нього у Лінкольн, але він не радий зустрічі. Вони порушили його розмірений темп життя і привели з собою натовп заражених істот, а тому його реакція була максимально агресивною. У всесвіті The Last of Us персонажі гри не є однозначно добрими або злими. У всіх них є своя мотивація. Наприклад, Сем ще занадто молодий для усвідомлення всіх труднощів виживання на теренах зараженого світу. Він разом з братом Генрі рухається до групи «Цикад» на заході, щоб вступити в організацію. Сем зумів подружитися з Еллі. Вони з братом деякий час провели в компанії Джоела і його супутниці.
The Last of Us: персонажі та опис

Дівчата в сюжеті

Багатьох гравців цікавлять на ПК в The Last of Us системні вимоги. Їх можна не шукати, адже проект виходив ексклюзивно для консолі PS 3 і надалі був перенесений на PS 4. Персональні комп'ютери залишилися обділеними увагою. У сюжеті гри слід зазначити Сару – єдину дочку Джоела. Вона з'являлася тільки в пролозі, але сильно вплинула на подальше життя головного героя. Дитина був позитивним, добрим і відкритим. Вона демонструвала впевненість у собі і любов до свого батька. У сюжеті відведена роль і іншій дівчині по імені Марія. Вона є дружиною Томмі, з нею Джоел знайомиться вже після приїзду на занедбану гідроелектростанцію. Раніше вона допомагала батькові в управлінні поселенням. Марія вольова жінка зі своїм поглядом на речі. Вона не соромиться висловлювати свої заперечення чоловікові і противиться його рішень. Марія навчена виживати в новому світі і привертає до себе моментально увагу.

Популярі новини
Загрузка...