Warframe Некрос: білд, опис та поради

225 0 Новини високих технологій

Некрос з Warframe — це персонаж не із світу живих. Він наказує обителлю мертвих, краде душі і майстерно маніпулює своїми супротивниками. На отримання і розвиток Некроса йде багато коштів, однак він того вартий. Правильний відіграш персонажем забезпечить всю команду додатковими кредитами, ресурсами і енергією. Крім цього, за розправу над мобами, Некрос отримує кілька миникапсул з забезпеченням, якими можуть користуватися і інші тиммейты.

Поради та корисні зауваження

Некрос є незамінним доповненням до будь-якого командного складу, тоді як в одиночному бою він проявляє більшу вразливість і крихкість. Звичайно, це не означає, що персонаж повністю беззахисний — він завжди може захистити себе одним із своїх умінь. Однак, незважаючи на це, головний потенціал Некроса розкривається саме тоді, коли він оточений іншими союзниками.


Його головним захисником можна вважати Шейда — стражника, який управляє невидимістю та може приховати Некроса від погляду ворога.
Warframe Некрос: білд, опис та поради
Що стосується підбору місій, то герою краще підходять місії на виживання. Рекомендуємо вирушати на завдання разом з відповідними союзниками, наприклад, з Трініті. До речі, саме союзники впливають на те, з якою зброєю наш герой відправиться на полі бою, так як сам по собі вибір не є принциповим. Некрос володіє рядом унікальних здібностей: Ударом Душі, Оскверненням, Тінями померлих і Залякуванням. Потужність першого Удару настільки велика, що вона здатна перетворити саму душу противника в смертельний снаряд, який знищить все навколо. Цю здатність рекомендується використовувати під час сольних ігор, особливо коли персонажеві не вистачає підтримки тиммейтов, і він бореться за своє життя. Залишилися три вміння ми розглянемо в наступному розділі, де також поговоримо і про відповідні білдах.


Білди на Некроса в "Варфрейм"

В основу білду на персонажа лежать наступні здібності: Осквернення, Залякування і Тіні померлих. Осквернення потрапляє під перший самостійний білд. Його мета полягає в тому, щоб отримувати додатковий дроп з усіх поневолених мобів. Працює як в одиночній грі, так і в командному, при цьому використовувати білд на Осквернення Некросом в команді в рази вигідніше, ніж навпаки.
Warframe Некрос: білд, опис та поради
Що стосується другого білду, то його називають Універсальним. Використовує всі три здібності, кожна з яких доповнює попередню. Осквернення працює за тією ж схемою, що і в самостійному билде на Некроса. Залякуванням герой може звернути будь-яких супротивників в втеча, особливо корисно це вміння в момент засідки або оточення. Що стосується Тіней померлих, то дана здатність відповідає за воскресіння вбитих ворожих мобів — повсталі супротивники будуть битися на нашому боці до тих пір, поки їх знову не вб'ють. Для того щоб білди на Некроса мали найкращу функціональність, гравцеві варто запастися Вродженим талантом. Також не варто забувати і про Посилення — воно збільшить число воскрешаемых мобів, а також стане в нагоді при Залякуванні. Для посилення спроможності Осквернення нам знадобиться зв'язка Розтягування з Потоком, Обтічністю, Передавання і Живучістю.
Запасаємося усіма скиллами, зазначеними вище, і покращуємо їх протягом всієї гри.

Секрети отримання Некроса

Warframe Некрос: білд, опис та поради
Заробити даного персонажа в грі Warframe можна трьома способами:
 • Повністю готовий Некрос продається за 375 штук платини.
 • Його можна отримати разом з меганабором 10.
 • Також на Некроса є спеціальні креслення, кожен з яких коштує близько 100 тис. кредитів. Якщо не хочеться витрачатися (або просто немає достатньої кількості коштів), то можна отримати їх в якості нагороди за проходження завдання на вбивство боса Лефантисс.
 • Хто такий Некрос Прайм?

  Прайм є вдосконаленою версією Некроса. Він має більш легку броню і високу швидкість. Так само, як і стандартна версія, Прайм контролює темну сторону сили і користується Оскверненням в якості своєї основної здібності. Серед додаткових відмінностей можна відзначити те, що Прайм володіє особливою полярністю аури і кращим захистом. Що стосується білду на Некроса Прайма, то він у нього схожий з попередником.
  Warframe Некрос: білд, опис та поради
  Як же заробити поліпшену версію героя? Для того щоб отримати Прайму в свою команду необхідно виконати одну з наступних умов:
 • Пройти завдання на Розрив Безодні.
 • Викупити Некроса Прайму у інших користувачів.
 • Популярі новини
  Загрузка...