"Очищення Кель'Делара" - проходження та особливості в wowcircle

193 0 Новини високих технологій

Коли ви отримаєте завдання "Очищення Кель Делара", то вам дадуть меч, який називається відповідно. Так от, цей предмет осквернений, і вам потрібно його очистити. Як тільки ви це зробите, то отримаєте зброю 4 видів, з якого виберіть потрібне.

Халдарон

Є ватажком слідопитів Луносвета. Він дав клятву захищати залишки свого світу. Справа в тому, що Луносвыт, який колись був столицею королівства ельфів, був знищений принцом Артасом. Справді сумна історія. Крім того, принц знищив і Сонячний колодязь, який давав ельфам магію. Коли магії не стало, ельфи стали слабшати. Тоді правитель ельфів кель'тас, що отримав прізвисько Сонячний блукач, повів своїх воїнів на бій у Даларан, щоб кинутися в бій з Батогом.


Халдарон вирішив залишитися на руїнах, щоб захищати все, що йому дорого, від Короля-Ліча і його армії. Також він намагався знайти хоч якусь магію. Потім з'ясувалося, що Анвина містить у собі трохи магії, і таким чином вищі ельфи стали сподіватися на те, що скоро вони отримають довгоочікуване полегшення. Однак Батіг напала на залишки Кель'Талас, армію привів Дар'Кхан Дратир - ельф, який зрадив свій народ. Атака була відбита, а зрадник убитий, і тепер ельфи намагаються відновити свій зруйнований будинок і Халдарон - їх генерал. Його можна зустріти біля Терон (Луноцвет). До того, як ви знайдете ельфа, ви повинні зробити кілька квестів, одні з них виконуються в Залах Відображення, інші потрібно виконувати в Крижаній Короні. Крім того, варто знати, що вам потрібно отримати благословення Талориена.


Ланцюжок квестів

Щоб виконати "Очищення Кель Делара", слід пройти дані квести. Перше завдання - "Потерта рукоять". Її можна знайти на аукціоні, а також, якщо піти до Зали Відображення, Кузню Душ або Яму Сарона, то можна вибирати. Далі піти в Крижану Корону і віддати рукоять Миралию. Після чого вам потрібно буде друге завдання - "Те, що знають дракони". Вам потрібен Храм Драконячого Спокою, який знаходиться в Драконі цвинтарі, там зайти на вершину і поговорити з Красом.
"Очищення Кель'Делара" - проходження та особливості в wowcircle
На скріншоті з гри дракон Красус розповідає про зброю. Вам знадобиться магістр Хаторель. Якщо ви з Альянсу, то знайдете НПС у своїй частині Даларана. "Плани Срібного союзу" - треба йти в Клоаку Даларана, вбити посланця, забрати накази і віддати того ж магістра. "Підходяща маскування" - ступайте у Даларан.
"Очищення Кель'Делара" - проходження та особливості в wowcircle
Завдання допоможе виконати гном Шанді Лакгланс. Ви знайдете його в будинку навпроти Фіолетовою Цитаделі на балконі над магазином «Нитки долі». Гном дає завдання, називаючи предмет, на який потрібно клацнути, після чого ви отримаєте табарду. "Зустріч з чарівником" - треба знайти чарівника на ім'я Тибалин всього за п'ять хвилин. А знайти його можна в Срібному анклаві, там дійдете до порталу, поверніть направо. Якщо ви з Альянсу, йдіть у таверну під назвою "Брудна тварина" і знайдете чародія біля каміна. З ним треба поговорити, після чого повернутися до того самого магістра. Він скаже вам йти до Миралию Блиску Сонця, вирушайте в Крижану Корону.
"Очищення Кель'Делара" - проходження та особливості в wowcircle
Миралий (на знімку) скаже вам меч перекувати. Ідіть в Ями Сарона, знайдіть 5 злитків. Якщо увійти в підземеллі, то вони будуть розташовані десь з боків. Також зливки можуть перебувати там, де стоїть начальник кузні. Цікаво, що інстру оновлюється, і злитки теж. Начальника потрібно вбити, вам буде потрібно його молот. Позаду нього буде перебувати кузня. Використовуйте молоток, щоб оновити меч. Далі виконуєте завдання "Загартувати клинок". Ідіть в Кузню Душ, перемогти останнього боса, позаду нього ви знайдете Горнило Душ. Використовуйте клинок, після чого відправляєтеся до Миралию. Він відправить вас в Зали Відображення, в центрі ви знайдете меч, але також може з'явитися Чортик (може і не з'явитися, якщо з'явиться, вам треба його вбити). Після чого забрати меч. Іноді меч не випадає, якщо таке сталося, треба вийти, оновити підземелля, зайти заново і спробувати ще раз. Квест здається Миралию. "Подорож до Сонячного Криниці" - в Шаттрате буде портал, який веде на острів, там відправляєтеся до Халдарону. Ви знайдете його біля Сонячного колодязя. Далі знадобиться Талориен Шукач Світанку. Вам потрібно вийти на Стежку Мертвих. Всюди бігають НПС з явно ворожими намірами, серед них ви знайдете скелет, з яким можна поговорити, після чого здати місію Халдарону. Він скаже, що потрібно виконати очищення Кель Делар. Подивіться на підземелля, праворуч ви знайдете ворогів, треба вбити одного з них, після чого забрати меч, вирушити з ним до Миралию. І нарешті, останнє завдання - "Перемога Викрадачів Сонця". Ідіть в Даларан до Этасу, здайте йому місію, виберіть зброю, яке вас цікавить.

Можливі баги

При проходженні "Очищення Кель Делара" (335) бувають баги. Один з них такий - при кидку меча в колодязь нічого не відбувається. Деякі гравці відзначають, що робили кілька разів квест заново. "Лікування" полягає в тому, щоб в Сонячний колодязь йти за допомогою НПС, який можна знайти біля входу в дане місце. Після чого спускайтеся до криниці і кидайте туди меч.
Також буває так, що персонаж куди-то кидає меч і не може взяти, і якщо навіть скасувати квест, результат буде схожим. Досвідчені гравці кажуть, що це пов'язано з піратськими копіями гри. Потрібен бос, саме біля нього знаходиться меч.

Wowcircle

Так як в "Варкрафті" є кілька серверів, то слід мати на увазі, що на відміну від інших, де не треба йти в паті, wowcircle "Очищення Кель Делара" припадає як раз навпаки. Біля колодязя повинен стояти НПС, але саме на даному сервері, його можна тут не знайти. Деякі гравці не хочуть ходити в рейди купою, хочуть йти удвох. Є невелика хитрість, яка дозволяє це зробити. Ви кличете одного в рейд, або він це робить. Потім вам потрібно йти на плато. У цьому місці ви повинні вийти з рейду, після чого з'являється відповідна напис: ви не перебуваєте в рейді, вийдіть з інста через 50 секунд. Однак не треба чекати цього часу, потрібно відразу виходити. Далі знову кличете одного, або він вас, знову заходите в инсту, йдете до Сонячного криниці. При цьому жодного мобу ви по шляху не зустрінете. Після треба встати недалеко від колодязя, потрібно буде перелогиниться, тобто просто перезайти в гру. Коли ви це зробите, то побачите мобів, але ви стоїте поруч з колодязем і квест спокійно виконується. А після того як квест буде зроблений, з краю колодязя ви побачите меч, який можна забрати.

Популярі новини
Загрузка...