FlatOut 4: системні вимоги та огляд гри

150 0 Новини високих технологій

Системні вимоги для FlatOut 4 є важливим аспектом для всіх шанувальників ігрової серії. Адже саме через них залежить можливість подальшої гри. Крім того, вже по виду можна сказати, що гонка значно покращала, отримала оновлений движок, освітлення і масу інших деталей. Але перш ніж ви почнете порівнювати системні вимоги FlatOut 4 зі своїм комп'ютером, пропонуємо поговорити трохи про саму гру.

Що це за гра?

Ігровий проект представляє собою гонку без правил. Користувачеві досить сісти за кермо і вирушити на змагання не тільки заради перемоги, а й для веселощів. Головною особливістю цієї гри є максимально реалістичне руйнування автомобілів, вильоти водіїв через лобове скло і високий рівень адреналіну під час змагання. Крім самої гонки є ще ряд різноманітних і цікавих розваг у вигляді додаткових випробувань (боулінг, більярд і багато іншого), де основним снарядом виступає сам водій. У будь-якому випадку веселощів вам буде предостатньо, залишається лише підготувати відповідний ПК і вільний час. А далі ми надамо вам невеликий огляд усіх аспектів гри.


FlatOut 4: системні вимоги та огляд гри

Невеликий огляд

Четверта частина ігрової серії нас значно порадувала. Ми уважно стежили за цією грою і тепер раді, що бренд зміг відновити репутацію. Якщо згадати, то FlatOut 3 був просто огидним і взагалі не залишав позитивних емоцій. Саме в період релізу гри багато фанатів впевнено сказали, що ігрова серія «мертва». Але власники авторських прав не стали зупинятися на досягнутому і, незважаючи на скромний бюджет, змогли видати хоч і не ідеальне, але цілком добротну гонку. FlatOut 4 знову пропонує користувачам вирушити у захоплюючу змагання на стареньких сільських автомобілях. Скінчилася епоха сучасного транспорту, тепер у грі представлені тільки пошарпані машини. Але це на краще, так як вони відмінно витримують атмосферу, а їх габарити здатні протистояти навіть самим критичним пошкоджень. Як і раніше, доступні користувачам основний режим гонки, кілька спортивних випробувань і навіть кар'єра.


FlatOut 4: системні вимоги та огляд гри
Окремо варто відзначити рівень графіки, яка значно покращився. Тепер для гонки використовується сучасний движок, що забезпечує відмінні спецефекти, оточення і анімацію. Робота була проведена гарна і якісна. Грати в нову частину приємно і цікаво. Не обійшлося і без одного неприємного мінуса, який полягає в атмосфері гри. Тепер вона не така божевільна і непередбачувана, як у перших двох частинах. Саме в них основне місце займали руйнування і хаотичність подій, а тут такого не реалізовано. Проте це не означає, що гра не варта уваги. Ми дуже рекомендуємо вам зіграти в неї, особливо якщо ви раніше взагалі не грали в серію, і наш огляд FlatOut 4 зайвий раз підтверджує це. А щоб мати можливість насолоджуватися швидкістю, ми переходимо до розгляду технічних вимог.

Мінімальні налаштування графіки

Для початку варто звернути увагу на мінімальний поріг входження гравців. Нижче ми вкажемо вимоги, які гарантовано дозволять запустити гру і при цьому збережуть високий рівень продуктивності при низьких налаштуваннях графіки:
 • Основою повинна стати операційна система не нижче Windows 7 і краще, якщо це буде 64-bit версія.
 • Оперативної пам'яті знадобиться мінімум 4 Гб.
 • Ми рекомендуємо використовувати процесор не нижче моделі Intel Core i3.
 • Відеокарта є головним комплектуючим елементом, відповідно, вам знадобиться досить потужна модель. В якості рекомендації пропонуємо модель NVIDIA GeForce GTX 650.
 • Не забудьте звільнити 10 Гб вільного місця.
  FlatOut 4: системні вимоги та огляд гри
 • Системні вимоги FlatOut 4 для мінімальних налаштувань цілком стримані і доступні. Більшість сучасних комп'ютерів з легкістю зможуть потягнути цю гонку. Але не слід зупинятися на досягнутому. Переходимо до бажаного оснащення ПК.

  Максимальні налаштування графіки

  Тепер варто розглянути системні вимоги FlatOut 4 які дозволять без особливих проблем запустити гру на максимальних налаштуваннях. Вони значно вище мінімальних, але тим не менш варто про них знати:
 • Рекомендується встановлювати гру на Windows 10.
 • Тепер потрібно не менше 8 Гб оперативної пам'яті.
 • В якості основного процесора потрібна модель не нижче Intel Core i5.
 • Що стосується графіки, то знадобиться вже 2 Гб, і краще, якщо ви будете використовувати модель NVIDIA GeForce GTX 780.
 • На жорсткому диску аналогічно повинно бути 10 Гб вільного місця.
 • В принципі, нічого надто вимогливого у вказаних моментах немає. Достатньо просто уважно вивчити їх, щоб підібрати відповідний ПК. Тепер ви володієте всією необхідною і корисною інформацією. Залишилося тільки знайти трохи вільного часу, підібрати відповідне обладнання і просто почати грати. Гра FlatOut 4 напевно вас порадує і доставить масу позитивних емоцій.

  Популярі новини
  Загрузка...