Список емуляторів консолі з іграми

191 0 Новини високих технологій

Пройшли ті часи, коли тінейджери за всьому світу самовіддано грали в ігрові приставки, просиджуючи за ними весь вільний час. З ростом технологій і якості графіки старі консолі поступилися місцем комп'ютерів. Але тим не менше навіть після більш ніж 20-30 років можна згадати про минуле і знову зануритися в світ Super Mario, Tetris і Tanks.

Сучасні реалії ігрової індустрії

Звичайно, консолі не канули в минуле. Сьогодні вже існують такі потужні ігрові приставки XboX, Sony Playstation та інші. Але справа в тому, що їх придбати зможе далеко не кожен, так як їх вартість коливається в межах 1000 доларів.
Список емуляторів консолі з іграми
Вихід є, і він називається емулятором консолі. Так, альтернатива фантастичної графіки та божевільному геймплею є. Завдяки емулятор можна поринути у світ сучасних консольних ігор за допомогою комп'ютера і спеціальної програми. Але про все по порядку.


Емулятори 8-бітних приставок

Для тих, хто бажає згадати дитинство і пограти в старі добрі 8-бітові гри, є емулятор ретро-консолей, так званий NES. Причому він навіть не один.
Список емуляторів консолі з іграми
Варто розглянути кращих представників даної категорії. До них відносяться:
 • FCE Ultra. Мабуть, кращий емулятор консолі 8-бітного профілю (Dendy). Безліч налаштувань, можливість користуватися чит-кодами (у тому числі адаптація під ArtMoney), функції автозбереження і автозавантаження, підтримка мережевого режиму.
 • Nestopia. Ще один чудовий емулятор. Великий вибір режимів відео, підтримка функцій збереження і завантаження, взаємодія з запакованим іграми (робота з архівами).
 • VirtuaNES. Головним достоїнством, яким володіє даний емулятор старих консолей, є його повна взаємодія з усіма версіями 8-бітних ігор. Деякі ROM-файли відкриваються тільки в цьому емуляторі.
 • Емулятори 16-бітних приставок

  Наступного гілкою розвитку консолей стали 16-бітні приставки, на базі Sega MegaDrive. Власне, 16-бітні ігри відрізнялися від попередників тим, що мали кращу графіку, більш цікаві сюжети і кілька ускладнене управління.


  Список емуляторів консолі з іграми
  Серед найбільш популярних емуляторів можна виділити:
 • Super Nintendo. Даний емулятор консолі має дуже великий функціонал, в тому числі підтримку навіть слабких ПК, колосальний вибір ігор, можливість індивідуальної настройки управління, функції швидкого завантаження і збереження, шикарні налаштування відео.
 • Gen32 – Genesis. Мабуть, цей емулятор є найкращим. Незважаючи на те що його функціонал має тільки англійську мову, розібратися в ньому нескладно. Зате він оснащений інноваційною технологією візуалізації, що дозволяє зберегти якість графіки навіть при збільшенні роздільної здатності екрана. Ну і стандартний набір опцій – швидке збереження і завантаження, настройка управління.
 • Емулятори 32-бітних консолей

  З розвитком 5-го покоління ігрових приставок, мають вже 32/64-бітну розрядність, покращилися відразу всі параметри – графіка, аудіо, з'явилися потужні ігри, нормалізувалися мережеві режими і можливість скачування ігор через Інтернет. Відповідно, зросли і ціни на такі консолі.
  Список емуляторів консолі з іграми
  Як результат – з'явилися емулятори ігрових консолей 32 біт. Головне, що потрібно від даних програм – створити атмосферу реалістичності, ніби ігровий процес виконується на консолі. Цього вдалося домогтися, тому існуючі емулятори порадують любителів консольних ігор і графіки:
 • Gens32. Даний емулятор володіє великим спектром налаштувань, куди входить і рендеринг, і оптимізація параметрів відео, та підтримка швидких команд.
 • Kega Fusion. А цей ROM настільки чудово адаптований під ПК, що здатний зберегти якість відео навіть на великих екранах. Крім того, він володіє підтримкою чіт-кодів, встановленням власних плагінів і багатьом іншим.
 • Regen. Особливість даного емулятора полягає в тому, що на ньому легко йдуть навіть піратські версії ігор. І, природно, він оснащений потужним набором інструментів, що дозволяють зробити ігровий процес приємним та легким. Крім того, підтримує даний емулятор консолі linux, що робить його багатогранною і корисною для всіх платформ.
 • Емулятори 64-бітних платформ

  Останнє покоління ігрових платформ, підтримує 64-бітну розрядність, відрізняється від попередників чудовою графічної складової. Крім того, істотно розширився діапазон ігор, які фактично не поступаються ПК-версій, а за деякими параметрами навіть перевершують їх.
  Список емуляторів консолі з іграми
  Природно, зростає потреба і в пошуку аналогів настільки дорогим платформ. Новітні емулятори 64-бітних платформ мають приголомшливий функціонал і зручну працездатність:
 • Project64. Це кращий емулятор, який підтримує всі існуючі оригінальні ігри. Вбудований функціонал налаштувань і з'єднання з Інтернетом для ігор в Мережі. Безліч швидких команд, зручне управління і великий спектр налаштувань відео.
 • 1964. Це ветеран емуляторів 64-бітових платформ. Тим не менш він не поступається більш сучасним моделям в надійності. Єдиний мінус – більш пізні ROM не будуть завантажуватися у цьому емуляторі. Все інше має високі параметри. До того ж 1964 має дуже малими системними вимогами, так що його можна використовувати навіть на слабких ПК.
 • Mupen64Plus. Даний емулятор консолі є кросплатформним і легко адаптується під будь-яку ОС. Більш того, він працює на високих потужностях, зберігаючи при цьому якість і продуктивність гри. Спочатку запускається з командного рядка, але можлива й установка автономної оболонки.
 • Універсальні емулятори

  Власне кажучи, що являє собою універсальний емулятор? Це такий додаток, який підтримує відразу кілька типів разрядностей і дозволяє запускати ROM-ігри різних поколінь, наприклад Dendy, Sega, PS. Таких програм небагато, так як вони досить складні в реалізації. Можна сказати навіть так, що на сьогоднішній день справно функціонує лише один представник цього сімейства – RetroArch.
  Принцип його дії полягає в індивідуальній роботі з ядрами, які після запуску генерують потрібну консоль для ігор. Програма підтримує оновлення, так що проблем з запуском нових ігор виникати не повинно.

  Портативні емулятори

  Сучасні технології дійшли вже до такого рівня, що пограти в старі добрі ігри можна і за допомогою спеціальних пристроїв (типу планшетів). Це так звана портативна консоль. Емулятори Dendy, Sega, Sony або навіть Nintendo64 підтримують всі необхідні розрядності. Природно, в залежності від виробника чи якості. В основному найбільшою популярністю користуються пристрої фірм Sony і Nintendo, так як більшість ретро-ігор були зроблені саме цими компаніями.

  Список емуляторів консолі з іграми
  Однак сьогодні непогані їх аналоги виготовляються та іншими, менш відомими компаніями, нехай і з дещо обмеженим функціоналом, але цілком пристойно, як для невеликого портативного пристрою.

  Огляд портативних консолей

  Серед великої кількості випускаються портативних емуляторів консолей можна виділити декілька найбільш затребуваних:
 • Ritmix RZX-50. Цей пристрій оснащено 43-дюймовим LCD-дисплеєм, можливістю підключення до телевізора. Підтримує 816 - і 32-бітові гри, а також емулятори ігрових автоматів.
 • NVIDIA Shield. Дана консоль є, мабуть, кращим варіантом для придбання. Вже одне тільки назва NVIDIA говорить про те, що якість графіки навіть самих старих емуляторів буде на неймовірній висоті. Підтримуються абсолютно всі існуючі емулятори (від 8 до 64 біт). Крім того, при підключенні до телевізора перетворюється в справжню ігрову консоль – необхідно тільки приєднати геймпад.
 • Portable Steam Smash Zero. Це консоль нового покоління з використанням сенсорного управління. Потужні характеристики, великий екран і синхронізація з усіма існуючими емуляторами, в тому числі і PS3. Вибір для справжніх цінителів ігор.
 • Популярі новини
  Загрузка...