Какао боби в "Майнкрафте": видобуток та використання

324 0 Новини високих технологій

У "Майнкрафте" какао боби є одним з основних кольорових барвників і харчовим інгредієнтом. Ростуть вони на спеціальних стручках, які зустрічаються в биомах джунглів. Гравець цілком може задатися питанням, як посадити какао боби в "Майнкрафте". Для цього достатньо мати один в інвентарі і, взявши його в руки, натиснути на вільний блок дерева з джунглів. В результаті він утворює новий стручок, з якого надалі можна буде добути ще більше бобів. Блок при цьому не обов'язково має бути частиною повноцінного дерева.

Какао боби в "Майнкрафте": видобуток та використання

Зростання

Какао боби в "Майнкрафте" мають три стадії зростання. Під час першої маленький стручок і зелений. На другому етапі рослина стає більше і злегка темніє. В кінці стручок ще трохи підростає і отримує оранжево-коричневий колір. При руйнуванні на перших двох етапах стручок буде давати тільки один боб. Повністю дозрівши, він проведе два або три плоди. Кісткове борошно можна використовувати, щоб змусити рослину пропустити перший етап зростання. Стручки можуть скинути боби, якщо зіткнуться з проточною водою, тиском поршня або якщо зламати блок, на якому вони зростають.


Використання

Як і всі інші барвники, какао-боби можна:
 • застосувати на вівцях, щоб забарвити їх шерсть, яку потім можна зістригти, отримавши від одного до трьох відповідних блоків;
 • застосувати на приручених вовків, щоб змінити колір їх нашийників;
 • використовувати на шкіряних обладунках, ліжках, скляних, теракотових і шалкерных коробках;
 • змішувати з порохом, щоб створити феєрверк;
 • використовувати для додання форми банерів;
 • змінювати колір води, що міститься в котлах;
 • поєднувати з піском і гравієм для виготовлення бетонної порошку;
 • застосовувати в крафте повітряних куль або свічок.
 • Як виростити какао боби в "Майнкрафте"

  Оптимальний варіант неавтоматизованої ферми буде виглядати стандартно, як це зазначено на фото в статті.


  Какао боби в "Майнкрафте": видобуток та використання
  Схему можна повторити вертикально або поширити горизонтально, таким чином створюючи більш великі ділянки. Вертикальні ферми займають менше місця і мають велику продуктивність, однак, їх складніше пересаджувати, а збір плодів, розташованих занадто високо, може стати проблемою. Майте на увазі, що ферма не повинна перевищувати висоту 6 блоків від місця, де ви стоїте. Інакше ви просто не зможете зібрати плоди. Крім того, балансування простоти посадки і максимального врожаю включає в себе траншею глибиною 4 блоку. Персонаж може збирати і ті боби, що знаходяться під ним. Какао-боби впадуть, якщо їх вдарить гравець, якщо сам блок, на якому вони зростають, штовхне поршень, якщо вода займе простір, де ростуть плоди, чи в разі руйнування деревного блоку, на якому вони розташовані. Всі автоматичні методи збору залежать від цих особливостей. Теоретично, можна також використовувати динаміт, але це буде коштувати дуже дорого.

  Механічний метод

  В даний час немає готових проектів для повністю автоматизованої ферми, так як ви повинні вручну розміщувати какао-боби в блоках для вирощування стручків. Однак напівавтоматичні ферми, які без участі гравця збирають плоди, які є популярними і досить дешевими. Вони діляться на два типи: поршневі та водні. Водні ферми розраховані на те, що потік води, высвобождаемый після натискання кнопки, змиє всі плоди у спеціально відведене місце, після чого гравець зможе вмить їх зібрати.
  Какао боби в "Майнкрафте": видобуток та використання
  Поршневі ферми використовують єдину лінію деревних блоків, на всіх сторонах яких висаджені какао рослини. Поршні або штовхають стручки, або сам блок, змушуючи боби падати вниз. Інші конструкції можуть швидко піднімати і опускати стовбур, але вони використовують більш складні схеми з червоного каменю і не є більш корисними, дешевими або ефективними, ніж прості конструкції.

  Популярі новини
  Загрузка...