Графічний прискорювач NVidia GeForce 7900 GS. Позиціонування, комплектація і специфікації

180 0 Новини високих технологій

Графічний адаптер NVidia GeForce 7900 GS був представлений провідним виробником даної групи пристроїв у 2008 році. По суті, в основі прискорювача лежить урізана версія мікропроцесора G71 який також використовувався у флагманському акселераторі 7900 GT. Саме його позиціонування, комплектація та характеристики будуть описані в цьому огляді.

Графічний прискорювач NVidia GeForce 7900 GS. Позиціонування, комплектація і специфікації

Позиціонування пристрою. Комплектація

Номінально попередник цього акселератора ставився до категорії флагманських і високопродуктивних рішень. Але він був представлений роком раніше. Героя ж цього огляду на момент появи на прилавках магазинів можна було віднести до групи пристроїв середнього рівня. Тобто у нього була достатня продуктивність для реалізації будь-якої можливої завдання, але в деяких несприятливих випадках необхідно було погіршувати якість виведеної їм картинки. Комплектація даного пристрою включала:


 • Прискорювач.
 • Диск з софтом і документацією.
 • Керівництво по експлуатації графічної підсистеми.
 • Гарантійний талон.
 • Характеристики. Специфікації

  Характеристики NVidia GeForce 7900 GS, як було раніше зазначено, вказували на наявність урізаною версією графічного чіпа G71. Він включав 20 шейдерних процесорів, 7 верхових модулів і 20 текстурних блоків. Всі його елементи функціонували на 450 МГц. Обсяг відеобуфера міг бути 256 Мб або 512 Мб. Тип використовуваної пам'яті GDDR3 яка приєднувалася до GPU по 256-бітній шині. Частота роботи мікросхем ОЗП становила 1350 МГц.
  Графічний прискорювач NVidia GeForce 7900 GS. Позиціонування, комплектація і специфікації

  Висновок

  На момент появи в магазинах комп'ютерної техніки NVidia GeForce 7900 GS міг дійсно багато запропонувати своїм потенційним власникам. Його можна з успіхом було задіяти і в ігровій ЕОМ, і навіть у графічній станції. Але на сьогоднішній день цей адаптер в дискретному виконанні застарів і підходить для реалізації на комп'ютері найменш простих завдань. До останніх можна віднести, наприклад, офісні пакети. Ну, а більш складні завдання такого прискорювача виконати буде складно.

  Популярі новини
  Загрузка...