Функція PHP set_time_limit() - управління часом виконання скрипта

90 0 Новини високих технологій

Управління часом виконання PHP-скрипта допомогою серверного мови має значення для цілей тестування і оптимізації алгоритму обробки даних. По суті, серверний мова забезпечує роботу сайту, але не контролює її. З відвідувачем працює браузер, а це мова javascript, HTML-теги і правила CSS. Однак правильно підготувати сторінку і файли для роботи браузера - турбота PHP.

Час роботи PHP-скрипта

Тридцять секунд дається будь-якій скрипту для виконання роботи, якщо інше не встановлено у файлі php.ini в директиві max_execution_time. Цей параметр можна змінити у файлі ініціалізації і в коді скрипта. Функція PHP set_time_limit(0) робить скрипт нескінченним. Будь-який, відмінний від нуля, значення встановлює обмеження на час виконання, яке задається в секундах. У більшості завдань контролювати час виконання важливо в процесі тестування алгоритмів рішення об'ємних завдань (багато даних, складні процеси, нестабільні або повільні джерела даних або коду, що містить безліч умов і циклів.


Функція PHP set_time_limit() - управління часом виконання скрипта
У реальності, в робочому режимі використовувати обмеження часу виконання функцією PHP set_time_limit() - правило хорошого тону, але не більше. Як серверний мова PHP швидкий і ефективний. Затримки часу можуть бути обумовлені базами даних та іншими зовнішніми чинниками. Не так багато алгоритмів, яким визначено обробляти великі і об'ємні дані.

Про безпеки і стабільності роботи сайту

Якщо сайт побудований на базі популярної системи управління сайтами, використовує зовнішні JS-бібліотеки, наприклад, jQuery і передачу даних через AJAX, має місце фактор зовнішньої невизначеності. Одна справа, коли розробник написав сам серверний код (PHP) і функціонал сайту (HTML, CSS, javascript). Зовсім інша справа, коли управління систематично йде в надра CMS або на віддалений сервер зовнішнього API (бібліотеки, шаблону, фреймворку).
Функція PHP set_time_limit() - управління часом виконання скрипта
Використовувати функцію PHP set_time_limit() - справа переваг розробника, але при наявності зовнішніх чинників управління часом виконання роботи на сервері - запорука безпеки і стабільності роботи ресурсу. Можна завжди перервати занадто тривалий процес і не нервувати відвідувача затримками виконання його бажань.

Популярі новини
Загрузка...