Огляд "ГТА Кримінальна Росія": особливості, локації, геймплей

303 0 Новини високих технологій

Серія ігор GTA вважається найбагатшою на різні модифікації. У російському регіоні найпопулярнішим є «Кримінальна Росія». Її незалежні розробники перенесли в світ San Andreas і навіть GTA 4. В цих модифікаціях є все, що притаманне вітчизні: автомобілі, люди, магазини, мова і так далі.

Модифікація для San Andreas

Огляд "ГТА Кримінальна Росія": особливості, локації, геймплей
Незважаючи на застарілу версію гри, в неї грає дуже багато людей. Адже вона увійшла в серце геймерів зі всього простору СНД. Навіть оглядів «ГТА Кримінальна Росія» вже дуже багато.
 • Головний герой перебуває у російських і українських локаціях періоду 90-х років. За час розробки модифікація перетерпіла дуже багато переробок. На даний момент на карті є російські і українські міста, і їх постійно оновлюють.
 • Кількість місій обчислюється двома сотнями. Серед них грабежі, викрадення автомобілів, розборки з бандами і так далі.
 • Російська озвучка. Всі герої говорять на звичному і зрозумілою мовою. Всі музичний супровід взято з повсякденного життя пострадянського простору.
 • Техніка прямо з СРСР. Автомобілі, літаки, поїзди, мотоцикли відповідають тимчасовому відрізку 90-х.
 • Російські та українські пам'ятки. Блогери, які робили огляд «ГТА Кримінальна Росія», помічали «Ластівчине гніздо» і вежу «Останкіно». Це найвизначніші пам'ятки, яких в грі дуже багато.
 • Фанати цієї серії підтримують розробників, завдяки чому виходить багато доповнень. Адже більшість російських людей хочуть грати в те, що відображає їх побут і культуру.


  Особливості російських ігор ДТА

  Розробники намагаються передати навіть клімат з Росії. Більшість дерев змінені на те, що люди бачать кожен день. Також вид спідометра змінюється від якості автомобілів або літальних апаратів. Музика в транспорті підібрана прямо з 90-х, що дуже сильно радує російських геймерів.

  Огляд «ГТА 4 Кримінальна Росія»

  Огляд "ГТА Кримінальна Росія": особливості, локації, геймплей
  Ця частина гри більш нова і комфортна для проведення часу в ній. Офіційні розробники змінили движок, фізику і графіку GTA в кращу сторону. Це привернуло увагу мододелов, і вони зробили «Кримінальну Росію» на цю гру. Сюжет і головне місто героя залишається таким же, як в оригінальній версії. Проте в «ДТА» додані російські автомобілі, деякий зброю, аудіосупровід, літаки і так далі. Графіка машин в цій частині гри набагато краще, ніж у попередніх серіях. Це дозволяє сповна насолодитися зовнішнім виглядом автомобілів і влаштувати тест драйв російської техніки в «ГТА 4 Кримінальна Росія».

  Популярі новини
  Загрузка...