Геральт з Ривии: вік, вагу, фізіологія і особливості організму

381 0 Новини високих технологій

Вік Геральта з Ривии, як і окремі фізіологічні особливості відьмаків, постійно стає об'єктом для палких суперечок і пересудів. Це продиктовано тим, що пан Сапковський не став деталізувати безпосередньо це питання до крупиць науково-прикладної дисципліни, залишивши місце для фантазії прихильників саги. Гра ж, у свою чергу, дає лише прозорі натяки на ті чи інші аспекти життя Геральта, трактувати які геймер може двояко.

Хто ж такий Білий Вовк?

Геральт з Ривии: вік, вагу, фізіологія і особливості організму
Геральт з Ривии - це головний герой циклу оповідань пана Анджея Сапковського, належить до особливої касти воїнів і мисливців на монстрів, відьмаків. Кожен хлопчик-кандидат, який пройшов випробування, піддається біологічній трансформації кількома еліксирами. Вони аж ніяк не перетворюють його в надлюдини, але дають прискорену реакцію, нічний зір, покращений м'язовий тонус і витривалість, розвиваючи тим самим вже наявні характеристики претендента.


Саме з-за цього і з'являються питання щодо віку Білого Вовка. Автор ніде не дає прямих вказівок на те, скільки саме років Геральту. Однак, враховуючи живий приклад у вигляді Весемира, відьмаки все ж старіють. Залишається з'ясувати, чи відбувається цей процес як у звичайних людей або уповільнено, у чому його особливості і все відьмаки втрачають молодість.

Перша теорія: "м'ясника" вже більше 100 років

Геральт з Ривии: вік, вагу, фізіологія і особливості організму
Перша теорія свідчить, що Геральт з Ривии, вік якого все ж достеменно невідомий, також володіє титулом "м'ясник з Блавикена", прожив понад 100 років. Підтвердження даної тези криється в аналогічному заяві Весемира, а також факти з історії Каер-Морхена. Замок був зруйнований фанатиками в 1188 році, на той момент Геральту вже було 28-30. Тобто, додавши актуальний період з The Witcher 3: Wild Hunt, можна припустити, що Білому Вовку вже майже 100.


Зовнішні дані

Противники цієї гіпотези виступають з контраргументом, вказуючи на те, що мутаген не може настільки сильно приховати вік людини. Так, відьмаки старіють повільніше, на що побічно вказують у фінальній грі серії, але все ж втрачають молодість. Вік Геральта з Ривии в 3 частині гри становить майже 60 років. Відьмак не може виглядати на 30 якщо його фактичний знос" переступив за сотню.
Геральт з Ривии: вік, вагу, фізіологія і особливості організму
Однак з урахуванням стану Весемира в 3-ій частині серії, де він нагадує вже фактично старого, Геральт відмінно зберігся, навіть з урахуванням припущень про його поважному віці. Якщо ж взяти до уваги той факт, що пан Сапковський повідомив про "приблизно 50-річному" Білому Вовка, така теорія здається досить виправданою.

Неннэке з храму Мэлителе. Реальні роки Білого Вовка

Геральт з Ривии: вік, вагу, фізіологія і особливості організму
Протягом книжкової серії, так і ігор циклу "Відьмак" досить часто зустрічається такий персонаж, як Неннэке. Вона служить настоятелькою храму Мэлителе, є цілителькою і, судячи з усього, знає Геральта вже дуже давно. Вона пам'ятає Білого Вовка, коли той був ще хлопчиськом; найімовірніше, відьмак дійсно не більше 45. Геральт з Ривии, вік у грі якого дещо більше від зазначеного рівня, все ж не старець, як це можна припустити, а чоловік в самому розквіті сил.

Математичний підхід

Судячи з уривчастим даними з книг, хронологія оригінального циклу відбувалася в період з 1212 по 1268 рік. Тобто фактично на момент, коли відьмак потрапив на Острів яблунь, йому вже виповнилося 56 років. Звичайно, сам Геральт з Ривии, зріст, вага, вік якого приховані, ніяк не підтверджує правдивість такої інформації, однак така теорія здається найбільш вірогідною. У такому разі шляхом нехитрих розрахунків та з урахуванням його відсутності в якості Дикого бранця Гону протягом 5 років, а також подій трьох частин серії можна припустити, що Геральту пішов шістдесят перший рік.
Геральт з Ривии: вік, вагу, фізіологія і особливості організму
У такому разі рішення команди розробників - показати відьмака повним сил і фактично юним здається виправданим. Навіть з урахуванням мутагенів досить важко припустити, що Білий Вовк здатний впоратися, наприклад, з Бестією з Боклера в настільки поважному віці.

Поточний стан відьмака

Незважаючи на поважний вік і численні шрами, Геральт виглядає стійким, фізично сильним і мудрим бійцем. Він як і раніше здатний проводити цілий день у сідлі або подорожувати по большаку без гроша в кишені. Йеннифер, наприклад, в одному з діалогів вказує на те, що їй вже 94 роки і вона "зовсім не дівчинка", значить, поточний стан відьмака цілком може бути результатом мутації або втручання магії. Зміни в організмі Геральта за той період, коли він був вершником Дикої Полювання, невідомі. Крім того, гравець у 3-ій частині серії, при дослідженні праць по виведенню мутагену відьмаків, міг "додати" в організм Геральта нові здібності.
Зважаючи на це точний вік відьмака, а також поріг його зрілості невідомі. Цілком можливо, що фінал третьої частини, який, втім, не є канонічним, це епілог життєвого шляху відьмака, який вже не хоче віддаватися тягу до пригод, властивою молодим людям. Втім, немічним назвати Геральта не можна. Зростання відьмака в поточному стані становить приблизно 185 див. Він вважається досить високим чоловіком. З урахуванням статури в іграх Геральт швидше худорлявий. Це ж підтверджується в книгах, де героя приймали за "жалюгідного халамидника" і "виснаженого мандрівника". Ймовірно, при такому зростанні його вага складає трохи більше 80 кілограм. З урахуванням прискореного метаболізму і збільшеною фізичної мощі поточний стан організму Геральта можна оцінювати як чудове. Втім, це також залишається на рівні гіпотез, оскільки невідомо, чи мали наслідки для здоров'я відьмака прийом еліксирів і найважчі випробування.

Популярі новини
Загрузка...