The Elder Scrolls V: Skyrim. Неофіційні патчі для Legendary Edition і Special Edition.

286 0 Новини високих технологій

Skyrim - остання на поточний момент частина Древніх сувоїв", що користується величезною популярністю у фанатів ігрової серії. Це виражається в наявності великого ігрового ком'юніті по всьому світу, так і в випускаються до цих пір різних користувальницьких модифікаціях, у тому числі і неофіційних латках. "Скайрим" з їх допомогою позбавляється від безлічі помилок і недоробок, не порушених офіційними оновленнями. Творіння модмейкеров розвивалися паралельно самій грі, удосконалюючись і улучшаясь з виходом кожного офіційного оновлення і DLC. Вийшли Dragonborn, Dawnguard і Heartfire з часом отримали окремі пакети виправлень, а після релізу "Легендарного видання" ентузіасти об'єднали неофіційні патчі для Skyrim і всіх DLC в один глобальний. Це дозволило не тільки збільшити швидкодію гри, але і спростити установку. Модифікація отримала назву Unofficial Skyrim Legendary Edition Patch.


The Elder Scrolls V: Skyrim. Неофіційні патчі для Legendary Edition і Special Edition.
У 2016 році Bethesda випустила розширену версію Skyrim Special Edition представляє собою геймплейний аналог Legendary Edition зі значно переробленої графікою, поліпшеними візуальними ефектами і оптимізованим ігровим движком. Неофіційний патч не змусив себе довго чекати: Unofficial Skyrim Special Edition Patch вийшов досить швидко, виправляючи багато ігрові недоліки, що дісталися спеціальним виданню від попередниці. На сьогоднішній день існує два різновиди неофіційних патчів: Скайрим: Легендарне видання", а також до "Скайрим: Спеціальне видання".

Unofficial Skyrim Legendary Edition Patch

Являє собою архів, що виправляють ігрові помилки файлів для однойменної версії гри і містить значну кількість виправлень різних недоліків у геймплеї як основної гри, так і всіх офіційних DLC.


The Elder Scrolls V: Skyrim. Неофіційні патчі для Legendary Edition і Special Edition.

Виправлення

Список виправлень досить значний, оскільки патч включає в себе всі напрацювання з часів перших версій гри. Порушені практично всі аспекти ігрового процесу:
 • графічні недоробки (ігрові моделі і текстурування);
 • помилки в ігровій механіці (система колізій ігрових об'єктів, штучний інтелект союзників і супротивників і різних істот, ефекти зброї і заклинань, генерація предметів і персонажів, а також безліч скриптових помилок);
 • недоліки в квестової системі (пропуск стадій квестів, помилки відповідності діалогів дій, проблеми з появою квестових предметів, працездатність деяких завдань);
 • множинні дефекти об'єктів і предметів ігрового світу (позиціонування предметів, прив'язка об'єктів і персонажів до квестам і т. д.).
 • прорахунки в озвучуванні і субтитри (мова персонажів, звуки заклинань і різні помилкові звукові ефекти);
 • вильоти з гри в певних ситуаціях.
 • Зрозуміло, багато недоліки були виправлені розробниками самостійно, однак і невирішених проблем залишалося предостатньо. І якщо деякі незначні шорсткості ігрового процесу, ніби висить у повітрі трави або захоплення людських душ у Зірку Азуры, сприймалися лише як прикра недоробка, особливо не заважаючи гравцям при цьому, то намертво заблоковані двері або критичні для сюжету квестові баги істотно погіршували геймплей, змушуючи годинами шукати рішення в інтернеті, а в деяких випадках роблячи збереження повністю неможливо грати. Тому і по сей день знаходиться чимало охочих зробити гру більш стабільною і цілісною, що виражається в постійно виходять оновлення для неофіційних патчів "Висування".
  На даний момент актуальною версією є 3013.a. Вона застосовна до гри V. 1932.0.8 і охоплює основний сюжет і додаткові завдання, а також весь вийшов додатковий контент, спрощуючи завантаження та встановлення необхідних файлів (наприклад, неофіційні патчі для Skyrim версій 211 потрібно було викачувати і встановлювати окремо).

  Установка

  Є можливість завантаження версії як з російським дублюванням і російськими субтитрами, так і з діалогами англійською мовою і російськими субтитрами. Тим, хто виробляє "чисту" установку, можна обмежитися розпакуванням файлів з завантаженого архіву в папку Data у папці з грою (простим перетягуванням або використанням одного з популярних мод-менеджерів). Після цього потрібно активувати файли у лаунчер, звернувши особливу увагу на порядок завантаження: файли повинні знаходитися нижче основних esm-архівів гри, але вище сторонніх користувацьких модифікацій.
  The Elder Scrolls V: Skyrim. Неофіційні патчі для Legendary Edition і Special Edition.
  Тим же, хто використав попередні версії патча (або патчів, якщо їх декілька - по одному на саму гру і кожне DLC), старі версії необхідно спочатку видалити (або деактивувати у лаунчер).

  Особливості

  Слід враховувати, що після установки патча доцільніше почати проходження заново, щоб гра з самого початку змогла без помилок зареєструвати всі внесені зміни. Допускається і використання поточного збереження, однак стовідсоткова працездатність патча при цьому не гарантується. Крім того, якщо з якихось причин виникне необхідність видалення модифікації, гру після цього рекомендується повторно.
  Дана версія патча є останньою, і команда мододелов наступних оновлень випускати не планує, повністю сконцентрувавшись на неофіційних латках під Skyrim SE.

  Unofficial Skyrim Special Edition Patch

  Аналог модифікації для LE, повністю перероблений під особливості "Спеціального видання". Остання версія - 413.b, підходить для v.1539.0.8.
  The Elder Scrolls V: Skyrim. Неофіційні патчі для Legendary Edition і Special Edition.

  Виправлення

  Оскільки доповнення базується на модифікації для Skyrim LE та адаптовано для Special Edition c допомогою офіційного Creation Kit, список виправлень практично ідентичний "Легендарному виданню".

  Установка

  Встановлюється аналогічним для LE чином - в директорію Data, але крім трьох основних файлів містить і текстурний архів. Щоб уникнути помилок не варто забувати і про порядок розташування в лаунчер: після основних файлів гри, але перед іншими модифікаціями.
  The Elder Scrolls V: Skyrim. Неофіційні патчі для Legendary Edition і Special Edition.
  Як і версія для LE, на багатьох мовах, в тому числі і російською, неофіційний патч на Skyrim SE доступний до завантаження.

  Популярі новини
  Загрузка...