Процесорний пристрій для ноутбуків початкового рівня Intel Celeron 1005M. Характеристики

256 0 Новини високих технологій

Мікропроцесор Celeron 1005M в першу чергу призначений для створення бюджетних ноутбуків з низькою вартістю і високим ступенем автономної роботи. До того ж у нього досить скромні технічні специфікації. Саме параметрами цього ЦПУ і буде присвячений цей невеликий огляд.

Процесорний пристрій для ноутбуків початкового рівня Intel Celeron 1005M. Характеристики

Параметри ЦПУ

Цей чіп призначений для установки в сокет PGA988B. В деяких випадках він просто распаивался на системній платі мобільного обчислювальної системи, а в деяких для цих цілей був передбачений спеціальний роз'єм. Це напівпровідниковий рішення ставитися до третього покоління ПРОЦЕСОРІВ з архітектурою Core, кодова назва якої Ivi Bridge. До складу ЦПУ входило два обчислювальних ядра, які працювали на фіксованому тактовій частоті 19 ГГц.


Вбудоване графічне ядро. Кеш і ПАМ'ЯТІ

До складу даного мікропроцесора виробник включив інтегрований графічний адаптер моделі HD Graphics. Він може виводити інформацію на два дисплея одночасно, а частота його блоків обмежена значеннями 650 і 1100 МГц. До складу ЦП входить три рівня кеша. Перший з них може розмістити 128 кб, другий – 05 Мб, а третій, у свою чергу, 2 Мб. Тип пам'яті, що використовується в зв'язці з цим мікропроцесором – DDR3. Рекомендовані значення частоти останньої – 1333 або ж 1600 МГц. Максимальний обсяг ОЗУ, що цей чіп може адресувати, становить 32 Гб.

Технологія. Енергоспоживання

Кремнієвий кристал CPU Intel Celeron 1005M виготовлявся за нормами допуску 22 нм технології TriGate. Тобто його напівпровідникові елементи мають «об'ємну» компонування. Тепловий пакет цього ЦПУ обмежений 35 Вт. З-за цього мікропроцесор може працювати лише в поєднанні з кулерами. Максимальна температура чіпа обмежена значенням 105 °С. В номінальному режимі її значення, як правило, не перевищує 65 °С.


Відгуки. Доцільність придбання

Відгуки власників обчислювальних систем на базі даного ЦПУ виділяють такі їх переваги:
 • Енергоефективність.
 • Автономність.
 • Прийнятний рівень продуктивності, який дозволяє вирішувати найбільш поширені і найменш вимогливі завдання.
 • Надійність.
 • Низька вартість.
 • Єдиний недолік цього мікропроцесора – це те, що він застарів. Новий ПК на його основі вже недоцільно купувати. А от колишні у використанні ноутбуки можна купити. При цьому ціна у них дуже демократична. Також продуктивність таких ЕОМ все ще дозволяє реалізовувати ті завдання, які на них спочатку були покладені.
  Процесорний пристрій для ноутбуків початкового рівня Intel Celeron 1005M. Характеристики

  Підсумки

  У цьому огляді були розглянуті специфікації мобільного чіпа Celeron 1005M. Хоч він і був випущений досить давно, але ноутбуки на його базі донині продовжують бути актуальними. Тому власники такі обчислювальні системи все ще активно експлуатують. Вже одне це обставина говорить про багато що.

  Популярі новини
  Загрузка...