Трейнери і чіти на Castle Crashers

111 0 Новини високих технологій

Castle Crashers - консольна і комп'ютерна гра в жанрі Beat'em up. Дії гри відбуваються в Середньовіччі. Геймплей виконаний в ізометричної графіку, а проходження розрахований на 4 гравців. Вас чекає безліч заклинань і більше 70 видів зброї, які зустрінуться у міру проходження.У даній статті ми ознайомимося з чітами для Castle Crashers.

Трейнери і чіти на Castle Crashers

Де можна застосовувати?

Варто відразу відзначити, що коди, чіти, зломи і інші непередбачені самою грою речі, доступні тільки на ПК. У версії для консолей подібними фішками користуватися не вийде. Також необхідно сказати, що чітів на Castle Crashers у вигляді кодів або комбінацій, які потрібно вводити на клавіатурі в спеціальному пункті меню або під час самого геймплея, не існує. Однак замість них гравці охоче користуються трейнерами.


Трейнер - це проста програма, яка вносить зміни в ігровий процес при натискання певних клавіш гравцем. Файл утиліти необхідно скопіювати в кореневий каталог гри і запустити перед включенням Castle Crashers. Чити активуються натисканням певної клавіші. Їх призначення представлено у вікні трейнера.
Трейнери і чіти на Castle Crashers

Як користуватися?

Розглянемо процедуру активації кодів на прикладі трейнера від GRIZZLY. У ньому міститься 7 функцій + клавіша для активації. Після запуску вам необхідно розгорнути вікно з грою і натиснути на Insert, щоб трейнер включився. Якщо програма працює, то ви почуєте характерний звук оповіщення. Для активації кожної функції потрібно натискання окремої клавіші. Нижче представлений список всіх можливостей даної утиліти:
 • Num 1 - включає безсмертя;
 • Num 2 - дає нескінченну ману;
 • Num 3 - активує лічильник нескінченних грошей;
 • Num 4 - нескінченний таймер на проходження будь-місії;
 • Num 5 - 100 %-ва точність при проголошенні заклинань або пострілах;
 • Num 6 - моментальний підйом рівня до максимального (для активації також потрібно вбити одного монстра);
 • Num 7 - вбивство будь-якого противника з одного удару.
 • Щоб деактивувати всі функції програми, необхідно знову натиснути на клавішу Insert. Після цього всі чіти на Castle Crashers відключаться.

  Популярі новини
  Загрузка...