Як відкрити інвентар в "Майнкрафте" та інша інформація для новачка

514 0 Новини високих технологій

У статті наведена корисна інформація про ігровому процесі "Майнкрафте". Вона допоможе новачкам швидше адаптуватися і почати насолоджуватися ігровим процесом. Пояснюється, як відкрити інвентар в "Майнкрафте", та інші важливі аспекти виживання в ігровому світі.

Трохи про гру

Minecraft - комп'ютерна інді-пісочниця, написана Маркусом Персоною і його командою розробників Mojang. Перша альфа-версія гри була випущена в 2009-му, а повна - через два роки. Гравцеві надається можливість вивчити величезний відкритий світ, битися з унікальними монстрами і навіть побудувати халупу на свій смак. Кубічний дизайн зачаровує користувача, а генератор випадкового ландшафту не дає занудьгувати. Про це свідчить висока популярність "Майнкрафта". На момент написання статті місячна кількість онлайн-гравців складає близько 75 мільйонів. За всю історію видеогейминга лише старенький "Тетріс" користувався великим попитом.


Крафтінг

Основною фішкою "Майнкрафта" є можливість збору ресурсів і подальшого створення з них різних предметів, необхідних для виживання. Прийнято це називати крафтінгом. Сам термін з англійської можна перекласти як "процес створення". На цьому і будується вся гра.
Як відкрити інвентар в "Майнкрафте" та інша інформація для новачка
Всі зазвичай починається з того, що персонаж голими руками добуває кілька блоків деревини і робить з них верстак. Останній дозволяє створювати більш комплексні предмети, такі як інструменти, зброя, факели і т. д. Крім того, зібравши достатньо базових ресурсів в інвентарі, гравець отримує можливість побудувати будинок. Без укриття буде досить складно вижити в світі "Майнкрафта", адже з приходом ночі гравцеві належить зустріч з різноманітною нечистю (зомбі, скелети, кріпери). Однак це ще не всі проблеми. В систему ще введений і симулятор голоду. Якщо не заправляти свого "Стіва" продуктами харчування, то через деякий час він просто помре. Полювання, рибальство та вирощування культур допоможуть подолати цю проблему.


Незважаючи на все вищесказане, гра не є настільки складною, як може здатися. Вона досить дружелюбна для новачків. Процес виживання недостатньо напружений, щоб відлякати потенційного фаната.

Як відкрити інвентар в "Майнкрафте"?

Перейдемо від теорії до практики. Що конкретно потрібно знати новачкові? Припустимо, ви зайшли в "Майнкрафт" на комп'ютері, як відкрити інвентар? Елементарно. Достатньо натиснути на клавішу з латинської E на клавіатурі. З'явиться таке віконце.
Як відкрити інвентар в "Майнкрафте" та інша інформація для новачка
Зліва від модельки персонажа знаходяться слоти для броні, знизу - загальний інвентар, а праворуч - віконце для крафта. Заповнюючи останнім певними ресурсами, можна створити новий предмет. Про те, які матеріали потрібні і для яких речей, написано в рецептах. Відкрити їх можна, натиснувши на зелену книжечку. Власне, це все. В інших деталях набагато цікавіше буде розібратися самому. Адже це гра передбачає не тільки пригоди, але також і дослідження світу.

Популярі новини
Загрузка...