Віддалене завантаження комп'ютера і файлів

84 0 Новини високих технологій

Уявімо ситуацію. Ми хочемо побудувати дуже зачаровує і складний механізм, щоб здивувати друзів і родичів, але стикаємося з проблемою. Щоб успішно його завершити, нам необхідно віддалено завантажити комп'ютер. І тут спливає відповідне питання. Це зовсім не складно, як може здатися на перший погляд. Увага! Всі дії, наведені в статті, знижують безпеку комп'ютера і, можливо, спростять роботу хакерів, що намагаються дістати доступ до ваших файлів. Тому, якщо це офісний комп'ютер або комп'ютер з важливою інформацією, то настійно рекомендуємо вам не виконувати подібні дії.

Віддалене завантаження комп'ютера

Первинна настройка виглядає так. Щоб виконати цей "магічний" трюк, ми повинні зайти в налаштування "Біос". Зробити це можна при початковій завантаженні комп'ютера натисканням клавіш, вказаних на цьому екрані. Якщо їх немає, то можна спробувати наступні: f1 , f12 або клавішею del. Зайшовши в "Біос", вибираємо Power Management або APM - секція управління харчуванням комп'ютера.


Віддалене завантаження комп'ютера і файлів
В неї включаємо наступний параметр: PowerOn By PCI Card. Також він може називатися Wake on LAN. Там же ви зможете знайти безліч інших, цікавих параметрів, про яких можна подивитися інформацію в Інтернеті або поекспериментувати і включити на свій страх і ризик. Якщо у вас UEFI BIOS, то потрібно вимкнути опцію ErP Ready.
Віддалене завантаження комп'ютера і файлів
Зберігаємо налаштування і виходимо з BIOS. Далі ми повинні зайти в налаштування нашого з'єднання. Вибрати потрібну мережу і перейти в налаштування "Додатково". Вибрати Wake on LAN, або ж Wake on Magic packet, WOL та інші включити його. Необхідно зайти в параметри електроживлення і включити функцію "Дозволити пристрою включати комп'ютер". Далі нам необхідний мак-адресу, щоб дізнатися ip нашого пристрою. Зайдіть в командний рядок від імені адміністратора і напишіть ipconfig /all.


Віддалене завантаження комп'ютера і файлів

Для смартфона

Якщо ви хочете проводити віддалене завантаження, то виконуємо наступні дії. Зайдемо на сайт noip і зареєструємося, вводячи необхідні дані і хост.
Віддалене завантаження комп'ютера і файлів
В панелі керування noip заходимо в сервіс Hostnames, де відображаються всі наші хости. Там же ви знайдете і зареєстрований вами хост з доменним ім'ям. Зверніть увагу! З цього моменту роутер буде доступний саме за цією адресою. Зайдемо в налаштування вашого роутера і перейдемо в параметр Dynamic DNS, у полі Service Provider ставимо noip. Далі вказуємо реєстраційні дані noip і хост. Застосовуємо галку Enable DDNS, входимо. Виявили "Connection Status: Успішно!" - все пройшло добре. Тиснемо "Зберегти". Далі нам потрібно зробити статичний ip-адресу. Переходимо в параметр DHCP - Address Reservation і додаємо новий. Пишемо MAC-адресу пристрою і його вашу ip-адресу. Параметр " Status повинен бути enabled. Готове. Далі нам необхідно прив'язати ip-адреса, MAC-адресою. Для цього ми вибираємо параметр IP & MAC Binding, ставимо галочку Bind і вводимо необхідні дані нижче. Вибираємо пункт Virtual Servers, додаємо новий і вводимо наступні параметри:
 • Service Port: довільний порт.
 • Internal Port: вставляємо попередній.
 • Айпі-адреса: вставляємо адресу, який ми робили постійним.
 • Protocol: UDP.
 • Включаємо Status: Enabled.
 • Зберігаємо.
 • Викачуємо будь-який додаток Wake on LAN, запускаємо, додаємо нове підключення. Називаємо, натискаємо на кнопку "більше інформації", додаємо хост, порт і мак-адресу. Зберігаємо.
  Віддалене завантаження комп'ютера і файлів
  Тепер, щоб запустити комп'ютер, натискаємо на рядок з інформацією про пристрій.

  Для комп'ютера

  Якщо у вас немає телефону, або ви не хочете возитися з налаштуваннями роутера і хоста, то можете спробувати пробуджувати комп'ютер з допомогою іншого. Завантажуємо програму WakeMeOnLan для віддаленого завантаження комп'ютера на інший пристрій. Звернемо увагу, що програма не вимагає установки. Відкриваємо. Скануємо мережу.
  Віддалене завантаження комп'ютера і файлів
  Якщо додаток не виявило комп'ютер, який необхідно включати, то додаємо його самостійно. Для цього натискаємо "Файл", "Додати новий комп'ютер". Вводимо ip-адресу, ім'я та мак-адресу пристрою, який потрібно додати. Зберігаємо. Додавши пристрій, оновлюємо список, клавішею f5. Готове. Тепер вибираємо потрібну нам пристрій і тиснемо на кнопку:
  Віддалене завантаження комп'ютера і файлів

  Віддалене завантаження в файлообмінниках

  Це дозволяє завантажити його з сервера на сервер, без пристрої користувача. Віддалене завантаження заощадить досить багато часу, трафіку, якщо він обмежений. Також корисно, якщо у вас Інтернет з невеликою швидкістю. Для цього будемо використовувати letitbit і turbobit - популярні файлообмінники, за скачування файлів в яких платять гроші. Спочатку letitbit. Нам не важливо завантажувати файл, просто вибираємо потрібний в Інтернеті і натискаємо "Завантажити на повільній швидкості", чекаємо хвилину і бачимо: "Ваше посилання на скачування файлу", копіюємо адресу посилання. Переходимо в файлообмінник turbobit, заходимо на ваш аккаунт, натискаємо "завантажити з іншого сайту", вставляємо посилання, натискаємо "Завантажити". Після того як черга на завантаження закінчиться, ваш файл буде завантажуватися. Віддалене завантаження файлів завершена.

  Висновок

  Тепер ви просунулися на крок вперед у вивченні Інтернету і можливе становленні веб-майстром, можете дивувати своїх друзів своїми знаннями і закінченим, магічним механізмом. Також ви дізналися, що завантаження файлів на файлообмінниках - не така складна операція, що допоможе вам заощадити багато трафіку і часу, якого і так завжди не вистачає. Ви дізналися нові функції вашої операційної системи і "Біос", що перенесло вас на новий крок розвитку в інформаційних технологіях. Ні в якому разі на закидайте своє навчання і ніколи не здавайтеся, зустрівши чергову, здавалося б, нерешаемую проблему.

  Популярі новини
  Загрузка...