Емулятор локальної мережі для ігор або навіщо вони потрібні

238 0 Новини високих технологій

До того, як з'явилися такі майданчики як Steam і Battle.Net, Origin і Uplay, людям доводилося створювати власні сервера, щоб пограти з друзями в ті чи інші ігри. На сьогоднішній день покупців ліцензійної продукції пестять і плекають розробники, як тільки можуть, щоб геймери були задоволені. Але і в наш час зустрічаються такі гейммейкеры, не піклуються про зручність гравців і їх ігри з друзями на офіційних серверах, щоб підключитися до них, необхідно підкорити Еверест». Що робити в цій ситуації? Створити стару-добру локальну мережу!

LogMeInHamachi або кращий емулятор локальної мережі

Емулятор локальної мережі для ігор або навіщо вони потрібні
Без докорів сумління можна назвати дітище компанії LogMeIn кращим серед всіх емуляторів для того, щоб разом з друзями грати по мережі. Емулятор має зручний, мінімалістичний інтерфейс, в якому розбереться навіть дитина. Легкі налаштування і створення власного сервера в лічені хвилини – це все зберігає за Hamachi першість у боротьбі з конкурентами. Hamachi підтримує будь-які ігри, єдине що необхідно, так це те, щоб у грі була можливість використання локальної мережі. З цим емулятор справляється на «ура», і якість з'єднання з його допомогою залежить тільки від інтернету самого юзера, так, ніби він грає просто в улюблену гру з допомогою свого інтернет підключення. Hamachi крім властивостей емулятора локальної мережі для ігор, має можливість зробити захищений міст між двома та/або більш комп'ютерами, створивши віртуальну приватну мережу (VPN) між користувачами. Захист, яку використовує Hamachi під час підключення користувачів, використовує алгоритм AES-256 що шифрує дані, зрушуючи їх у певному порядку.


Tunngle

Емулятор локальної мережі для ігор або навіщо вони потрібні
Це другий представник касти емуляторів для гри по локальній мережі, відповідно. Враження від користування нею в якійсь мірі позитивні, але є і багато негативних моментів. Звичайно, є не тільки мінуси в цьому емуляторі, але й плюси. Приміром, оперативність передачі інформації і відсутність реклами в платній версії.

У чому мінуси?

Що ми маємо в Tunngle? Так, це емулятор локальної мережі, зі своїми обов'язками він справляється, але в ньому дуже багато непотрібного. Наприклад, дуже і дуже багато реклами у безкоштовної версії програми, яка буквально закриває екран програми і не дає взаємодіяти, просячи "почекати" або "заплатити". Не дуже приємно, погодьтеся? Другий її мінус - занадто багато "комунікації". Комусь абсолютно не потрібні чати в програмі, яка використовується для гри по локальній мережі, не потрібні і порожні кімнати в величезному списку. Так, і для того, щоб створити свою кімнату, потрібно буде відшукати цю функцію у величезній кількості вікон і меню.


Правда, що Tunngle працює не зі всіма іграми?

Третій мінус – гра може працювати тільки з заявленими іграми в списку. Тобто, якщо який-небудь умовний CallofDuty 3 не заявлений у списку ігор для локальної мережі, у вас і не вийде в нього пограти, на відміну від того ж Hamachi. Як грати по мережі з такою великою кількістю мінусів і чи не легше знайти якесь інше рішення, ніж забруднювати свій комп'ютер рекламою? Єдине, що хочеться сказати, що всі недоліки чисто суб'єктивні і комусь, можливо, сподобається мати величезний список кімнат у своєму емуляторі локальної мережі.

Підведення підсумків

Емулятор локальної мережі для ігор або навіщо вони потрібні
Вибір програми для емуляції гри по локальній мережі залишається тільки за геймером і його товаришами – цей факт безперечний, так і ці дві програми не єдині в мережі, щоб користуватися лише ними, але хочеться сказати ось що. Tunngle знаходиться у стані закриття, а причини цього не називаються. Hamachi ж досі "на плаву" і працює без перебоїв, кожен день. На прикладі цих двох емуляторів локальної мережі можна виявити лідера і стати на його бік, щоб з комфортом грати з друзями по мережі. На думку більшості користувачів, Hamachi є найкращим емулятором, який в даний час користується найбільшою популярністю серед геймерів.

Популярі новини
Загрузка...