Що таке "ДТА": особливості серії

267 0 Новини високих технологій

Якщо ви не знаєте, що таке "ДТА", значить, ви новачок в світі відеоігор. Це одна з найпопулярніших серій, що включає в себе 15 частин, серед яких є як мультиплатформенні, так і створені виключно для ігрових приставок.

Початок почав

Перша гра серії була випущена ще в далекому 1997 році, саме вона заклала основу для подальших частин. У кожній грі гравцеві надається можливість виступати у ролі злочинця і виконувати різноманітні місії (найчастіші - крадіжки наземного та водного транспорту, вбивства і пограбування, а також переговори з членами банд та угруповань).


Після виходу "ГТА 3" у серії з'явилося безліч фанатів по всьому світу, і до весни 2011 року було продано більше 100 мільйонів екземплярів ігор серії. "ДТА" на комп'ютерах стала дуже популярною грою і почала приносити своїм розробникам величезну прибуток. У зв'язку з чим до озвучення ігрових персонажів стали залучатися відомі актори Голлівуду, наприклад С. Л. Джексон, М. Медсен, Д. Вудс, Ф. Вінсент, Р. Ліотта і багато інших.
Що таке "ДТА": особливості серії

Особливості серії

Що таке "ДТА"? Це вигадана ігрова всесвіт, в якій ігрові міста створені на основі реальних. Так, наприклад, прототипом для Ліберті-Сіті став Нью-Йорк, а для Вайс-Сіті - Майамі. "ГТА 3" стала свого часу проривом у серії: це була перша тривимірна гра, а не просто вид зверху. Були озвучені всі діалоги, відміну від попередніх ігор з двомірної графікою. Особливістю головного героя гри стала безликість: Клод за всю гру не вимовив ні слова. Як пояснюють розробники, в силу часу було досить складно реалізувати озвучення головного персонажа в кат-сценах, тому від цього довелося відмовитися.


Що таке "ДТА": особливості серії

Особлива атмосфера

Наступна частина гри, дія якої розгортається в Вайс-Сіті 1980-х років, була прийнята геймерами ще краще попередньої частини і стала самої продаваної грою в 2002 році. Протагоністом є Томмі Версетті, ігровий персонаж якого запам'ятався всім геймерам цікавою особливістю: розробники "не навчили" героя повертатися, і він бігає в сторони боком. Також головний герой гри не вміє плавати, а потрапляння у воду загрожує персонажу негайної загибеллю. Розробникам вдалося чудово передати атмосферу Майамі 80-х років через пейзажі, інтер'єри приміщень (нічних клубів, магазинів, кафе), музику на радіо і, безумовно, через сюжетну лінію.
Що таке "ДТА": особливості серії

Популярна гра серед блогерів

Ігрові ЗМІ та видеоблогеры дуже люблять цю серію, в мережі Інтернет можна знайти велику кількість оглядів гри "ДТА". Напевно, однієї з найбільш популярних ігор в російськомовному сегменті YouTube можна вважати "ГТА: Сан-Андреас", що вийшла в березні 2004 року. Незважаючи на дату виходу гри, вона до цих пір користується величезною популярністю. На цей показник впливає і наявність мультіплєєрного режиму в грі, представляє велику кількість можливостей для гравців: можна стати членом будь банди, придбати нерухомість і наземний, водний або повітряний транспорт, влаштуватися на роботу в одну з фракцій і так далі. На кожному сервері присутня своя ігрова валюта, при бажанні можна поповнювати ігровий гаманець з допомогою реальних перерахувань з карти або мобільного номера. Прототипом штату в ГТА: Сан-Андреас" стала Каліфорнія.
Дія "ГТА 4" знову переносить нас в Ліберті-Сіті, який став помітно більш розгалуженим і ще більше став схожим на свій прототип, мегаполіс Нью-Йорк. Головним героєм гри став іммігрант з Сербії Ніко Беллик, який шукає способи просунутися по кар'єрних сходах і здійснити американську мрію. Що таке "ДТА" в рамках даної гри? Це в першу чергу вдосконалена система перестрілок і рукопашних боїв з новими рухами. Крім цього, ігрові персонажі, що зустрічаються на вулиці, і поліція почали "розумніші". Від поліції тепер треба ховатися в спеціальних укриттях і не так-то просто сховатися від їхніх очей. Новітня гра серії - "ГТА 5" - стала проривом жанру. Тут ви зможете пограти за трьох головних героїв: Майкла, Франкліна і Тревора, кожен з яких має свою унікальну здатність. Вся дія гри відбувається в межах одного міста - Лос-Сантоса, який оточений сільською місцевістю. За словами розробників, карта гри стала набагато більше ігрових світів в попередніх частинах. Однією з особливостей геймплея гри можна вважати можливість перемикатися між трьома героями.
Що таке "ДТА": особливості серії
Підведемо підсумки про те, що таке "ДТА". Це одна з кращих ігрових серій, яка безперечно увійде в історію. Спробувати пограти в кілька частин повинен у своєму житті кожна людина, що цікавиться комп'ютерними і відеоіграми - воно того варте!

Популярі новини
Загрузка...