Де знайти детектори «Велес» в грі «Сталкер» і що з ними робити?

208 0 Новини високих технологій

Детектор «Велес» в грі «Сталкер» – це спеціальний пристрій, призначений для пошуку артефактів. Від своїх найближчих аналогів він відрізняється просунутою системою виявлення об'єктів, а також посиленим сенсором, здатним розпізнати навіть слабке випромінювання. Пристрій оснащений цифровим дисплеєм, на який виводиться розташування всіх артефактів і аномалій, розташованих неподалік.

Де знайти детектори «Велес» в грі «Сталкер» і що з ними робити?
У цій статті розказано, де знайти детектори «Велес». Крім того, тут наведені всі можливі варіанти їх подальшого застосування.

Завдання Бороди

Перше місце, де знайти детектор «Велес» в «Сталкері» зможе кожен охочий – це суховантаж «Скадовськ», розташований на Затоні. Саме там мешкає відомий бармен Борода, який в один прекрасний момент видасть вам завдання, суть якого полягає в зачистці лігва кровососів.


Де знайти детектори «Велес» в грі «Сталкер» і що з ними робити?
Отримавши квест, запасіться гарним зброєю, боєприпасами та аптечками, а потім вирушайте в зазначену локацію. Всередині лігва вам доведеться битися з великою кількістю агресивних кровопивців, так що намагайтеся пересуватися акуратно і не агрить на себе відразу кількох ворогів. Впоравшись із завданням, повертайтеся до Бороди. Зраділий новиною про зачистці лігва, він видасть вам детектор «Велес» в якості нагороди.

Завдання Германа

Друга локація, де знайти детектор «Велес» – це околиці заводу «Юпітер». Вам потрібно поговорити з влаштувалися там професором Германом і виконати кілька завдань. У підсумку ви отримаєте квест «Дослідження аномалій», що складається з двох частин:


 • Вам потрібно буде встановити спеціальний сканер в місцях, які вам назве вчений.
 • Група Тополі відправиться робити виміри у двох особливих аномалій, а вам доведеться прикривати бійців.
 • Успішно впоравшись із завданням, поговоріть з Германом, який в нагороду дасть вам детектор. Врахуйте, що квест буде вважатися проваленим, якщо група Тополі загине.

  Схованки

  Нарешті, ще два місця, де знайти детектори «Велес» можна зі стовідсотковою ймовірністю – це схованки. Всього їх у грі два:
 • В кабіні екскаватора, який стоїть у селищі Копачі. Цей тайник можна відшукати самостійно, або отримати його координати в нагороду за порятунок загону Тополі.
 • В Прип'яті. Проблема полягає в тому, що схованок в цій локації досить багато. Вам потрібен той, в якому, крім детектора, лежить комбінезон «СЕВА».
 • Як нескладно здогадатися, все-таки краще відправитися на пошуки «Велеса» Копачі. В цій локації знайти детектор буде набагато простіше.

  Інші варіанти

  Також в грі є місця, де знайти детектори «Велес» можна при дотриманні певних умов. Ось деякі з них:
 • З певною часткою ймовірності можна отримати у майстри будь-якій з угруповань.
 • Герман буде продавати «Велес» до тих пір, поки ви не виконаєте квести вчених.
 • Ви зможете купити його у Сича, якщо виконайте досягнення «Заможний клієнт» і заробите хорошу репутацію.
 • Крім того, «Велес» може з'явитися в схованці Корчі, але шанс на це не дуже великий.

  Що робити далі?

  У грі існує квест, де знайти 3 детектора «Велес» – це основна мета. Узяти це завдання можна у Сича, якого, в свою чергу, ви зустрінете на «Скадовську». Відшукавши всі три детектора, вирушайте в околиці «Юпітера» і віддайте «Велесы» вченому Новікову, що живе в бункері. Далі вам потрібно піти в локацію Затон і побродити по ній якийсь час. Рано чи пізно вам прийде повідомлення від Сича, який запропонує зустрітися з ним. Вирушайте до торговця і поговоріть з ним.
  Де знайти детектори «Велес» в грі «Сталкер» і що з ними робити?
  Сич відправить вас до Бороди. Поспілкуйтеся з ним, вибийте обіцяну частку і знову повертайтеся на «Скадовськ». Поговоріть з Сичем і доповісте про виконання завдання. В нагороду, незалежно від вашого подальшого вибору, ви отримаєте детектор «Сварог».

  Популярі новини
  Загрузка...