Грозова гряда в грі World of Warcraft: вся інформація про локації

197 0 Новини високих технологій

У грі World of Warcraft є величезна кількість локацій на різних материках. Кожна з них має свою цікаву історію, яку фанатам слід дізнатися. Не є винятком Грозова гряда. Саме про даній території можна знайти всі корисні факти в статті.

Зв'язок з Титанами

Під час освоєння всіх материків Азерота на територію Грозовий гряди прибутку Титани. Найбільш могутні істоти у всесвіті вирішили зробити локацію своїм будинком. Вони заснували тут свою столицю під назвою Ульдуар, яка зараз є рейдом.
Грозова гряда в грі World of Warcraft: вся інформація про локації
На материку Нордскола вони пробули недовго, але встигли створити різних істот. Серед них були дворфы, що перебралися в Східні Королівства, а також Громові Гіганти. Вони залишилися в локації, деякі квести в Грозовий гряді пов'язані з ними. Клімат сприяє їх існуванню, а самі Гіганти ховаються по віддалених куточках печер. Так як кількість представників раси стрімко знижується, всю важку роботу замість них виконують големи. Цих істот можна зустріти на території локації набагато частіше.


Загальний опис території

Слід зазначити, що Грозова гряда завжди була локацією, яку воліли оминути стороною звичайні подорожні. Це місце таїть у собі величезну кількість небезпек. По-перше, погода тут нестабільна, а при сильному дощі нічого не видно перед собою.
Грозова гряда в грі World of Warcraft: вся інформація про локації
Великий відсоток місцевості займають гори, на яких цілий рік лежить сніг. Хребти в локації є одним з найвищих місць у всьому Нордсколе. По-друге, навіть в спокійну погоду тут слід бути завжди напоготові, особливо при польотах повітряних. Місцеві легенди розповідають, що між вершинами можуть виникати непередбачені потоки вітру, а тому маневрувати стає набагато складніше. Лід з камінням – основа покриття всієї території. Тут рідко зустрічаються представники звичних рас, а рослинність знайти буде справжнім досягненням. У Ульдуаре Громові Гіганти ховаються від випадкових очей, а големи нападають тільки при агресії з боку гравця. Поселень тут мало, внаслідок цього знайти багато завдань для прокачування користувачам не вдасться. Призначена локація для героїв 76-80 рівнів.


Цікаві відомості

Майже вся територія Грозовий гряди в WoW оточена високими горами. Єдиний наземний шлях існує біля точки К3 у сусідній локації. Пересуватися по землі в цій місцевості майже неможливо, а тому вивчити польоти при поході в Нордскола слід обов'язково.
Грозова гряда в грі World of Warcraft: вся інформація про локації
Найбільш відомими жителями локації є Торим, Ходир і Локен. Тут же літає Загублений у часі протодракон, на якого гравці регулярно полюють, перебуваючи в небі. Це єдиний спосіб отримати такий транспортний засіб. Для класу Мисливець локація може бути цікавою можливістю приручити рідкісного вихованця під назвою Сколл. На території Грозовий гряди є два підземелля і один рейд "Ульдуар". Територія заслужено вважається унікальною, в ній відчувається дух віддаленого північного материка. Крайня локація зустрічає гравця потужними істотам, голими камінням і товстим шаром снігу з льодом. Тут прокачуватися ризикують тільки ті гравці, яким цікаво досліджувати території кожного материка.

Популярі новини
Загрузка...