Великий камінь душ у "Обливион". Застосування та місцезнаходження

145 0 Новини високих технологій

Шанувальникам всесвіту The Elder Scrolls відомо, що, починаючи з Morrowind, що видобувається в іграх лут має прив'язку до рівня. Це стосується як предметів екіпіровки, так і зіль, різних інгредієнтів, в тому числі і каменів душ. Тому щоб знайти великі камені душ у "Обливионе", де працює та ж система, слід враховувати деякі ігрові нюанси.

Для чого потрібні камені душ?

Камені душ – тверді кристалловидные освіти, що використовуються для захоплення душ різних створінь і подальшого використання поліпшення предметів і магічною зарядці вже поліпшених. Захоплення душі у камінь виробляється з допомогою заклинання Школи Містицизму "Пастка душ", використанням відповідного сувою, а також з допомогою зброї, прошитого даними спеллом.


Великий камінь душ у "Обливион". Застосування та місцезнаходження
Каміння в грі предостатньо, пошук їх є невід'ємною частиною геймплея і особливих проблем не доставляє, проте одна з різновидів, здатна вміщати душі самих великих і сильних істот, на зразок дремор і повелителів мінотаврів, – вважається найефективнішою, відповідно, і пошук великих каменів душ у "Обливионе" складніше, ніж пошук молодших каменів.

Як відшукати великі камені душ?

В Oblivion використовується рівнева система розподілу трофеїв: найкращі каміння має сенс шукати тільки при досягненні 12-го рівня персонажа, в іншому випадку великий камінь душ вдасться добути тільки в битвах (і то якщо пощастить). Якщо ж до необхідного рівня ще далеко, а камені потрібні вже зараз (зазвичай гравцям потрібні ці камені при виконанні квесту "Ліки від вампіризму"), доведеться пробігтися по Сиродилу, відвідуючи міста, печери, шахти і сільську місцевість.


Почати можна з руїн Норнал, де гравцеві випаде три таких каменю. Недалеко від руїн розташована село Дрейклоу, в якій мешкає квестовый персонаж Мелиссанда. У підвалі її будинку можна розжитися одним порожнім каменем. Заодно варто спуститися в шахту, що поруч з селом, – кристал є і там. Спустившись на південь, до гирла Очеретяною річки, потрібно відшукати вхід в Тритоновую печеру. Після зачистки підземелля камінь знайдеться серед трофеїв. Слід мати на увазі, що всі ці камені душ генеруються тільки на одному з етапів квесту "Ліки від вампіризму". В інший час доведеться шукати в інших локаціях.
Великий камінь душ у "Обливион". Застосування та місцезнаходження
Незалежно від квестів і рівневих прив'язок великі камені душ у "Обливионе" трапляються в наступних місцях:
 • Імперське Місто. На території Університету Чарівництва в Кімнатах магів і Адміністратора вийде відшукати два порожніх каменю.
 • В одного з торговців містичного Эмпориума, що в тому ж Імперському місті, можна придбати або вкрасти один камінь.
 • Коррол. Серед предметів всередині Гільдії Магів знаходяться ще два. Тут же торгує магічними предметами Ангалмо – один камінь купується у нього.
 • Інші камені можна отримати, паралельно виконуючи квест "Вступ до Гільдії магів" і відвідуючи представництва цієї самої гільдії по всіх містах: Лейавину, Анвилу, Брумі, Бравилу і Чейдинхолу.
 • Квестові предмети

  Існує ще два різновиди каменів, які гра сприймає, як великі. Це Помідор душ – предмет, що зустрічається тільки в доповненні "Тремтячі острова" та непридатний для використання. А також Зірка Азуры, яку гравець отримує після проходження квесту "Азура". Зірка підходить тільки для білих душ, але при цьому не зникає після використання, будучи багаторазової.

  Популярі новини
  Загрузка...