Кращі аркади на ПК

185 0 Новини високих технологій

Аркадний жанр дуже часто відносять до сучасних платформерам і інді-проектів. Зазвичай це досить нескладні ігри, в яких завжди є просте управління і захоплюючий геймплей. Дуже часто можна зустріти аркади з кооперативним режимом, що не вимагає активного інтернет-з'єднання. Спеціально для всіх любителів веселих і захоплюючих геймплея ми підготували невеликий список кращих аркад на ПК. Ігри, представлені нижче, не вимагають потужного заліза і без проблем запускати практично на будь-яких комп'ютерах. Незважаючи на те, що цей список можна назвати топом, в ньому немає розподілу по місцях.

Child of Light

Перша гра, про яку сьогодні піде мова, — це Child of Light. Талановиті розробники із студії Ubisoft Montr?al розповідають чудову казку, головними героями якої стали: чарівна країна Лемурия, юна принцеса і Чорна королева. Остання, згідно з сюжетом, здійснила підступну крадіжку сонця, місяця і зірок, що завжди висвітлювали Лемурию.


Кращі аркади на ПК
Принцеса на ім'я Аврора дуже переживає за майбутню долю свого королівства, яке позбулося своїх трьох головних світил. Саме разом з Авророю гравці відправляться назустріч небезпечним пригодам, щоб, зрештою, відшукати і повернути зниклі сонце, місяць і зірки. Їм належить битися лицем до лиця з Чорною королевою і відновити в'януча королівство. Насолодитися історією Child of Light можна як поодинці, так і в компанії з іншими гравцями. В мультіплеере роль другого напарника виконує спеціальний світлячок, який допомагає Аврорі під час боїв з противниками.

Cuphead

Наступна гра з нашого списку кращих аркад на ПК обов'язково сподобається всім любителям класичних і "олдскульних" геймплея. "Капхед" — це двомірний інді-проект, який дуже вдало об'єднав в собі жанри платформер і гонки, а також піджанр "ран енд ган" (англ. — run and gun). Ключова особливість гри — її графіка і незабутній стиль, при створенні яких розробники явно надихалися американської анімацією початку 30-х років.


Що стосується сюжету, то Cuphead пропонує гравцям зануритися хоч і в досить банальну, але не менш захоплюючу історію. Головний герой — якийсь хлопчина, чия голова нагадує кавову чашку з трубочкою (звідси і береться назва гри).
Кращі аркади на ПК
Ми дізнаємося про те, що Капхед (той самий головний герой) уклав угоду з самим Дияволом і тепер повинен повернути йому досить великих розмірів борг. Заради цієї мети персонаж пускається в небезпечну пригоду, протягом якого він буде збирати необхідну суму грошей і битися з різноманітними противниками.

Lara Croft and the Guardian of Light

Чергового пригоди безстрашної розкрадачки гробниць дісталося таке почесне місце в сьогоднішньому топі кращих аркад. Гра виконана в незвичному для серії жанрі і розповідає абсолютно нову історію зі своїм сюжетом, стилем і рядом інших нововведень. Guardian of Light — це такий аркадний бойовик з верхньої камерою, активним використання різноманітних апгрейдів, блискавичними перестрілками і захоплюючі сутички з головними босами гри.
За сюжетом, Лара Крофт відправляється в Центральну Америку, куди її привели легенди про загадкову Дзеркалі диму. Прибувши на місце, наша розкрадачка гробниць стикається з ожилим темним духом імені Ксолотль, який прокинувся від довгого сну і тепер прагне занурити цілий світ у пітьму.
Кращі аркади на ПК
Однією з головних фішок Guardian of Light (крім зміни жанру) є кооператив. Тепер Лара може боротися з супротивниками не поодинці, а в компанії Зберігача Тотэка — того самого Зберігача Світла, який переміг Ксолотля дві тисячі років тому. Як вже можна здогадатися, роль Тотэка дістається другого гравця, у разі якщо гра проходиться в кооперативному режимі.

LEGO Star Wars: The Force Awakens

"Лего" вже давно випускають якісні ігри в аркадном жанрі за мотивами різних популярних франшиз. Що стосується LEGO Star Wars: The Force Awakens, то це не тільки один з кращих представників серії, але ще й одна з кращих аркад на ПК (до речі, крім комп'ютерів, її також можна запустити і на всіх основних платформах). Події даної гри залишаються віри сюжетним лініям з шостого і сьомого фільмів по "Зоряним Війнам".
Кращі аркади на ПК
Шанувальникам "Лего"-проектів напевно порадує той факт, що розробники не стали відходити від звичних їм стилю і механіки, тому гравців чекає вже знайомий по попередніх проектів ігровий процес. Крім проходження основної кампанії, всі бажаючі зможуть взяти участь у рейтингових боях, а також випробувати спеціальний режим під назвою Blaster Battles.

Популярі новини
Загрузка...