Помилка 678 при підключенні до інтернету: як виправити збій?

246 0 Новини високих технологій

Непрацююче підключення до інтернету з помилкою 678 - явище досить поширене і зустрічається в основному в тих ситуаціях, коли для встановлення зв'язку використовується з'єднання на основі PPPoE, при якому задіюється так званий Минипорт WAN. На екрані з'являється характерне повідомлення, яке говорить, що віддалений комп'ютер або сервер не відповідає. Сказати відразу, що саме послужило причиною такого збою, однозначно неможливо, тому пропонується розглянути кілька найбільш поширених ситуацій і можливих методик, які допоможуть їх виправити.

Причини виникнення помилки 678 при підключенні до інтернету

Що стосується основних причин порушення зв'язку, їх може бути досить багато. Проблеми пов'язані з непрацездатністю обладнання або ушкодженнями мережевих кабелів, розглядати не будемо, а зупинимося більше на типових програмних збоях, які усуваються за рахунок перенастроювання деяких параметрів пристроїв зв'язку і опцій використовуються підключень в середовищі операційних систем Windows.


Серед найбільш часто зустрічаються причин, що викликають появу помилки 678 при підключенні до інтернету, називають такі:
 • деактивированное підключення;
 • некоректні мережеві налаштування і на комп'ютері, і на маршрутизатор (роутер або модемі);
 • відсутність або некоректна установка драйверів обладнання;
 • «зліт» налаштувань Winsock;
 • блокування з'єднання захисними програмами або вірусами.
 • Активація підключення і зміна налаштувань протоколів доступу

  Виходячи з вище наведених причин, можна починати усунення виниклих помилок. Насамперед необхідно переконатися, що створене на комп'ютері або ноутбуці інтернет-підключення в даний момент знаходиться в активному стані. Для швидкого доступу до цих параметрів у меню «Виконати» слід вписати скорочення ncpa.cpl, після чого натиснути клавішу вводу, а у вікні подивитися на значок використовується для доступу до інтернету підключення.


  Помилка 678 при підключенні до інтернету: як виправити збій?
  Якщо воно неактивне, через меню ПКМ його потрібно просто включити, використовуючи для цього відповідний пункт. Нерідко неможливість встановлення зв'язку можна бути обумовлена тим, що в настройках самого підключення виставлені невірні опції. У вищеописаному вікні через пункт властивостей необхідно перейти до встановлення параметрів протоколу IPv4 після чого перевірити правильність введення всіх адрес, що надаються провайдером при укладенні договору. Цілком може бути, що помилка 678 при підключенні до інтернету пов'язана саме з провайдером (наприклад, установка неробочих адрес DNS), тому варто звернутися в службу підтримки. Втім, є й більш просте рішення.
  Помилка 678 при підключенні до інтернету: як виправити збій?
  У налаштуваннях використовуваного за замовчуванням протоколу просто змініть адреси DNS-серверів, використовуючи безкоштовні публічні комбінації від Google, як показано на зображенні вище. Примітка: особливо зверніть увагу на пункт задіяння проксі-сервера. Якщо його використання провайдером не передбачено, вимкніть цей параметр, знявши галочку з відповідного пункту.

  Помилка 678 при підключенні до інтернету через роутер

  Що стосується збоїв маршрутизаторів, перевірте встановлені для них параметри. У випадку із звичайними роутерами зайдіть в веб-інтерфейс пристрою через будь-який наявний у системі браузер і подивіться на опції, виставлені в параметрах WAN (вони теж надаються провайдером).
  Помилка 678 при підключенні до інтернету: як виправити збій?
  Як варіант, в якості одного з рішень пропишіть адреси DNS самостійно, а в налаштуваннях протоколу на комп'ютері або ноутбуці виставте автоматичне отримання всіх адрес (це є обов'язковою умовою при використанні бездротового підключення). Але у випадку з модемами, які поставляються певним оператором (наприклад, «Інтертелеком») помилка 678 при підключенні до інтернету може виникати і через відсутність встановлених для них драйверів. Спробуйте оновити їх через стандартний Диспетчер пристроїв», вказавши системі або пошук на даному комп'ютері, або вибравши їх розташування на диску з драйверами, який повинен бути в комплекті з пристроєм. Якщо такого диска немає, з іншого комп'ютера скачайте їх з офіційного сайту оператора, а потім встановіть вручну. Якщо потрібний драйвер знайдений не буде, скористайтеся інформацією ІД обладнання в «Диспетчері пристроїв» і по найбільш довгому рядку з двома ідентифікаторами задайте пошук драйверів в інтернеті, після чого проведіть установку.
  Помилка 678 при підключенні до інтернету: як виправити збій?
  Заодно не завадить перевірити і стан драйверів WAN Miniport. Пристроїв може бути кілька, тому не дивуйтеся. Примітка: якщо з драйверами все в порядку, зробіть скидання налаштувань модему або роутера, відключивши електроживлення секунд на 10-15.

  Відновлення Winsock і створення нового підключення

  Нарешті, якщо нічого з вище запропонованого бажаного результату не дало, спробуйте виконати скидання налаштувань Winsock.
  Помилка 678 при підключенні до інтернету: як виправити збій?
  Для цього в системах Windows сьомої версії і вище викличте від імені адміністратора командний рядок і виконайте в ній команду netsh winsock reset, після чого проведіть повне перезавантаження системи.
  Якщо це не допоможе, створіть нове високошвидкісне підключення та встановіть необхідні параметри.

  Що може бути ще?

  Якщо говорити про ймовірні причини появи помилки 678 при підключенні до інтернету, які з налаштуваннями самого з'єднання можуть бути і не пов'язані, їх можуть спровокувати різного роду віруси і навіть захисне ПЗ. В першому випадку рекомендується виконати повну перевірку системи з використанням портативних антивірусних додатків, а у другому – відключити на час і антивірус і брандмауер Windows, які можуть блокувати з'єднання. Якщо підключення запрацює, антивірусний модуль доведеться змінити чи встановити у винятках такі налаштування, щоб порти вхідних і вихідних з'єднань, а також використовуються для доступу до інтернету програми не блокувалися. Але такі ситуації трапляються дуже рідко, тому достатньо буде вищеописаних рішень.

  Популярі новини
  Загрузка...