Генерація веж в Майнкрафт

225 0 Новини високих технологій

Майнкрафт - гра досить популярна, незважаючи на свій великий вік. І діти, і дорослі люблять грати в цю захоплюючу гру, а постійні оновлення і моди додають все більше і більше цікавих можливостей. Що таке вежі Майнкрафта? Почнемо з того, що цікавих веж в оригінальному Майнкрафте немає, тому для того, щоб скористатися цією цікавою функцією, доведеться використовувати модифікації.

Генерація веж в Майнкрафт

Види веж

Є всього два види, а точніше два способи отримати вежі. Перший вид вежі абсолютно не небезпечний, створюється звичайним гравцем у вигляді карти. Тобто абсолютно будь-який гравець може побудувати для себе та інших вежу, а потім завантажити в інтернет у вигляді карти. Можна отримати Вавилонську вежу з гри "Принц Персії", вежу Середньовіччя і багато іншого. Обмежується кількість лише фантазією гравців.


Крім карт є і модифікації, які додають вежі в Майнкрафте. Модифікації на вежі бувають різні, але розглянемо найпопулярніший з них - Battle Towers. Жоден видеоблогер, який грає в Майнкрафт на власній збірці, не може не завантажити цей мод. Battle Towers рандомно генерує вежі по всій карті, але це не звичайні споруди, а з різними цікавинками. Мало того, що вежа будується з самих різних матеріалів (починаючи від звичайного кругляка і закінчуючи ендер-блоками), так ще і всередині будівлі є небезпечні монстри, яких потрібно вбивати. А в самому кінці гравця чекає бій з сильним босом. Поряд з босом є скриня з цінними предметами. Це вносить різноманітність в гру. Радує той факт, що є різні версії цього мода, так що кожен зможе скористатися нею, незалежно від версії гри.
Генерація веж в Майнкрафт

Установка мода на вежі

Мод на вежі Майнкрафт встановлюється практично також, як і будь-який інший мод. Для установки потрібно заздалегідь завантажити та активувати Minecraft Forge (Фордж), а також вибрати потрібну версію гри, після чого скинути сам мод в папку Mods, що знаходиться в основній папці гри. Цими легкими діями можна встановити практично будь-мод на свою улюблену гру, в тому числі і Battle Towers.

Популярі новини
Загрузка...