Чому не працює "Майл.Ру": можливі причини і методи відновлення доступу до сервісу

148 0 Новини високих технологій

Проблема з «Майл.Ру» багатьом користувачам відома не з чуток. Причин непрацездатності сервісу, так само як і самого ресурсу, може бути досить багато (від банального «падіння» сервера до блокування сайту або користувача облікового запису). Подейкують навіть, що і сам сайт в роботі особливо високою стабільністю не відрізняється. На методи усунення таких збоїв зупинимося трохи пізніше, а поки пропонується з'ясувати, що може викликати збої в роботі, які і призводять до численних нарікань з сторони користувачів.

Чому не працює «Майл.Ру»: основні типи проблем

Отже, для початку давайте розділимо всі можливі збої на основні категорії. По-перше, працездатність самого ресурсу може бути порушена внаслідок безлічі факторів, і від кінцевого користувача тут нічого не залежить. По-друге, стартова сторінка може відкриватися, але доступу до реєстрації поштової скриньки немає. Швидше за все, причина в тому, що сам користувач давно не заходив на пошту (півроку і довше), а його аккаунт був заблокований.


Чому не працює "Майл.Ру": можливі причини і методи відновлення доступу до сервісу
По-третє, і сам сайт, і всі присутні на ньому сервіси можуть блокуватися на державному рівні, як це, зокрема, відбувається на Україні. По-четверте, параметри, виставлені у браузерах, можуть бути некоректними, або вони занадто сильно захаращені сміттям.
Чому не працює "Майл.Ру": можливі причини і методи відновлення доступу до сервісу
Ще однією причиною часто називають некоректні налаштування DNS, але такі випадки рідкісні, а виправлення ситуації можливе за рахунок використання в параметрах протоколів IP інших значень (найчастіше рекомендується встановлювати публічні вільно поширювані комбінації від Google).

«Майл.Ру» не працює: питання, пов'язані з акаунтами

Тепер приступимо до виправлення можливих збоїв. Спочатку припускаємо, що стартова сторінка відкривається, але в поштовий сервіс увійти неможливо. Чому не працює «Майл.Ру»? Як вже зрозуміло, тому, що сам ящик був заблокований, або користувач вводить некоректні комбінації для логіна і пароля. У цьому випадку допомагає саме просте відновлення реєстрації, посилання на яку буде показано після однієї або декількох спроб невдалого входу.


Чому не працює "Майл.Ру": можливі причини і методи відновлення доступу до сервісу
Для цього потрібно згадати контрольні питання, ввести номер мобільного телефону, вказаний при створенні скриньки. Після введення коду з СМС-повідомлення доступ зазвичай відновлюється відразу ж.

Що робити, якщо сервіс не відповідає взагалі?

Але давайте подивимося, чому «Майл.Ру» не працює взагалі (мається на увазі, що не виходить завантажити навіть початкову сторінку сайту). Варіантів всього три: або «впав» сервіс, який ресурс заблоковано сторонніми службами тієї країни, який здійснюється вхід, або проблема полягає в неправильних налаштуваннях браузера. IT-фахівці самого сервісу Mail.Ru рекомендують використовувати замість звичного інтернет-адреси безпосереднє введення IP-сайту (94100180.201). Якщо це не спрацює, проблема явно на стороні користувача терміналу. У цьому випадку знадобиться змінити адреси серверів DNS (або прямо в налаштуваннях протоколу IPv4 або на маршрутизаторі, якщо використовується безпровідний режим з'єднання).
Що стосується використовуваних браузерів, для початку краще всього виконати очищення різноманітних тимчасових файлів, кешу і видалити об'єкти куки. Також допомагає повний скидання налаштувань оглядачів. За великим рахунком, якщо якийсь браузер все одно працює некоректно, просто спробуйте виконати вхід в іншій аналогічній програмі.

Дії при блокуванні ресурсу

Нарешті, найбільша проблема і першопричина – блокування сервісу державними службами та провайдерами (наприклад, на Україні).
Чому не працює "Майл.Ру": можливі причини і методи відновлення доступу до сервісу
У цій ситуації найпростішим виходом стане активація VPN-клієнта в інтернет-браузері (в «Опері» він є в представленому вигляді, а для інших браузерів можна встановити додаткові розширення). Іноді можна використовувати програми загального плану начебто SafeIP. Якщо і це не допоможе, скористайтеся браузером Tor, який спочатку є своєрідним VPN-інструментом - для обходу блокувань використовує власну однойменну мережу. Але чому «Майл.Ру» не працює і після цього? Цілком може бути, що в комп'ютерній системі завівся якийсь вірус. Як вже зрозуміло, що його треба буде знайти і нейтралізувати, використовуючи для цього в оптимальному варіанті портативні сканери, а не встановлені штатні антивіруси, або виконати ручне видалення (якщо це можливо). Але і антивіруси, і файрволы можуть блокувати цей ресурс. В якості вирішення можна запропонувати зробити тимчасове відключення всіх захисних засобів, а при появі нормального доступу внести шуканий сайт в список виключень (і антивіруса і брандмауера). Примітка: іноді блокування може бути прописана в файлі hosts, тому настійно рекомендується перевірити його вміст на наявність рядки: # 12700.1 www.mail.ru.

Популярі новини
Загрузка...