Клод з "ГТА 3": повна біографія персонажа

362 0 Новини високих технологій

У грі «ГТА 3» Клод є головним героєм, і він встиг завоювати увагу багатьох шанувальників індустрії. Цей мовчазний хлопець пережив цікаву історію, в якої не раз був на крок від смерті. Йому вдалося вижити. Якщо є бажання дізнатися детальніше про біографії та інших особливостях персонажа, слід прочитати матеріал в статті.

Зовнішність

Скіни Клода у «ГТА 3» доступні тільки у версії для персональних комп'ютерів. Стандартно герой носить чорну шкіряну куртку, а під нею футболка такого ж кольору. Штани темно-зелені, сині кросівки з білими вставками. Він має коротко підстрижене чорне волосся, проникливий погляд і білий колір шкіри із засмагою. При виході ПК версії розробники вирішили порадувати фанатів альтернативним нарядом. У ньому курточка коричнева, білі кросівки, а на ногах блакитні джинси. У цьому варіанті він носить вуса, що трохи змінює сприйняття героя. Альтернативний вигляд не обов'язково використовувати, гравці можуть робити заміни в будинку Клода у грі.


Клод з "ГТА 3": повна біографія персонажа

Операції з ім'ям

Клод в "ГТА 3" виступає в якості безіменного персонажа. Жодного разу за всю історію ніхто не вимовив його імені. Це може викликати паніку у нинішніх фанатів індустрії, адже багато люблять уособлювати себе з центральним персонажем під своїм управлінням. Відсутність імені є такою загадкою. Каталіна в перших сценах представляє його в якості свого нового хлопця. За просування в кримінальній кар'єрі ніхто вперто не бажає виявляти ім'я цього хлопця. Бандитські авторитети звуть його «дружок» або «малюк». Так вони вказують його місце «шістки» в банді. Дійсно, Клод довгий час був людиною, що виконує дрібні доручення, поки не почав підніматися по кримінальній сходах. Клод Снід в «ГТА 3» так і залишився безіменним героям, поки в світі не з'явилася «ГТА Сан Андреас» в 2004 році. Там він з'явився в одному з епізодів в якості другорядного персонажа. Саме тоді Сі-Джей представив його як Клода, таємниця імені хлопця розкрилася.


Клод з "ГТА 3": повна біографія персонажа

Рання біографія

Слід знати, що Клод в «ГТА 3» з історії проживає події 2001 року, а в «ГТА Сан Андреас» сюжет починається в 1992. В цей час персонаж є дрібним злочинцем, який спеціалізується на угонів автомобілів. Ночами Клод активно бере участь у незаконних вуличних гонках, але сильно не процвітає. Довгий час йому довелося тренуватися, щоб вийти на професійний рівень. Саме тоді він почав зустрічатися з Каталіною. Дівчина укладає цікаву угоду з Карлом Джонсоном. Переможець повинен визначитися в гонці, а честь своєї дівчини відстоювати належало Клоду. В ході тривалої боротьби Сі-Джей виграє протистояння. Каталіна віддає йому ключі від гаража в Сан-Фіерро. У цей момент пара починає їздити по штату і здійснювати різні грабежі. Ними зацікавилися люди з ФБР. Вони дізналися, що в 2001 році Каталіна і Клод повертаються в Ліберті-Сіті. З цього починаються події третьої частини серії «ДТА».
Клод з "ГТА 3": повна біографія персонажа

Продовження історії

У біографії Клода у «ГТА 3» драматичний момент настає з приходом жовтня 2001 року. Тоді вони з Каталіною беруть участь у пограбуванні банку, велика прибуток вже майже в їх кишені. При нальоті поліції дівчина кидає головного героя, а сама з грошима і лідером колумбійських наркоторговців Мігелем тікає від правоохоронних органів. Клода заарештовують, але при транспортуванні ув'язнених відбувається напад на кортеж. У цій метушні хлопець з новим товаришем 8-Ball збігає. Коли все вляглося, Клод виходить зі свого притулку і починає новий шлях в кримінальному світі. У нього немає ніякого авторитету в місті, бо починається кар'єра з прислуги різних босів. Клоду давали самі брудні доручення за маленьку плату, але іншого способу заслужити авторитет не існувало. Все змінилося, коли герой почав працювати на Сальваторе Леоне.
Клод з "ГТА 3": повна біографія персонажа

Раптові повороти подій

Арти Клода з «ГТА 3» допоможуть зрозуміти, чому дівчина на ім'я Марія закохалася в нього. Молодий і привабливий хлопець відразу сподобався їй, але вона була пасією Сальваторе Леоне. В однієї зі сварок Марія зі злості сказав дону, що переспала з Клодом, хоч це не було правдою. Той вирішує вбити свого підлеглого, але дівчина допомагає хлопцеві уникнути страшної долі. Він переходить під крило якудзи, а паралельно працює з продажним поліцейським Реєм. Незабаром Клод погоджується виконати місію від багатого бізнесмена Дональда Лава. Той запропонував розв'язати війну між італійською мафією і Картелем. Хлопець із задоволенням погоджується, але в ході розборок на арені з'являється Каталіна. Вона взяла в полон Марію і вимагає за неї викуп від головного героя. Клод вирішує піти на операцію, адже дівчина для нього багато значить. В останній момент Каталіна знову вирішує зрадити колишнього коханця, але в цей раз персонаж був до цього готовий. Він встигає вбити її у вертольоті, на чому і завершилася історія в третій частині серії.
Клод з "ГТА 3": повна біографія персонажа

Риси характеру

У «ГТА 3» Клод запам'ятався всім тільки своєю мовчазністю. У цій грі він видає звуки тільки в момент попадання на нього зі зброї і утоплення. Це просто вигуки, які не схожі навіть на слова. Клод міг розмовляти в бета-версії, але від цього вирішили відмовитися. Подібна інформація виникла із-за того, що в ранньому трейлері він сказав фразу «Вибирайся з машини». В офіційному інтерв'ю розробників говорилося, що вони спочатку планували зробити Клода мовчазним. Це підкреслює його серйозне ставлення до навколишнього світу. Фраза в трейлері є жартом одного із співробітників Rockstar, який хотів викликати гарячий спір у фанатів. Він узяв фразу з попередніх частин, наклав фільтри звуку, завдяки чому виник міф навколо головного героя.

Популярі новини
Загрузка...