Свинозомбі в Майнкрафт: невеликий огляд

328 0 Новини високих технологій

Свинозомбі в «Майнкрафте» – небезпечний монстр, який не тільки володіє підвищеним показником життя, але ще і може використовувати різноманітне озброєння. Боротися з ним на ранніх етапах досить складно, тому краще втікати при зустрічі. Приємно усвідомлювати те, що моб з'являється не так часто та в основному він мешкає в далеких землях. А щоб більше дізнатися про нього, спочатку звернемо увагу на його зовнішність і можливості.

Що це за створіння?

Свинозомбі в «Майнкрафте» виглядає як звичайний ожилий мрець, правда, з деякими елементами свині. Незважаючи на те, що зовнішній вигляд у нього досить специфічний і місцями гумористичний, битися з монстром не так просто. У більшості випадків він спавнится зі зброєю і може сильно нашкодити як вам, так і вашим будовам. Тому заздалегідь враховуйте його поява і намагайтеся добре підготуватися до цієї зустрічі. Благо, він не так часто відроджується близько основних будівель, так як основне місце проживання знаходиться за межами звичного світу.


Свинозомбі в Майнкрафт: невеликий огляд

Місце проживання

Свинозомбі в «Майнкрафте» має особисту локацію для спавна. Таким місцем є Нижній світ, який можна знайти своїми зусиллями або потрапити за допомогою спеціального порталу. Поспішаємо зазначити, що на зазначених теренах може з'являтися відразу велику кількість ворогів, тому перед відвідуванням краще добре підготуватися і підібрати потужне спорядження. Іншим варіантом спавна монстра є Звичайний світ. Якщо ви володієте особистої фермою і розводьте свиней, то в разі, якщо в одну з особин вдарить блискавка, вона відразу перетворитися на зомбі. Потім вона почне знищувати живність, споруди та полювати на вас. Тому ферми краще добре обороняти і відразу реагувати на появу такої неприємної проблеми.


Свинозомбі в Майнкрафт: невеликий огляд
Ще на деяких серверах є мод, який додає скін свинозомби в «Майнкрафте». Новий графічний елемент дозволяє приховати зовнішність персонажа і прикинутися звичайним мобом. Це вносить свої корективи в пригоду і може послужити непоганим тактичною перевагою. Тому, перш ніж вступати в гру на серверах, обов'язково читайте їх опис і список доступних модифікацій. А далі ми поговоримо про луте, який може випасти з цих монстрів.

Можливий лут

Враховуючи, що свинозомби в «Майнкрафте» є досить складним ворогом, то не варто дивуватися і хорошою нагороди після його знищення. Якщо вам вдасться його здолати, то можна отримати:
 • золотий злиток;
 • позолочений меч;
 • гнилу плоть;
 • всі інші речі, які підібрав ворог під час свого існування.
 • Свинозомбі в Майнкрафт: невеликий огляд
  Лут у монстра цілком цікавий і цінний, тому деколи з'являється сенс активно полювати на цих створінь. А якщо ви постараєтеся, то можете навіть організувати ферму свинозомби в «Майнкрафте». Правда, вам знадобиться міцний загін, магія блискавки і багато часу. Зате натомість отримаєте хороший фарм ресурсів і золотих злитків, які необхідні для ефективного розвитку. Тепер ви володієте всією інформацією щодо свинозомби в «Майнкрафте». Цей ворог досить сильний і цінний в плані нагороди. Його неважко відшукати і можна навіть створити ферму з постійним спавном. Головне, визначитися, що саме ви хочете отримати від цього монстра, і починати діяти.

  Популярі новини
  Загрузка...