Мобільний процесор Intel Celeron 1005M. Характеристики, специфікації і можливі випадки використання

178 0 Новини високих технологій

Ключовою особливістю мобільного мікропроцесора Intel Celeron 1005M є високий рівень енергоефективності. Тому переносні обчислювальні системи на його основі можуть похвалитися досить великим часом автономної роботи, але при цьому продуктивність у них дуже скромна. Саме про це чіпі і піде надалі мова.

Мобільний процесор Intel Celeron 1005M. Характеристики, специфікації і можливі випадки використання

Призначення

Як було раніше зазначено, що дана модель ЦПУ призначена для використання в складі ноутбуків або нетбуків початкового рівня. У них низька швидкодія, якого лише достатньо для виконання найбільш простих програмних завдань. До них можна віднести офісні пакети, бухгалтерські утиліти, простенькі ігри, відтворення музичних записів або ж відео, перегляд сайтів в Глобальній павутині і навіть написання самого простого програмного коду. При цьому вартість таких персональних комп'ютерів дуже і дуже низька і високий рівень автономності.


Характеристики

Характеристики Intel Celeron 1005M вказують на те, що він призначений для установки в процесорний роз'єм BGA988B. У найбільш бюджетних мобільних обчислювальних системах він просто розпаювали на системній платі, в більш дорогих – встановлюється в пластмасовий сокет. Цей чіп відноситься до третього покоління мікропроцесорів Ivy Bridge компанії «Інтел» на основі архітектури під кодовою назвою Core. До його складу входить два обчислювальних блоки, які обробляють код в два логічних потоку. Фіксована тактова частота кожного з них становить 1900 МГц. Розмір швидкої пам'яті першого рівня становить 128 Кб, другого – 512 Кб, а третього – 2 Мб. З першими двома взаємодіють тільки обчислювальні модулі, а з третім може також взаємодіяти ще й інтегрований графічний прискорювач. Модель останнього – HD Graphics. Він може виводити зображення на два екрани одночасно, а його обчислювальні блоки функціонують на частотах від 650 до 1100 МГц. Також до складу ЦП входить ще і двоканальний контролер ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті. Він може працювати з планками пам'яті DDR3 з робочими частотами 1333 або ж 1600 МГц. Цей чіп може адресувати до 32 Гб такого ОЗУ.


Технологія виробництва напівпровідникової підкладки цього мікропроцесора відповідає нормам 22нм, а його теплова потужність не перевищує 35 Вт. Тобто цей ПРОЦЕСОР може працювати лише в поєднанні з активними системами тепловідведення.

Відгуки. Актуальність даної моделі ЦПУ

На сьогоднішній день комп'ютерна платформа PGA988B застаріла. Тому купувати новий такий комп'ютер вже недоцільно. А бувший у використанні ноутбук цілком можна придбати за дуже демократичною ціною. При цьому продуктивність у них на дуже хорошому рівні. Саме так такі ПК на поточний момент і характеризують власники.
Мобільний процесор Intel Celeron 1005M. Характеристики, специфікації і можливі випадки використання

Висновок

В даному матеріалі були детально розглянуті технічні параметри мобільного процесорного пристрою Intel Celeron 1005M. Він відмінно підходить для використання в складі мобільних ПК бюджетного рівня. У них достатня продуктивність для реалізації таких завдань і висока автономність.

Популярі новини
Загрузка...