Як дізнатися IP-адресу принтера? 5 дієвих способів

914 0 Новини високих технологій

Багато стикаються з проблемою, коли в приміщенні знаходиться декілька принтерів, а роздрукувати документ необхідно на якомусь конкретному. Для цього обов'язково потрібно з'ясувати ІР-адресу принтера. Як дізнатися і не заблукає в комп'ютері?

Через "Панель управління"

Як дізнатися IP-адресу принтера через операційну систему, якщо принтер вже підключений і розпізнаний Windows? Щоб справитися з цим завданням, потрібно:
 • Відкрити вкладку "Панель управління".
 • Перейти на клітинку "Пристрої та принтери".
 • У діалоговому вікні, у рядку "Принтери і факси", з'явиться список доступних пристроїв. Знайти потрібний принтер.
 • Правою кнопкою мишки вибрати "Властивості принтера".
 • З безлічі вкладок типу: "Порти", "Додатково", "Керування кольорами" і т. п. перейти на вкладку "Загальні"
 • Шуканий IP адресу знаходиться в рядку "Місцезнаходження" має вигляд чотирьох цифр, розділених крапками.
 • Як дізнатися IP-адресу принтера? 5 дієвих способів

  Через текстовий редактор

  Самий простий спосіб, як дізнатися IP-адресу підключеного принтеру, знаходиться в тій вкладці, звідки і пішла сама необхідність пошуку. Практично всі сучасні текстові редактори показують IP адреси принтерів у вікні друку документа. Для того щоб побачити його, всього лише потрібно натиснути кнопку "Друк" і з'явилася вкладці переписати адресу.


  Як дізнатися IP-адресу принтера? 5 дієвих способів

  Через установку додаткового ПО

  Додаткове програмне забезпечення може йти як в комплекті з принтером, так і встановлюватися користувачем додатково. Серед можливих функцій таких програм виділяються: контроль стану картриджа, оповіщення про виникають помилки, а також надання докладної інформації про пристрої. В тому числі і про те, як дізнатися IP-адресу принтера. Якщо ж з якихось причин програмне забезпечення для принтера встановити не вдалося, то можна скористатися стороннім софтом для розпізнавання IP адреси пристрою. Наприклад, програма "10-Страйк". Вона сканує мережу і визначає, який адреса отримало той або інший пристрій, підключений до комп'ютера.


  Тестова сторінка

  Будь-який сучасний принтер, здатний надрукувати тестову сторінку. У більшості випадків для цього навіть є окрема кнопка або пункт у налаштуваннях на самому принтері. На роздрукованому пробному аркуші буде інформація про те, якою IP адреса отримало пристрій при підключенні.

  Через налаштування роутера

  Більшість користувачів комп'ютера вже давно мають у своєму будинку власну домашню Wi-Fi мережу, представлену інтернет роутером. Він контролює всі підключені пристрої, і через нього також можна дізнатися IP-адресу мережного принтера. Зробити це дуже просто. Для початку заходимо в налаштування самого роутера. В адресному рядку набираємо 1921681.1 і переходимо за заданою адресою. На сторінці потрібна авторизація. За замовчуванням логіном буде admin, а в полі пароль потрібно ввести ключ від діючої домашньої мережі. Якщо дані змінювалися, але вхід не виконується, необхідно перезавантажити налаштування роутера. Відкриється домашня сторінка роутера, на ній, залежно від моделі, і знаходиться потрібна інформація. Наприклад, для ASUS пошук виглядає так:
  Як дізнатися IP-адресу принтера? 5 дієвих способів
  Таким чином, виконавши низку дій одного з розглянутих способів, можна навчитися, як дізнаватися IP-адресу принтера.

  Популярі новини
  Загрузка...