Як виправити помилку з повідомленням про те, що програма не є додатком Win32?

207 0 Новини високих технологій

Досить часто у Windows-системах будь-якого покоління при запуску файлу інсталятора або навіть встановленої програми можна зустріти повідомлення про те, що запускається об'єкт не є додатком Win32. По ідеї, багато користувачів здогадуються, що мова в більшості випадків йде про архітектурі ОС, додатках, яке в цьому середовищі намагається стартувати. Однак вплив розрядності, встановленої на вашому комп'ютері або ноутбуці ОС, не завжди є ключовим чинником такої поведінки Windows. Однозначно відповісти на питання з приводу того, що саме послужило причиною такого збою, практично неможливо. Тому розглянемо декілька найбільш часто зустрічаються ситуацій і подивимося, що можна зробити для нормального запуску виконуваних програмних файлів.


Файл не є додатком Win32: причини збоїв

Для початку трохи зупинимося на найпоширеніших причини такої помилки. Абсолютно очевидно, що, якщо мова йде про те, що той же інсталяційний файл Setup не є додатком Win32 це може означати тільки те, що його запуск розрахований виключно на 64-бітну ОС.
Як виправити помилку з повідомленням про те, що програма не є додатком Win32?
Просто перевірте, яка саме модифікація встановлена у вас на комп'ютері. Але це тільки загальна версія того, що відбувається. Насправді серед основних причин такої поведінки системи зазвичай виділяють наступні:
 • часткова або повна несумісність з операційною системою, включаючи неможливість запуску файлів в середовищі Windows, які розраховані на Linux або Mac OS;
 • короткочасні збої системи, пов'язані з пошкодженням її основних компонентів та реєстру;
 • відсутність необхідних додаткових платформ;
 • спроба запуску не повністю видаленої програми;
 • вплив вірусів і блокування з боку антивірусного ПЗ;
 • наявність на комп'ютері зламаної версії Windows або піратської копії завантаженої програми.
 • Само собою зрозуміло, що перераховувати причини виникнення таких помилок можна дуже довго. Але давайте перейдемо до методів усунення наслідків.


  Що робити в першу чергу?

  Спершу будемо виходити з того, що до якогось певного моменту встановлена програма працювала без проблем, а повідомлення про те, що об'єкт не є додатком Win32 з'явився зовсім раптово. Цілком може бути, що в самій операційній системі стався збій. Спробуйте просто виконати перезавантаження.
  Як виправити помилку з повідомленням про те, що програма не є додатком Win32?
  Якщо проблема не зникла, іноді допомагає звичайний відкат до попереднього стану, коли все працювало. Виконати його можна з відповідного розділу в «Панелі управління», в Windows 10 можна звернутися до розділу параметрів, а також скористатися допомогою стороннього програмного забезпечення у вигляді програм-оптимізаторів, у яких є такі засоби. Також можна викликати консоль «Виконати» і запровадити в ній команду rstrui, після чого самостійно розкрити список і вибрати потрібну точку відновлення. Якщо і це не допоможе, спробуйте перевстановити проблемну програму.

  Розрядність, тип операційної системи та права користувача

  Але адже подібні ситуації можна спостерігати не тільки з встановленими додатками, а ще й з тими, які тільки передбачається інсталювати. У цьому випадку при запуску інсталятора, наприклад, 32-бітного, причому в системі з такою ж архітектурою може спостерігатися поява повідомлення про те, що програма x86 не є додатком Win32. Тут для початку слід перевірити, чи відповідає розширення виконуваного файлу ОС Windows взагалі. Дуже може бути, що він розрахований на інші ОС.
  Як виправити помилку з повідомленням про те, що програма не є додатком Win32?
  Ще одне рішення може полягати в тому, щоб запустити виконуваний файл інсталятора виключно від імені адміністратора, що стосується операційних систем Windows сьомої версії і вище.
  Як виправити помилку з повідомленням про те, що програма не є додатком Win32?
  Нарешті, при виникненні проблем з установниками, коли повідомлення про те, що файл Setup не є додатком Win32 видається постійно, можна спробувати задати старт в так званому режимі сумісності з попередніми модифікаціями Windows, використовуючи для цього властивості самого файлу або ярлика в «Провіднику». Вибрати вищу версію не вийде, а от встановити сумісність з застарілою версією можна. Крім того, якщо використовувати саме властивості ярлика, можна поставити прапорець на пункті постійного запустити від імені адміністратора, щоб надалі система таких привілеїв не вимагала.

  Програма не є додатком Win32: установка платформ

  Ще одна досить часта проблема – відсутність або старіння додаткових платформ, що забезпечують взаємодію між системою і компонентами мультимедіа всіх типів. У такій ситуації бажано оновити або інсталювати додатково необхідні модулі начебто DirectX .NET Framework, Visual C++, Java і т. д., звернувшись до розділу завантаження офіційного сайту Microsoft або ресурсу технічної підтримки.

  Віруси та антивірусні програми

  Нарешті, в якості однієї з причин появи повідомлень про те, що запускається аплет не є додатком Win32 можна назвати і вплив вірусів, і блокування деяких додатків захисними програмами. У найпростішому випадку спробуйте перевірити комп'ютер на наявність загроз, використовуючи для цього портативні, а не штатні сканери.
  Як виправити помилку з повідомленням про те, що програма не є додатком Win32?
  Якщо віруси виявлені не будуть, перед запуском файлу, який викликає помилку, вимкніть антивірусні програми взагалі. Якщо виконуваний компонент запуститься без проблем, внесіть додаток в список виключень антивіруса. У деяких випадках може знадобитися використання іншого захисного ПЗ (наприклад, змінити «Аваст» на якийсь інший антивірус).

  Популярі новини
  Загрузка...