Спробуй себе в ролі футбольного тренера на своєму мобільному в одному з кращих футбольних менеджерів на "Андроїд"

212 0 Новини високих технологій

Серед великої кількості додатків на "Андроїд" особливою популярністю користуються менеджери, особливо футбольні. З кожним роком їх стає все більше, адже кожен хоче відчути на собі всі тяготи і принади роботи тренером футбольної команди. З усього більшості можна виділити кращі футбольні менеджери на "Андроїд". Всього їх набралося не так багато. Отже, приступимо.

Football Manager Touch 2016

Дизайн наповнений великою кількістю візуальних ефектів, які можуть привернути увагу кожного. Є платна і безкоштовна версія ігор, але за витрачені гроші на це додаток можна отримати гарну віддачу. Так, в платній версії можна дивитися матчі своєї команди в 3D. Додатково можна змоделювати власний клуб, керувати ним через мобільний і настільну версію.


Football manager Mobile 2016

Більш дешеве додаток, ніж менеджер "Тач". Інтерфейс не наповнений 3D візуалізацією, але він має хороший запас функціональних можливостей. Є широкий вибір функцій для побудови та управління власною командою. Щоб привести її до перемоги, треба буде добре попрацювати з налаштуванням тактики гри.

Champ Man 16

Досить популярний футбольний менеджер на "Андроїд" російською. "Champ мен" зміг впровадити всі важливі складові спортивного менеджменту. У грі є можливість очолювати клуб протягом 20 сезонів, а за цей час можна спробувати свої сили більш ніж в 450 клубах зі всього світу.
Спробуй себе в ролі футбольного тренера на своєму мобільному в одному з кращих футбольних менеджерів на "Андроїд"
Є можливість удосконалення інфраструктури стадіону. З молодіжної академії регулярно приходять нові молоді таланти. Додатково представлена система завдань, які необхідно виконувати, якщо ви з ними не впораєтеся, то керівництво замислиться над вашому проведенням часу біля керма команди.


Championship Manager: All-Stars

Це багатокористувацька версія Champ Man, в якій є 4 режими гри, про яких можна докладно дізнатися у самій грі. Цей додаток входить в топ футбольних менеджерів на "Андроїд". Якщо після гри в "Champ мен" ви залишилися задоволені, то це додаток теж сподобається.

Pes Club Manager

Гра має гарні візуальні ефекти, а ціна цілком доступна для кожного. Але пограти в даний менеджер можна і безкоштовно, на платній основі вдасться отримати розширену версію гри. Розробники змогли отримати право на використання понад 5000 гравців, ліг, клубів. Всі вони сертифіковані і відповідають реальним об'єктам. Тому її можна віднести до кращих менеджерам на "Андроїд".
Спробуй себе в ролі футбольного тренера на своєму мобільному в одному з кращих футбольних менеджерів на "Андроїд"

Top Eleven

Дуже популярний менеджер, у нього грають понад 10000000 гравців з усього світу. В меню можна побачити звичний склад, тренування, фінанси, трансфери, матчі - все, що потрібно, щоб керувати командою. Налаштування тактики управління налаштована дуже глибоко, тому кожна команда не буде схожа на іншу. У грі є платний контент, щоб можна було без праці придбати кращих гравців. Ігрова валюта називається "токени", їх можна отримати безкоштовно, переглядаючи відео, або за гроші. "Топ елевен" по праву входить в список кращих ігор про футбольного менеджера "Андроїд".
Спробуй себе в ролі футбольного тренера на своєму мобільному в одному з кращих футбольних менеджерів на "Андроїд"

True Football

Зовсім мало футбольних менеджерів, де потрібно докладати зусилля в клубі і збірній. True Football дає можливість керувати національною збірною командою. Великої великої кількості налаштувань в грі ви не побачите, є тільки все необхідне для побудови тактики гри. При переговорах з гравцями використовуються шаблонні фрази, які через деякий час трохи набридають. Для проведення тренування виділяється по 30 очок кожен день, які потрібно розподілити між шістьма показниками поліпшення характеристик. Не можна сказати, що це провальний проект, тому варто приділити увагу цим додатком, яке можна віднести до списку найкращих футбольних менеджерів на "Андроїд".
Спробуй себе в ролі футбольного тренера на своєму мобільному в одному з кращих футбольних менеджерів на "Андроїд"

Football Management Ultra

Гра має приємний і простий інтерфейс для управління командою. Вся робота здійснюється не простими натисканнями на одну і ту ж кнопку, а розмовами з віртуальними помічниками, які допомагатимуть в усьому. Секретар, помічник, лікар, менеджери, адміністратор – всі вони будуть питати поради в тому чи іншому питанні керівництву клубу, а ваші відповіді будуть впливати на підсумковий результат. "Варто побудувати медичний центр або краще удосконалити стадіон або молодіжну базу?" Звичайно, як і в багатьох інших менеджерів, такі розмови швидко набридають, тому в грі є функція швидкого переходу до матчу. Щоб пройти гру, знадобиться не один день, а то і тиждень. Потрібно побудувати молодіжні школи, щоб отримати молодих талантів, витратити час на переговори з гравцями і персоналом. Це додаток також можна віднести до кращих менеджерам на "Андроїд".

Популярі новини
Загрузка...