Проходження квесту "Урна святого праху" в Dragon Age: Origins

203 0 Новини високих технологій

"Урна святого праху" - це сюжетне завдання в грі Dragon Age: Origins. Отримати його можна після виконання квесту "Ерл Редкліфа" або ще на самому початку гри у Лотаринге, поговоривши з лицарем у церкві. За сюжетом завдання необхідно відшукати прах Андрасте, який здатний зцілити ерла Эамона.

Початок квесту

Проходження "Урни святого праху" починається в Денериме. Отримавши квест від лицаря в Лотаринге або від Ізольди і Тегана в Редклифе, вам потрібно відправиться в район ринку в місті і відшукати там будинок брата Дженитиви. Увійшовши всередину, поговоріть з Вейлоном і скажіть, що шукаєте урну святого праху, щоб вилікувати ерла Эамона. Вейлон пошле вас до озера Каленхад. Якщо ви використовуєте хитрість і залякування, то Вейлон на вас нападе, не бажаючи розкривати свій секрет.


Дослідіть всі кімнати будинку Дженитиви і знайдіть його дослідження, в яких буде говоритися про Притулок - можливе місцезнаходження брата Дженитиви. Можна відправиться відразу ж туди або перевірити місце, згадане Вейлоном, - трактир "Розпещена принцеса" біля озера Каленхад. У таверні вам потрібно поговорити з шинкарем, а на виході вас атакує кілька культистів.
Проходження квесту "Урна святого праху" в Dragon Age: Origins

Притулок

Завдання "Урна святого праху" в Dragon Age: Origins приведе вас в Притулок. Прибувши туди, ви виявитеся поруч з поселенням. Ідіть вперед і поговоріть зі стражником. Він не дасть ніякої цінної інформації і відправить вашого персонажа поговорити з Еріком. Тепер можна зайти в будинок, зібрати цінні предмети з скринь і досліджувати вівтар. Коли ви вийдете з дому, на вашу команду нападе велика група культистів. Вони здебільшого селяни, і впоратися з ними не складе праці. Закінчивши бій, ви можете обстежити частину поселення або вирушити вгору до церкви. Подальші вороги будуть набагато сильніше. Знищуйте ворожі магів в першу чергу.


Діставшись до церкви і увійшовши всередину, ви зможете поговорити з Еріком, але практично відразу після привітання розпочнеться битва. Постарайтеся атакувати Еріка першим, щоб він не встиг прочитати багато заклинань. Розправившись з магом і його охороною, заберіть з трупа Еріка медальйон культиста. Після чого натисніть на стіну в північно-західній частині кімнати. За нею ви знайдете брата Дженитиви. Діалог з ним може закінчиться двома варіантами. Ви або переконайте брата Дженитиви, що впораєтеся самі, а йому слід повернутися додому в Денерим, або погодитеся на його допомогу, щоб проникнути в храм.
Проходження квесту "Урна святого праху" в Dragon Age: Origins

Храм

Далі з квесту "Урна святого праху" в Dragon Age ви відправляєтеся в зруйнований храм. Увійшовши в нього, зробіть кілька кроків вперед. Якщо у вашій групі знаходиться брат Дженитиви, то він відразу ж відкриє головні ворота. Без нього вам доведеться відкривати ворота самостійно. Коли ви ввійдете в головний зал, на ваш загін нападуть культісти. Зачистите найбільшу зону, перш ніж вирушати далі. В цій локації знаходиться чотири коридору, які варто досліджувати. У південно-західному куті ви знайдете труп мандрівника і невелику кімнату з культистами. У південно-східному куті буде знаходитися замкнені двері і бібліотека з безліччю цінних документів. Північно-західний коридор пов'язаний з північно-східним і приведе вас назад у головний зал.
Рухайтеся обережно по цих коридорах, оскільки тут повно культистов і пасток. Разделавшись з ворогами, вирушайте в західну частину карти і відшукайте ключ в скрині. Забравши ключ, поверніться в головний зал, де вас будуть чекати нові культісти. Знищивши їх, йдіть до південно-східних кімнатах. Відкрийте замкнені двері отриманим ключем і обшукайте скриня в кімнаті. Там повинен бути ключ, який відкриває північні ворота. Поверніться в головний зал і прямуйте на північ. На шляху вам зустрінеться маг, якого найкраще знищити з відстані. Увійшовши в кімнату позаду мага, будьте готові, що на вас з засідки нападуть Привиди Попелу. Здолавши їх, підніміться по сходах і натисніть на жаровню.
Проходження квесту "Урна святого праху" в Dragon Age: Origins
Рухайтеся далі на північ, відбиваючись від культистов і примар, поки не доберетеся до входу в печери. Ви потрапите в Лігво Вирмлингов. Тепер ваша мета - пробитися через ворогів в північно-західну печеру. На шляху вам зустрінуться численні вирмлинги, так і культісти. Також, якщо згортати в різні тунелі, ви будете натикатися на невеликих драконів.
Проходження квесту "Урна святого праху" в Dragon Age: Origins

Пропозиція культистів

У північно-західній печері ви зустрінетеся з Колгрімом - лідером культистів. Ви можете відразу ж напасти на них або вислухати, що скаже Колгрім. Якщо ви вирішите вбити лідера культистів, не забудьте забрати з його трупа ріг. Після цього ви зможете відправитися далі і вийти з печер на вершину гори. Тут можна використовувати ріг, натиснувши на нього в інвентарі. Проте будьте готові до того, що ріг закличе величезного дракона, з яким доведеться битися. Впоратися з ним досить складно. Щоб перемогти, воїни повинні відволікати дракона, а лучники і маги завдавати шкоди з великої відстані. Також важливо мати при собі багато цілющих зіль. У разі перемоги ви отримаєте луску дракона, яка в подальшому знадобиться для одного з побічних квестів, і кілька потужних предметів. Якщо вам здається, що ви не подужаєте дракона, то викликати його не обов'язково, можна просто продовжити основний квест.
Якщо ви приймете пропозицію Колгріма знищити урну святого праху, змішавши прах з кров'ю дракона, то самі добросерді з ваших супутників будуть цьому не раді. Якщо ці компаньйони залишалися в таборі під час виконання завдання, то вони захочуть покинути загін, але їх можна буде переконати. Не забудьте згадати в розмові з лідером культистів про ерла Эамона, щоб вам дали взяти жменю праху для завершення квесту "Урна святого праху" в Dragon Age. Після діалогу з Колгрімом ви отримаєте флакон з кров'ю дракона. Потім вирушайте по дорозі, що пролягає поруч з Колгрімом, і ви потрапите на вершину гори.

Випробування віри

Пройшовши далі по локації, ви потрапите в Лабіринт. Незалежно від того, чи допомагаєте ви культистам чи ні, вам доведеться проходити цю частину квесту. Підійдіть на пару кроків і поговоріть з Вартовим. Не важливо, як ви відповісте на питання, тому що від нього вам потрібно тільки дізнатися про чотирьох випробуваннях. Скажіть Варту, що готові почати випробування, і дайте відповідь на особисте питання.

У першому випробуванні вам належить поговорити з вісьмома примарами. Якщо відповісти на їх запитання правильно, то вони перетворяться в туман і стануть частиною ключа. Неправильна відповідь перетворить їх у Привидів Попелу, з якими потрібно боротися. Можна спеціально давати неправильні відповіді, щоб отримати більше досвіду, а правильні відповіді вказані на малюнку нижче.
Проходження квесту "Урна святого праху" в Dragon Age: Origins
Знищивши примар або відповівши на запитання, ви зможете пройти в наступну кімнату. Поговоріть з привидом знайомого персонажа з минулого вашого героя. Далі вирушайте в наступну зону, де потрібно буде битися з привидами-двійниками вашої команди. Перемігши в бою, вирушайте в наступну кімнату. Тут ви знайдете двері на іншому кінці прірви і натискні плити, які активують фрагменти мосту. Ваша мета - дістатися до дверей з одним із членів загону. Для цього вам потрібно постійно переміщати персонажів по плитах. Як це зробити, показано на скріншотах.
Проходження квесту "Урна святого праху" в Dragon Age: Origins
Четверте випробування завершити дуже легко. Просто підійдіть до вівтаря і погодьтеся зняти екіпіровку. Після цього ви можете запросто пройти через стіну вогню перед вами. Зачекайте, поки з'явиться Страж і привітає вас із завершенням випробувань.

Кінець квесту

Після закінчення випробувань ви нарешті можете підійти до урни святого праху і взяти жменьку попелу. Потім повертайтеся в Редкліфф, щоб вилікувати ерла Эамона. Не забудьте пізніше повернутися до брата Дженитиви за нагородою. Якщо ви вирішили допомогти культистам знищити урну святого праху, після того як візьмете трохи попелу для ерла, то на вас нападуть ваші добрі супутники, Страж і пара Примар Попелу. Після битви вирушайте до Колгриму, щоб отримати винагороду.

Популярі новини
Загрузка...