Новини високих технологій
» » Управління даними: JavaScript join()

Управління даними: JavaScript join()

2-07-2018, 12:50
246
Будь-яка рядок - послідовність символів (елементів). Будь масив - сукупність елементів (символів). Кожна з цих конструкцій має власної функціональністю. Поєднання двох функцій дозволяє створити новий зміст і нові можливості по його обробці. Численні умови і цикли - це завжди складний алгоритм. Розібрати рядок (інформацію) на складові (jаvascript split) і зібрати рядок з елементів (jаvascript join) - просто, зрозуміло, практично.

Сформувати одне ціле

Сучасні масиви - сукупності даних різного типу, оснащені великою функціональністю. Масиви можуть містити в собі не тільки дані, але й об'єкти. Об'єкт - це самостійний сенс, що містить в собі унікальну інформацію, яка доступна його власними методами.


Об'єкт може бути представлений рядком символів, з якої він може бути відновлений у початковому вигляді. Для методу array.join() jаvascript надає зворотний метод array.split(). Перший метод поєднує всі елементи масиву в одну рядок символів через роздільник, другий метод розформовує рядок на елементи за роздільником.
Не обов'язково у другому методі використовувати той же роздільник, що і в першому. По суті, можна зливати дані в одне ціле за одним алгоритмом, а розбирати на елементи - з іншого.
Завдання безпеки (спостереження за операціями і діями користувачів) - вивчення потоку даних приладу або динаміка курсів валют на біржі - приклади послідовностей, що містять «істотне» і «не має значення.


Фільтрувати інформацію - це алгоритм, причому часто складний. Можна поступити простіше. Злити з роздільником «ізоляція зайвого» - jаvascript join(), а потім розібрати по іншому роздільником, захоплюючого зайве - jаvascript split(). Просто, зрозуміло і не потрібно писати складний алгоритм фільтрації.

Маніпуляції структурами даних

Масиви володіють функціональністю, орієнтованої на елементи: сортування, обробка елементів по алгоритму, індексація та інші маніпуляції. Масив завжди можна перетворити на рядок функцією jаvascript join(). Залежно від використовуваного роздільника (роздільник - не обов'язково один символ) і в залежності від структури масивів всередині іншого масиву вийде складна рядок, в якій сенс можна інтерпретувати інакше.
У кожному конкретному випадку є свої особливості: сенс масиву і зміст рядка, в яку слід перетворити масив, з тим, щоб за допомогою jаvascript splt() розібрати рядок і отримати масив іншого сенсу. Але логіка join/split може бути легко використана поза синтаксису jаvascript, і це дозволить отримати якісно цікаве рішення.
Цікаво по темі
Синтаксис JavaScript parseInt: приклади використання
Синтаксис JavaScript parseInt: приклади використання
Розпізнати в рядку число і бути впевненим, що в алгоритмі використовується значення змінної, тип якої - число, необхідно майже в кожному алгоритмі.
Приклади застосування методу JavaScript length
Приклади застосування методу JavaScript length
Довжина рядка, числа або іншого елемента скрипта має істотне значення. Особливістю підходу мови jаvascript до поняття довжини є можливість
Обробка символів: метод JavaScript substring()
Обробка символів: метод JavaScript substring()
Операції над рядками символів є важливою складовою алгоритмів на jаvascript. Їх використання через методи рядків не викликає труднощів, але
Ефективні рядкові операції методом split JavaScript
Ефективні рядкові операції методом split JavaScript
Рядкові операції важливі для обробки інформації у браузері. jаvascript пропонує безліч різних методів для операцій зі рядками, але найбільш
JavaScript, масиви: опис
JavaScript, масиви: опис
jаvascript – сучасна мова програмування, він унікальний у частині синтаксису і семантики. Має специфіку...
Javascript Array для збереження необмеженої кількості змінних
Javascript Array для збереження необмеженої кількості змінних
Логічно масив займає проміжне положення між змінними і об'єктами. Практично не слід надавати особливого значення словам. У програмі є змінні і код.