Проходження квесту Dragon Age "Авирганские сувої"

142 0 Новини високих технологій

«Авирганские сувої» в Dragon Age 2 – це побічний квест, який ви зможете виконати в третьому акті гри. Під час цього завдання потрібно розшукати три частини стародавніх писань, відкрити з їх допомогою магічний прохід і перемогти давнє зло. У цьому невеликому гайде ми поділимося повним проходженням «Авирганских сувоїв» в Dragon Age 2.

Проходження квесту Dragon Age "Авирганские сувої"

Початок завдання: Аспект перший

Для проходження квесту «Авирганские сувої» в Dragon Age 2 вирушайте на Рваний берег. Тут вам знадобиться знайти трьох Аспектів – стародавню злісну ніжити. Про таємних лігвах цих демонів і написано в Авирганских свитках. Перший з них ви знайдете на південній залізниці. Поверніть в глухий кут, захований неподалік від східного входу. Тут і лежить шуканий предмет.


З знайденого книги ви дізнаєтеся про одержимого чаклуна, який викрав дочку хасиндского вождя і згубив своїми закляттями цілий легіон. Як тільки ви прочитаєте рукопис, на карті з'явиться мітка чорного кольору. Це і буде таємне лігво Аспекту. Вирушайте туди і знищіть Медана. Але будьте обережні. Крім чаклунського жаху, в лігві вам доведеться битися з полчищами живих трупів. За проходження цієї частини завдання в нагороду ви отримаєте артефакт «Пояс старійшин». Цей предмет додає 13 одиниць до здоров'я, 3% стійкості до втрати і на 8% підвищує ефективність лікування.

Аспект другий

Манускрипт, що відкриває доступ до наступного демону, лежить в руїнах перед стежкою на Розколоту гору. Авирганский сувій ви візьмете відразу за стіною обвалилася. У ньому описаний ритуал по накладенню друку та місцезнаходженням трьох одержимих синів однієї жінки.


Проходження квесту Dragon Age "Авирганские сувої"
Як тільки ви прочитаєте манускрипт, на карті загориться чорна мітка. Лігво одержимих заховано між вершиною Розколотої гори і кладовищем. Вирушайте туди і бийтеся з повсталими з мертвих. Врахуйте, що ці противники досить небезпечні. У них імунітет до холоду і силам природи, зате брати вразливі до вогню і електрики. У нагороду за перемогу над біснуватими ви отримаєте великий меч «Служитель». Артефакт додає по три одиниці силу і силу волі. До того ж він підвищує провокацію небезпеки на 21%.

Аспект третій

Останній "Авирганский сувій" в Dragon Age 2 захований за пагорбом Розколотою на горі, перед входом в поселення долійскіх ельфів. У ньому розповідається про якогось героя, бився проти Пар Воллена і предавшем своїх союзників і тих, кого він оберігав. Після прочитання манускрипту на руїнах перед входом на стежку запалиться хрестик-мітка. Вирушайте туди і зачистіть лігво від стародавнього зла. Врахуйте, що тут вам належить перемогти орди примар і чаклунський жах. У нагороду за перемогу над супротивниками ви отримаєте бойова сокира «Кривава квітка». Зброя підвищує шкоди від холоду на 16%. До того ж сокира на 5% збільшує ймовірність відновлення здоров'я.
Проходження квесту Dragon Age "Авирганские сувої"

Авирганские сувої: звільнена гординя в Dragon Age 2

Після перемоги на трьома Аспектами навпроти лікарні Андреса, що в Клоаці, відкриється таємний магічний прохід. З нього вийде демон гордині Гибрис. Цей демон був поміщений в темницю, але стримуючі друку тепер зірвані, і прокинулося древнє зло від вікового сну. Вибір один – знищити демона.
У боротьбі з цим босом будьте обережні, адже супротивник випускає сині енергетичні воронки, тимчасово паралізують і калічать тих, хто в них потрапить. Так що уникайте цих областей. Крім того, намагайтеся не потрапляти під потужні таранные атаки. І також не забувайте управляти магами і розбійниками і виводьте цих слабких членів загону від охорони Гибриса. Перемога над демоном позбавить останнього фізичної оболонки. Він знову повернеться в Тінь, а на його рештках ви знайдете унікальний довгий меч Гландивалис. Це зброя, виготовлена з Сильверита, додає 3 одиниці до броні і 25% до ймовірності поневолення рядових супротивників. До того ж у меча +116 до атаки. Тому Гландивалис – відмінна відзнака за проходження квесту. Крім того, виконання завдання «Авирганские сувої» принесе вам досягнення «Вбивця Демонів».

Популярі новини
Загрузка...