Квест "Проблема з управителем" в "Скайриме"

160 0 Новини високих технологій

Велика кількість проблем виникає з виходом нових доповнень до ігор. "Скайрим" не став винятком. Після глобальних трьох доповнень багато гравців стали помічати баги і недоробки. На щастя, спільноти створило патч Unofficial Skyrim Special Edition, з яким можна забути про більшість багів. Але це не вирішує ряд проблем з несумісністю модів. У таких випадках виникає конфлікт, який дає збої в стабільній роботі гри.

Квест "Проблема з управителем" в "Скайриме"

Квест "Проблема з управителем" в "Скайриме"

У деяких гравців з'явилася низка проблем на острові Солстхейм. Так, наприклад, геймери зіткнулися з "Проблемою з управителем" в "Скайриме". Квест починається в Тель-Митрине, з діалогу з Нелотом, який хоче випити і поїсти, але його управитель кудись зник. Протагоністу слід опитати місцевих жителів, щоб дізнатися місце розташування Вароны - управителем будинку Нелота. Після діалогу з Эленеей або Улвесом стає ясно, що Варона вирушила за припасами в Воронячу Скелю. Головний герой знайде управителя біля Каменя Сонця вже мертвою, а поруч з нею будуть товпитися три породження попелу. Розібравшись з противниками, герою слід обшукати труп, після чого повернутися до чарівника Нелоту і повідомити новину.


Квестодатель засмутиться і попросить Довакина принести йому чай, зварений з собачого кореня. Потім Нерлот попросить відшукати нового управителя. Шукати доведеться Воронячої Скелі, де жителі з негативом поставилися до прохання чарівника. Але шинкар Гелдиса Сандрі підкаже, що живе в місті якийсь Дровас Релви, який погодиться на роботу, якщо допомогти йому з лихварем Моргулом.
Квест "Проблема з управителем" в "Скайриме"

Баги, які виникають у процесі виконання квесту

Коли герой піде шукати Варону, вона може бути живий.
  • Щоб квест продовжився, достатньо вбити її і оглянути труп.
  • Проблема була усунена в неофіційному патчі Unofficial Skyrim Special Edition.
  • Тіло Вароны може впасти під текстури або не відображатися в потрібному місці.
  • Використовуйте слово сили "Безжальна сила", щоб виштовхнути труп з текстури.
  • Спробуйте використовувати консольну команду: prid XX0177DD, а потім moveto player.
  • Популярі новини
    Загрузка...