Как обновить "Ориджин": инструкция

175 0 Новини високих технологій

Origin - це цифрова майданчик для розповсюдження ігор від компанії Electronic Arts. Додаток встановлюється на персональний комп'ютер у вигляді окремого клієнта, через який користувач може отримати доступ до магазину, особистій бібліотеці ігор, списку друзів та новинам розробника. Творці сервісу постійно допрацьовують інтерфейс і функціонал, тому гравцям періодично доводиться завантажувати нові версії. В версії.


Цей спосіб працює навіть у тому випадку, якщо ви давно не запускали додаток - функція автоматичного оновлення була введена ще в початкових версіях. Звичайно, чим більше була перерва у використанні софта, тим довше він буде скачувати оновлені файли. Зазвичай процедура не займає більше 5 хвилин.

Завантажити з офіційного сайту

Якщо з якоїсь причини встановлений Origin не хоче оновлюватися, то його необхідно перевстановити. Для цього видаліть з комп'ютера поточну версію за допомогою зручної для вас утиліти. Наприклад, можна використовувати стандартний додаток "Видалення програм" або скористатися сторонньою утилітою за типом CCleaner. Потім вам необхідно відкрити офіційний сайт і завантажити інсталятор. З сайту скочується утиліта, за допомогою якої ви зможете інсталювати останню версію "Оріджін" на ваш комп'ютер. Досить запустити скачаний файл і слідувати представленої в ньому інструкції російською мовою.


Как обновить "Ориджин": инструкция
При першому включенні заново встановленого програми ви побачите процедуру пошуку нових версій. Перед тим як пустити користувача до вікна авторизації, Origin обов'язково перевірить наявність оновлень і встановить їх.

Налаштування програми

Якщо у вас склалася ситуація, в якій сервер не може оновити "Оріджін" з-за того, що функція автоматичного оновлення було вимкнено, то вам доведеться запустити її заново. Оскільки утиліта від EA влаштована так, що ви просто не зможете користуватися застарілою версією, то оновлюватися все ж доведеться. Для цього вам необхідно виконати наступні дії:
 • Запустити Origin і відкрити розділ "Налаштування програми".
 • Перейти у вкладку "Додаток" і знайти пункт "Оновлення програми".
 • Відшукати рядок з назвою "Оновлюйте Origin автоматично" і поставити перемикач у положення Вкл.
 • Потім повністю закрити програму і запустити її заново. При подальшому включенні ви побачите, що софт почне завантаження нових файлів з офіційного сервера.
 • Тепер ви знаєте, як оновити "Оріджін" до останньої версії. Але можливі проблеми.
  Как обновить "Ориджин": инструкция

  Поради

  Варто відзначити один момент, який стосується процесу завантаження файлів. Якщо ви вручну скасуєте його і спробуєте зайти в мережу, то у вас нічого не вийде. Скачування файлів новій версії буде продовжено тільки після перезапуску програми. Відновити оновлення під час роботи утиліти не вийде.
  Другий момент, який може вплинути на встановлення свіжого Origin, - це захламление папок з кешем. Подібна проблема з'являється в тому випадку, якщо ви вже давно завантажуєте гри з магазину. Вам необхідно очистити папку з назвою Origin, які розташовані на системному розділі жорсткого диска в каталозі Ім'я користувача/AppData/Local Ім'я користувача/AppData/Roaming. Щоб вони з'явилися в провіднику, потрібно включити відображення прихованих файлів і папок. Після цього потрібно знову оновити "Оріджін" будь-яким зручним способом.
  Как обновить "Ориджин": инструкция
  Останній пункт, на який варто звернути увагу: функцію автоматичного оновлення програми поширюється тільки на сам сервіс та магазин. Щоб софт міг автоматично завантажувати нові файли для гри, вам необхідно в тому ж вікні налаштувань включити пункт "Автоматичне оновлення ігор" і знову перезапустити Origin.

  Популярі новини
  Загрузка...