Як знайти Храм джунглів в Террарии: керівництво

219 0 Новини високих технологій

Terraria - гра з практично безмежними можливостями і постійно генеруються світом, тому на дослідження у гравців йде дуже багато часу. Творці постійно додають нові місця, підземелля, данжи і т. д. версії 1.2 з'явився Храм джунглів, який розташований глибоко в підземеллях. Мало того що його складно знайти, дане місце надійно захищене, і потрапити туди не так просто.

Як знайти Храм джунглів в Террарии: керівництво

Опис

Відшукати цю локацію ви зможете в результаті тривалого і ретельного дослідження підземних джунглів. Оскільки при кожному старті проходження світ створюється заново, описати точно місце, де можна знайти Храм джунглів в Террарии, неможливо. Данж стає доступним для гравців у складному режимі після вбивства боса під назвою Плантера. Тільки з нього може впасти спеціальний ключ, який відкриває ворота храму. Шанс випадання предмета з боса - 100-процентний, тому вам доведеться вбити його всього один раз.


Як знайти Храм джунглів в Террарии: керівництво

Внутрішня структура

Всередині храму безліч коридорів і кімнат. Також періодично зустрічатимуться переходи з шипами і пастками. Їх необхідно остерігатися або знешкоджувати за допомогою кусачок. Головною метою, заради якої варто знайти Храм джунглів в Террарии, є унікальні скрині. У кожному з них зі 100-відсотковою ймовірністю знаходяться батарейка ящерів, фрагмент або ціла сонячна плита. Крім цієї нагороди з скрині можуть випасти зілля, монети, піч ящерів і багато іншого. Будьте готові до боїв з двома видами супротивників - це літаючі змії і ящери. Перший тип ворогів зустрічається рідше, а ящери - практично скрізь. Щоб не заблукати, обов'язково залиште телепорт біля входу. Після того як ви знайдете центральний вівтар, поставте крапку телепорту біля нього, щоб кожен раз не пробігати всі катакомби заново.

Швидкий доступ

Але потрапити всередину локації можна і без вбивства Плантеры, а також без проходження гри в складному режимі. Для цього вам необхідно відшукати Голема в глибинах підземель. З нього може випасти киркопор - спеціальний сокиру, за допомогою якого гравці можуть вибити двері в заповітний храм. Рекомендується знищити Голема до переходу в складний режим, оскільки в звичайній грі з ним набагато простіше боротися. Є другий варіант, що дозволяє швидко знайти Храм джунглів в Террарии. Для цього вам знадобляться удача і вправність. Перед воротами локації потрібно вибудувати платформи так, щоб по трьох з них можна було вдарити молотом. Потім зробіть по одному удару по кожній платформі, затисніть клавішу S і повільно рухайтеся уздовж дверей. Поступово ваш герой виявиться всередині храму. Однак при проникненні всередину до вбивства Плантеры на всіх гравців поширюється обмеження: переміщатися всередині локації за допомогою телепортів не вийде.

Популярі новини
Загрузка...