Машина в Fallout 2 опис

223 0 Новини високих технологій

Перші дві частини серії Fallout - класичні RPG в ізометрії. В них розповідається про події після ядерної війни і життя звичайних людей на пустищах. Третя частина повністю перейшла на 3D движок, тим самим змінивши жанр, в якому і залишається донині. У нашому випадку ми поговоримо про другий частини, оскільки вона досі користується популярністю. В ній досить складно вивчити весь контент без підказок чи досвіду, оскільки гра не передбачає допоміжні матеріали, розгорнуті описи і мітки на карті, як прийнято в сучасних іграх. Тому гравці повинні самостійно вивчати кожен куточок. Ми поговоримо про машину в Fallout 2 - навіщо вона потрібна, як її дістати і як заправляти? Про це ви дізнаєтеся нижче.


Машина в Fallout 2 опис

Опис

Переміщення по світу в даній грі здійснюється через глобальну карту. Герой рухається у вигляді точки, попутно з ним відбуваються випадкові події. Щоб швидше переміщатися, розробники вирішили додати транспортний засіб. Однак його ще потрібно знайти і зібрати. Автомобіль під назвою "Хайвеймэн" був випущений ще до ядерної війни, тому досить пошарпаної і вже давно не на ходу. Конструкція авто відрізняється від тих, що звикли бачити люди в цьому світі. В ігровій всесвіту більшість технічних засобів працюють на термоядерних реакторах. Саме його і не вистачає всередині машини в Fallout 2 щоб та нарешті завелася і повезла героя по пустками. Заволодіти автомобілем у вас вийде тільки після виконання лінійки квестів, про яку ви дізнаєтеся нижче.
Машина в Fallout 2 опис

Де знайти машину в Fallout 2?

Вперше ви зіткнетеся з авто близько локації Діра. Транспортний засіб ви помітите відразу, оскільки її можна оглянути. Руїна знаходиться під наглядом місцевого механіка по імені Смитти. Він погоджується допомогти вам у відновленні авто за 2 тисячі доларів. Крім цього, гравець повинен знайти паливний контролер. Запчастину можна відшукати в Гекко, якщо постаратися обміняти її на суперремонтный набір з квесту.


Після цього необхідно почекати кілька днів, поки Смитти не полагодить машину в Fallout 2. Заплативши йому за роботу, ви можете вирушати на пошуки пригод. Однак не поспішайте гнати вперед, інакше ризикуєте залишитися без палива по середині пустки. До речі, придбати микроядерные батареї для заправки можна також у нашого механіка. Якщо ви залишили машину в пустки без палива, то на карті з'явиться відмітка "Машина без енергії". Ви можете повернутися до неї з батареями і продовжити поїздку. Щоб заправити машину в Fallout 2 достатньо в інвентарі героя знайти потрібний предмет, взяти його в руки і після натиснути їм на кузов автомобіля. У вікні інформації з'явиться повідомлення про те, що ви заправили транспорт.
Машина в Fallout 2 опис

Поліпшення

Крім звичайної лагодження, ви можете поліпшити транспорт, якщо знайдете деталі. Машину в Fallout 2 можна модернізувати за допомогою регулятора паливного, компресора, збільшеного багажника і засоби для зменшення витрати палива. Особливо рекомендуємо звернути увагу на багажник, оскільки вам доведеться перевозити предмети у великих кількостях, що призводить до перевантаження звичайного інвентарю. З автомобілем такої проблеми не буде! Тепер ви знаєте, де машина в Fallout 2 і зможете її знайти, а також відремонтувати для своїх потреб!

Популярі новини
Загрузка...