Список основних персонажів Skyrim

240 0 Новини високих технологій

У відомій грі Skyrim персонажів є просто неймовірна кількість. В кожному містечку і за його межами можна зустріти якусь особу, виконати від неї завдання. Внаслідок цього герой може стати компаньйоном центрального персонажа. Список просто величезний, але якщо є бажання ознайомитися з самими важливими фігурами в даному проекті, то слід прочитати цей матеріал.

Головний герой

До створення персонажа в Skyrim слід підійти з усією відповідальністю, адже він не простий безіменною особою, через яку звертаються безпосередньо до гравця. Користувач бере під управління останнього Драконорожденного – Довакина. Таких людей благословив сам Акатош кров'ю могутніх ящерів. Вони можуть використовувати спеціальні заклинання «драконьи крики», але головною відмінною рисою є поглинання душ повалених ящерів. Розробники зробили головного героя великої особистістю, але також дали гравцям можливість проявити креатив. За допомогою великого редактора користувачі створюють зовнішність, вибирають расу Довакина, а також нарікають його своїм ім'ям.


Список основних персонажів Skyrim

Суперечлива особистість

У грі Skyrim персонажі не завжди виразно добрі або злі. Є суперечливі особистості за типом Ульфрика Буревісника. З ним гравець знайомиться в стартовій сцені, коли їх везуть на страту. Його називають справжнім королем провінції Скайрим, адже він убив на дуелі Торуга, що носив цей титул в той момент. У своєму житті чоловік встиг відзначитися декількома яскравими вчинками. В дитинстві він навчався у седобородых і намагався іти по Шляху Голосу. Навчання він не закінчив, а втік на війну. У 174 році 4 Ери Ульфрик домовився з Игмундом і напав на межу, де жили ізгої. Він не послухався наказу Імперії, за яким їх не чіпати. Вся справа в тому, що талморцы вже завербували тоді молодого воїна. Буревісник влаштував криваву розправу в місті, він катував і стратив не тільки ізгоїв, але і корінних норд. Події гри він піднімає повстання за свободу провінції, а сам займає посаду ярла Виндхельма. Гравець в ролі Довакина може його підтримати або виступити на стороні Імперії.


Список основних персонажів Skyrim

Ватажок військ Імперії

Серед важливих персонажів в Skyrim слід також згадати генерала Туллія, який також є учасником бойових дій, але вже з боку Імперії. Цього чоловіка можна було побачити в пролозі, коли повинна була відбутися страта. Він сказав Ульфрику, що справжній лідер ніколи б не вбив короля норд за допомогою Голосу, тільки заради трону. Після нападу дракона Алдуина і наступних подій генерал розмістив свій штаб у Похмурій Фортеці Солитьюда. Саме там він займається розробкою нових стратегій протидії повстанцям. Гравець може прийняти сторону Імперії, а приймати до лав Легіону буде безпосередньо Тулий. Він же буде видавати квести в лінійці громадянської війни. Сам генерал не любить норд, хоч ставиться до них з належною повагою. Народився персонаж в Сиродиле і на момент подій у грі є одним з найбільш досвідчених воєначальників в імперських військах. Його посилають в найгарячіші точки, і він має свої погляди на положення справ всередині країни. Наприклад, Тулій не підтримує утиски темних ельфів в Виндхельме.
Список основних персонажів Skyrim

Темний кардинал

У грі Skyrim моди на персонажів знадобляться для зміни зовнішності або додавання нових особистостей. Не варто чекати, що вони будуть грати якусь важливу роль в цій всесвіту, але для різноманітності підійде. Що стосується головних героїв, то тут слід обов'язково згадати Мавен Чорний Верес. Вона володіє в місті Рифтен медоварней, що названа на честь її прізвища. Всі люди в даному населеному пункті знають, що її вплив більше, ніж у самого ярла. Гільдія злодіїв існує під її прикриттям. Жінка допомагає їм, а вони вирішують її проблеми натомість. При виконанні гравцем завдання з підтримки Імперського Легіону Мавен стає ярлом міста. Ця жінка відчуває владу, а з її словами доводиться рахуватися всім людям Рифтена. Якщо провести розслідування в будинку жінки, то можна виявити її зв'язок з Чорним Братством. За чутками, Мавен провела одного разу обряд Чорне таїнство для вбивства Крістофа Бартлі. У таверні «Гарцюючий кобила» лежить лист, який підтверджує цю цікаву інформацію.
Список основних персонажів Skyrim

Вдова короля

У грі Skyrim красивого персонажа знайти дійсно складно. Багато раси не відрізняються зовнішнім витонченістю, так і придивлятися часто до осіб немає часу за більш важливими заняттями. Винятком з правил по праву вважається жінка по імені Элисиф Прекрасна. Вона вдова Короля Торуга і займає на момент пригод Довакина посаду ярла Хаафингара. Її амбіції щодо майбутнього правління в провінції видно неозброєним оком, але жінка ще й відрізняється гострим розумом. Вона розуміє, що підтримка генерала Туллія не кращий вибір у боротьбі за владу. Таке не схвалять багато норды, але проти Ульфрика Буревісника у неї немає шансів без Легіону. Элисиф обґрунтовано вважає ватажка повстання лише узурпатором, адже він убив Торуга силою Голосу. Довакин може в ході своїх пригод навідатися в місто, поспілкуватися з нею і взяти завдання. У ньому вона просить принести бойовий ріг чоловіка в святилище Талоса. Серед жіночих персонажів в Skyrim Элисиф відіграє значиму роль в сюжеті. Вона підтримує владу Імперії, але проти заборони поклоніння Талосу, яке було нав'язане Талмором після війни.
Список основних персонажів Skyrim

Лідер з важкою долею

У грі Skyrim персонажі, що входять у число головних особистостей, часто мають складну і суперечливу долю. Так сталося і з Маданахом, який проголосив себе лідером Ізгоїв. У 174 році 4 ери він підняв повстання проти Імперії і зайняв місто Маркарт. Він вигнав звідти більшість норд, на що звернув увагу Ульфрик Буревісник. Майбутній ватажок повстання вирішив придушити цей заколот, в бою він активно використовував Голос, що принесло перемогу. У той час Імперія погодилася визнати Ізгоїв, але Ульфрика це не влаштовувало. Він зайняв Маркарт, влаштував там справжню бійню, а Маданаху загрожувала смерть. Його врятував Тонар Срібна Кров, але помістив в шахти Сидны на 25 років в якості покарання. Все це час Маданах планував втечу і помста. Довакин зустрінеться з ним, коли буде розслідувати дивні події в Маркарте.

Популярі новини
Загрузка...