Медик в «Варфейсе»: тактика і зброю

128 0 Новини високих технологій

У «Варфейсе» медик відіграє роль допоміжного персонажа. Але в боях на коротких дистанціях дуже смертоносний, адже зброя здатна вбити одним пострілом. Тому часто використовується в PvP-режимах. Детальніше піде мова в статті.

Лікування

Медик в «Варфейсе» володіє унікальним умінням поповнення здоров'я, завдяки чому незамінний в спецопераціях і PvE-режимах рівня складності «Профі». Здатний відновити здоров'я собі і товаришу до 100 %.
Медик в «Варфейсе»: тактика і зброю
Щоб визначити, чи потрібна допомога кому-небудь, досить вибрати аптечку і навести курсор на товариша по команді. Висвітився рівень здоров'я дасть відповідь. Звукові сповіщення «потрібен медик» підказують, що комусь потрібна допомога.


Підійшовши впритул, слід натиснути ліву кнопку миші, щоб запустити процес лікування. Якщо окуляри здоров'я наблизилися до нуля, то показник низького рівня буде горіти довше звичайного. Аналогічну поведінку відмітки і у випадку, якщо гравець отримав смертельне поранення під час лікування.

Реанімація

Крім аптечки, в комплект лікаря входить дефібрилятор. Якщо член команди не поранений, а загинув, на воскресіння відводиться 10 секунд в режимі PvE і 30 в PvP. Гравець повернеться в бій з половиною здоров'я.
Медик в «Варфейсе»: тактика і зброю
Мінус в тому, що у стандартного дефібрилятора низька швидкість спрацьовування. В PvE вистачить лише на одного члена команди. Придбання більш просунутого зразка дозволяє реанімувати союзників з підвищеним здоров'ям, крім того, час «відкату» знижено, тому 10 секунд вистачить на двох товаришів по команді.


Дефібрилятором можна вбити недруга в бою. Наприклад, є ефективним засобом проти щитоносців. Крім того, медик «Варфейсе» - єдиний персонаж, який може бити джаггернаут в будь-яку точку на тілі все тим же дефібрилятором.

Озброєння

Геймери, які розуміють, що медичні інструменти далеко не єдині види обмундирування лікаря, успішно розносять супротивників направо і наліво, адже медик ефективний у боях в замкненому просторі. Зброя медика в «Варфейсе» - дробовики, вони призначені виключно для бою на ближній дистанції. В залежності від типу гармати відстань різниться від 1 до 8 метрів. За своєю механіці озброєння ділиться на три типи:
 • помпові рушниці (SPAS-12 різні моделі Remington, Kel-Tec);
 • напівавтоматичні дробовики (Сайга 12С, Cobray Striker);
 • автоматичні (Вепр, відбійний молоток).
 • Медик в «Варфейсе»: тактика і зброю
  Помпові мають найбільший шкоди, але низький темп стрільби. Розраховані на гравців, здатних убити одним пострілом. Вибір впевнених тактиків. У полуавтоматики нижче шкоди, але вище скорострільність. У таких рушниць менше шанс ваншота, але при промаху є можливість зробити ще пару залпів, щоб добити ворога. Автоматика повністю протилежна помповою дробовикам. Шкоди маленький, але скорострільність на висоті. Геймер, озброєний таким виробом, як правило, непомітно підбирається до ворога і набиває його кулями, втиснувши до відмови ліву кнопку миші. Слід розуміти, що якщо ворогом є медик з помпою, то ймовірність отримати ваншот під час такого «ритуалу» багаторазово зростає.

  Тактика

  Кращий медик «Варфейса» повинен не тільки володіти відповідною гарматою, але і вміти з нею звертатися, а також вміло переміщатися по полю бою. Важливо пам'ятати, що зіткнення виллється в перемогу тільки у разі зіткнення лоб в лоб. Для цього необхідно дотримувати наступні правила:
 • на відкритому просторі пересуватися строго уздовж стін;
 • помітивши ворога, відразу вдатися до «подкату», щоб піти з ворожого прицілу і безпечно наблизитися на відстань пострілу;
 • у разі швидкої атаки на початку раунду рекомендується користуватися глушником з метою дезорієнтувати ворога, в інших же випадках - багнетом і полум'ягасником;
 • при відсутності бронежилета з захистом від ножа ворог загине від першого удару багнета, але бій повинен проходити на мінімальній дистанції;
 • якщо не вдалося пострілом вбити супротивника, а без перезарядки не дати новий залп, розумно вдарити багнетом;
 • безшумна взуття дозволяє непомітно підкрадатися до ворога;
 • бойові черевики мають найвищу швидкість руху.
 • Медик в «Варфейсе»: тактика і зброю
  Необхідно розуміти, що в джентльменський набір успішного гравця входить екіпірування, відновлююча здоров'я, і бронь. Наприклад, шолом медика в «Варфейсе» дозволить позбавити гравця від необхідності шукати укриття після бою, щоб заповнити здоров'я.

  Образи

  Зусиллями розробників в гру періодично додаються нові «скіни», здатні змінити зовнішній вигляд персонажа. Наприклад, унікальна зовнішність медика «Абсолют» в «Варфейсе». Лікар цього загону виглядає вельми страхітливо - обмундирування відрізняється від інших синюватими нашивками. Зовнішність можна було отримати в рамках події «Абсолютна Влада».

  Інше зброю

  Крім усього перерахованого, медик «Варфейсе» має у своєму арсеналі пістолети і ножі, як і будь-який інший клас. Якщо з другим все зрозуміло (бій на ближній дистанції), то призначення першого часто під питанням. Призначення пістолета - виручати в тій ситуації, коли доводиться вести бій на дальній дистанції. Тому до вибору додаткового зброї слід ставитися відповідально.
  Медик в «Варфейсе»: тактика і зброю
  Найкращою в грі вважається модель SIG Sauer P226 C з-за високої точності, утрати і практично відсутньої віддачі. Дозволяє бити в голову ворогів на дальній дистанції. Підходить польовому лікаря і Mateba Autorevolver, який завдяки втратам здатний завалити ворога з двох пострілів. МП «Грач» - бюджетний варіант SIG Sauer, який продається за внутрішньоігрові гроші. Програє «зауеру» за багатьма показниками, але в бою це не особливо відчувається, якщо надіти глушник. Недоліком є неможливість установки прицілу.

  Вердикт

  Медик в «Варфейсе» - вкрай корисний клас як в PvP, так і в PvE. Важливо лише навчитися правильно ним грати. Враховуйте поради, описані вище, і все вийде.

  Популярі новини
  Загрузка...