Як зайти в БІОС на ноутбуці Dell: опис всіх можливих способів

242 0 Новини високих технологій

Дуже часто власники лептопів від компанії Dell задаються питанням: "Як зайти в БІОС на ноутбуці Dell для установки Windows або зміни налаштувань?" На перший погляд може здатися, що питання досить простий, але це не зовсім так, оскільки існує 5 різних способів, як можна потрапити в БІОС на ноутбуках Dell.

Найпоширеніший спосіб: F2

Отже, перший і найпоширеніший спосіб, як зайти в БІОС на ноутбуці Dell – скористатися клавішею F2. Дану кнопку слід натискати відразу ж після того, як буде натиснута кнопка включення ноутбука. Це необхідно зробити до тих пір, поки не здійсниться вхід в БІОС.
Як зайти в БІОС на ноутбуці Dell: опис всіх можливих способів
Деякі користувачі натискають на кнопку всього 2-3 рази, помилково вважаючи, що цього буде достатньо, але це не так. Як показує практика, система не завжди може розпізнати дію і зреагувати на нього, тому краще натискати F2 до тих пір, поки BIOS не запуститься.


Спосіб №2: F1

Другий спосіб, як зайти в БІОС на ноутбуці Dell – використовувати клавішу F1. Далеко не на всіх ноутбуках задіяний метод входу через F2 так що якщо раптом потрапити в BIOS не вдається, слід вдатися саме до цього способу. Взагалі, процедура входу за допомогою F1 найбільш поширена на старих моделях ноутбуків Dell. У нових вона зустрічається вкрай рідко.

Третій спосіб: F8 або Delete

Третій спосіб, як зайти в БІОС на ноутбуці Dell для установки Windows або внесення змін у налаштування системи – використовувати клавіші F8 або Delete (Del). Якщо жоден з перерахованих способів не допомагає, то слід скористатися цим методом. Особливо актуальна ця інформація буде для користувачів ноутбуків Dell, моделі яких були випущені з 2005 по 2010 рік.


Як зайти в БІОС на ноутбуці Dell: опис всіх можливих способів
Іноді навіть на одній моделі можуть бути задіяні відразу дві з цих кнопок, тобто для того, щоб увійти в БІОС, достатньо було натиснути будь-яку з них відразу після включення ноутбука.

Четвертий спосіб: ESC

Передостанній, четвертий спосіб, як зайти в БІОС на ноутбуках Dell – використовувати клавішу ESC. Dell, мабуть, одна з небагатьох компаній, яка в свій час практикувала даний спосіб, однак дуже швидко від нього відмовилася через непопулярність і незручності. Багато користувачів скаржилися на те, що у них бувають випадкові натискання ESC, з-за чого здійснюється вхід в БІОС.
Як зайти в БІОС на ноутбуці Dell: опис всіх можливих способів
Даний метод також буде вельми актуальне для більшості старих моделей ноутбуків.

Останній спосіб: Insert

Це клавіша Insert. Dell, мабуть, єдина компанія, яка використовувала цю клавішу для того, щоб можна було увійти в меню БІОС. Використано кнопку Insert найчастіше на старих ноутбуках, які випускалися з 2000 по 2005/2006 рік.
Як зайти в БІОС на ноутбуці Dell: опис всіх можливих способів
Спосіб входу через Insert також не отримав позитивних відгуків і в результаті не прижився.

Популярі новини
Загрузка...