Функція визначення розміру JavaScript: string.length

148 0 Новини високих технологій

javascript - мова оригінального синтаксису, логіка якого дозволяє надбудовувати над жорсткими конструкціями динамічні структури даних, що дозволяють оптимально вирішувати поставлену задачу. Рядки - найважливіша форма подання даних. JS пропонує програмісту зручний функціонал для роботи з рядками і можливість створювати нові властивості рядків.

String - основні дані

Дані та їх розміри завжди мають суттєве значення. Основні дані - це рядки. Числа, логічні значення, бітові маски, лічильники та інші, ймовірно доцільні опису змінних мають приватне значення. Але головне - це рядки, точніше об'єкти взагалі і об'єкти рядків зокрема.
[thumb]http://hi-news.pp.ua/uploads/posts/2018-07/funkcya-viznachennya-rozmru-javascript-stringlength_751.jpeg[/thumb]
За логікою, javascript string і length (як властивість рядка) ніяк не пов'язані. Всяке опис опис - це рядок, хоча з формального опису:
 • var str_1;
 • var str_2 = ";
 • немає ніякої гарантії, що перша або друга змінна - це рядок. Так, у другому випадку змінної реально присвоєно рядкове значення. Але, за логікою речей, немає ніякої гарантії, що в першому встреченном вираженні str_2 буде грати роль рядка.


  [thumb]http://hi-news.pp.ua/uploads/posts/2018-07/funkcya-viznachennya-rozmru-javascript-stringlength_772.jpeg[/thumb]
  У наведеному прикладі показано, наскільки легко обчислити розмір рядка. Оператори:
 • str = 12345;
 • str = " + str;
 • alert(str.length) дають значення "6".
 • В даному випадку отримати розмір числа рядків javascript string.length безпосередньо не дозволяє. Необхідно виконати проміжне перетворення. Проблема в тому, що числа в javascript займають почесну роль, під них виділено належний функціонал і математичні об'єкти. Але, за загальним правилом, трансформація даних здійснюється автоматично, і все, що є в цьому світі - це рядки, включаючи числа.

  Об'єкти і рядка

  Формально рядок - це об'єкт, у якого є властивості. Довжина рядка - це властивість об'єкта рядка. Далеко не всі завдання вважають довжиною рядка реальний її зміст. Наприклад, речення природної мови складається з фраз, слів і символів. Природно бажання визначати розміри в пропозиціях на рівні фраз, слів і символів. При цьому прогалини зовсім не грають ролі.
  [thumb]http://hi-news.pp.ua/uploads/posts/2018-07/funkcya-viznachennya-rozmru-javascript-stringlength_753.jpeg[/thumb]
  Написати об'єкт рядка (за змістом - об'єкт пропозиції) не складно, і тоді властивість length на найнижчому рівні - це кількість символів без пробілів. На рівні слів це - кількість слів, на рівні фраз - кількість фраз. Узагальнюючи подібні об'єкти в єдину систему, отримаємо свого роду, динамічний довідник. javascript над length повісить приховану «бирку» про віднесення даного властивості до рівня вкладеності і буде надавати точні дані про правильному кількості фраз, слів і символів.

  Популярі новини
  Загрузка...