Сульга в "Скайриме": подробиці і отримання компаньйона

244 0 Новини високих технологій

Сульга в "Скайриме" – один з компаньйонів, який може приєднатися до вашого головному герою. Якими-небудь особливостями напарниця не володіє, але відомо, що можливо в подальшому з нею завести відносини для створення сім'ї. Правда, спочатку потрібно знайти Сульгу на просторах гри, але з цим проблем виникнути не повинно. Ми докладно розглянемо не тільки її місцезнаходження, але і торкнемося інші питання. А для початку просто обговоримо сенс існування компаньйонів у грі.

Напарники в грі

Сульга в "Скайриме" є далеко не єдиним напарником, який може скласти компанію головному герою. У грі можна відшукати ще понад 10 компаньйонів різної національності, статі і поглядів. Головне, уважно вислуховувати кожного і визначатися з тим, а чи варто взагалі брати його з собою.


Сульга в "Скайриме": подробиці і отримання компаньйона
У функції гри входить можливість відмовитися від супроводу і продовжити шлях в повній самоті. Але краще користуватися компаньйонами "Скайриме", так як з ними подорожувати набагато веселіше. А тепер перейдемо безпосередньо до чарівної супутниці.

Трохи біографії

Кожен персонаж у грі має особисту історію. Якщо розглядати Сульгу в "Скайриме", то її сюжет цілком простий. Вона працює помічником шахтарів у невеликому поселенні Камінь Шора. Саме там ви її знайдете, заведете розмову і зможете потім продовжити спільну подорож. Варто враховувати, що у неї пошкоджена нога, і вона не так швидко переміщається, а основною мрією є відвідування Чорного Броду, де живуть її батьки. Тепер ви знаєте, де знайти Сульгу в "Скайриме", тому переходимо до розгляду доступних квестів.


Сульга в "Скайриме": подробиці і отримання компаньйона

Завдання напарниці

Не секрет, що багато компаньйони мають додаткові завдання. Їх можна виконувати, а можна ігнорувати, так як вони є побічними. Сульга в "Скайриме" пропонує наступні завдання:
 • "Спеціальна доставка" – дівчина попросить віднести надсилання її батька, який проживає в Чорному Броді. Щоб не заплутатися, шукайте Вернера «Метальника каменів», саме він є родичем дівчини.
 • "Боротьба з шкідниками" – непрямий квест, який передбачає страшне побоїще в будинку Сульги. До речі, він безпосередньо пов'язаний з деякими подіями Эйлы Мисливиці, тому рекомендуємо обережно приймати подальші рішення. Наслідків уникнути точно не вийде.
 • Сульга в "Скайриме": подробиці і отримання компаньйона
  Завдання досить прості, але якщо їх виконати, ваші стосунки з дівчиною покращаться, що стане основою подальшого розвитку романтичного. А чи варто її брати з собою в пригоди, вирішувати вам. Пам'ятайте про те, що компаньйонів в "Скайриме" можна використовувати тільки по одному. Зібрати групу не вийде, якщо тільки не скористатися спеціальними модами.

  Невеликі примітки

  В якості додаткової інформації надамо невеликий список цікавих приміток. Адже Сульга в "Скайриме" – не просто NPC, а має зв'язок з деякими персонажами і може стати супутницею життя для головного героя:
 • Одружити на собі дівчину можна буде виключно після виконання додаткових завдань.
 • Напарниця обожнює вбрання і хутряну броню, не забувайте її балувати, це поліпшить ваші стосунки. А якщо ви не знаєте, як переодягнути Сульгу в "Скайриме", то не варто хвилюватися. Досить відкрити інвентар героя і передати одяг напарниці.
 • Не забудьте розпитати дівчину про її травмі. Це буде цікава історія, в якій буде фігурувати жрець Эрандур. Постарайтеся відвідати цього героя, щоб стати свідком незвичайного розмови.
 • Обов'язково відведіть її в Чорний Брід, нехай дівчина нарешті побачить своїх батьків.
  Сульга в "Скайриме": подробиці і отримання компаньйона
 • Тепер ви володієте всією необхідною інформацією, пов'язаною з Сульгой в "Скайриме". Не слід чекати від дівчини дуже багато. Вона проста NPC без магії і особливих навичок, яка просто довго була на самоті. Оберігайте Сульгу, радуйте її подарунками, і вона обов'язково подарує вам чудову дитину. На просторах "Скайріма" можна відшукати самих різних компаньйонів. Сульга є самим простим варіантом і не може дати герою занадто багато. Вона створена виключно для домашнього затишку і сім'ї, але точно не підходить для полювання на драконів. У неї проста історія і немає приданого, але вона буде впевнено рухатися за вами хоч на край світу. Ми вважаємо, що Сульга – цікавий і милий персонаж, тому, якщо у вас залишилося місце для напарника, обов'язково візьміть її з собою.

  Популярі новини
  Загрузка...