Відеоприскорювач NVidia GeForce 9400 GT: параметри та відгуки

296 0 Новини високих технологій

NVidia GeForce 9400 GT – це графічний акселератор середнього цінового діапазону з непоганими технічними характеристиками. Принаймні, він таким був на момент виходу. З моменту початку його продажів пройшло досить багато часу, і відеокарта стала ультрабюджетным рішенням, по продуктивності вона відповідає інтегрованим моделям. Саме такий адаптер буде розглянуто в матеріалі.

Відеоприскорювач NVidia GeForce 9400 GT: параметри та відгуки

Ніша адаптера. Перелік поставки

Як було зазначено раніше, прискорювач NVidia GeForce 9400 GT в рамках 9000-ї серії відеокарт каліфорнійської компанії ставився до рішень середнього рівня. Нижче нього розташовувалися адаптери з індексами 9200 GT і 9300 GT, які були рішеннями економкласу.


В одній ніші з 9400 GT розташовувався 9500 GT, який мав трохи більшу швидкодію і високу вартість. Такі відеокарти дозволяли вирішувати більшість завдань. Єдине обмеження в даному випадку – це неможливість запуску деяких програм ігрового плану з максимальними налаштуваннями. Флагманами в цьому випадку були 96009700 і 9800. Наступний список поставки мали рішення серії NVidia GeForce 9400 GT:
 • Відеоприскорювач.
 • Диск із записаним на ньому прикладним софтом і документацією.
 • Керівництво користувача по монтажу, налагодження та експлуатації.
 • Талон з гарантією від виробника.
 • Усього цього цілком достатньо для початку використання розглянутого рішення.
  Відеоприскорювач NVidia GeForce 9400 GT: параметри та відгуки

  Основні технічні параметри

  Напівпровідниковий чіп моделі G96 лежав в основі NVidia GeForce 9400 GT. Характеристики його вказують на наявність 314 мільйонів транзисторів. Тактова частота цього чіпа в номінальному режимі становила 550 МГц. Модулів обробки шейдерів в цьому випадку було 16 растеризації – 8 а TMU – 8. Шейдерні блоки працювали на частоті 1350 МГц. Тип пам'яті відеобуфера – DDR2 мікросхеми якої працювали на частоті 800 МГц. Об'єм оперативної пам'яті в даному випадку міг становити 256 Мб, 512 Мб або навіть 1 Гб. Розрядність шини пам'яті – 128 біт. Пропускна здатність підсистеми відеопам'яті становила 128 Гбіт/с.


  Ціна прискорювача. Плюси і недоліки

  У новому стані такий адаптер вже неможливо придбати. З моменту його дебюту пройшло досить багато часу, і асортимент продукції цієї компанії неодноразово оновлювався. Що були у використанні такі адаптери можна придбати за ціною 1000 – 1200 рублів. Це відмінне рішення для ремонту офісних ПК, в яких не працює вбудована відеокарта. Сильними сторонами даного рішення є энергоэффиктивность і прийнятне швидкодію. Основний недолік за нинішніми мірками – це застаріла архітектура, яка дозволяє такому адаптеру вирішувати лише найбільш прості завдання. Саме так зараз і характеризують власники подібні прискорювачі. Відеокарта NVidia GeForce 9400 GT повинна встановлюватися в слот для установки модулів розширення PCI E ревізії 16Х. Портів для підключення моніторів в цьому випадку тільки 2: цифровий DVI і, звичайно ж, аналоговий VGA.
  Відеоприскорювач NVidia GeForce 9400 GT: параметри та відгуки

  Висновок

  Для свого часу відмінним продуктом середнього рівня був NVidia GeForce 9400 GT. Він дійсно з легкістю дозволяв вирішувати більшу частину актуальних завдань. Зараз же відеокарта застаріла як фізично, так і морально. Тому використовувати її можна тільки у випадку ремонту найменш продуктивних сучасних ЕОМ.

  Популярі новини
  Загрузка...