Medal of Honor Airborne: проходження гри, персонажі, секрети та поради

216 0 Новини високих технологій

Якщо любите гри про Другу світову війну, то обов'язково спробуйте Medal of Honor: Airborne. В цьому шутере вам належить зруйнувати плани нацистів по захопленню світу. Але для цього доведеться знищити масу супротивників. У цьому матеріалі ви знайдете повне проходження Medal of Honor: Airborne. Також ми поділимося секретами ігрового процесу.

Medal of Honor Airborne: проходження гри, персонажі, секрети та поради

Основні нюанси

Кожна частина проходження Medal of Honor: Airborne починається з польоту на парашуті. Поки ви наближаєтеся до землі, задавайте вектор руху при допомозі відповідних клавіш. Приземлятися можна в будь-яку точку локації. Але пам'ятайте, що в деяких місцях ви навряд чи выживите. Тому вибирайте безпечні зони, позначені зеленим димом. У таких місцях вас чекають бойові товариші, до того ж тут захований арсенал. Не варто затримуватися надовго в місці приземлення. Адже супротивник може атакувати і зайняти вашу позицію штурмом.


На жаль, не передбачено кооперативного проходження в Medal of Honor: Airborne, і вашу спину не прикриє напарник. Тому під час гри стежте за своїм здоров'ям. Воно відображається у вигляді чотирьох блоків. Якщо один з них при пораненні знищений не повністю, то він відновиться з часом. Достатньо відсидітися в безпечному місці. В іншому випадку, щоб відновити здоров'я, шукайте аптечки. Якщо якісь моменти незрозумілі, то можете подивитися проходження Medal of Honor: Airborne з російською озвучкою, яке наведене в цьому огляді.
Medal of Honor Airborne: проходження гри, персонажі, секрети та поради

Пролог

В цій частині ви познайомитеся з механікою Medal of Honor: Airborne. Для початку вам буде потрібно три рази приземлитися в потрібне місце: перший – в коло, другий – на вузеньку смужку, і останній – на паркан. Намагайтеся потрапляти точно в ціль. Адже після навчання вам видадуть медаль. І ця винагорода залежить від того, наскільки чітко ви приземлялися. Після стрибків вас відправлять на перше бойове завдання.


Medal of Honor Airborne: проходження гри, персонажі, секрети та поради

Операція «Хаскі»

Після перегляду ролика, выпрыгивайте з літака і тримайте напрямок до сараю. Якщо впадете в воду, то все одно доведеться повернутися до цього об'єкту. Зачистити територію від німців і відобразіть повторну атаку. Після цього вирушайте на дах, і, знищивши загін солдатів, поставте під зенітки вибухівку. Через сходи покиньте приміщення, але не поспішайте. Внизу вас чекає засідка. Відбившись від німців, підійдіть до дверей у підвал. Киньте туди гранату, і після вибуху виходьте на вулицю. Дістаньтеся до північної цілі по вузьких провулках. Тут вас чекають напарники. Разом з ними вибийте супротивників з тунелів і знищте кулеметника.
Medal of Honor Airborne: проходження гри, персонажі, секрети та поради

Ще більше противників

Всередині тунелю чимало супротивників і, щоб продовжити проходження гри Medal of Honor: Airborne, доведеться їх всіх знищити. Діставшись до будівлі з трьома поверхами, підніміться на дах і звідти поливайте свинцевим дощем німців. Потім вирушайте до наступної зенитке і закладіть під не вибухівку. Після вибуху поговоріть з союзниками і починайте рухатися до точки скидання. По дорозі разом з бойовими товаришами захопіть виділені будівлі. У якийсь момент надійде наказ знищити снайпера. Візьміть зброю і виконайте завдання. Діставшись до площі, подивіться ролик. Тепер вам необхідно знищити трьох генералів разом з їх загонами. Щоб виконати цей наказ, обійдіть і зачистіть всі сусідні будівлі. Після виконання завдання, подивіться фінальний ролик і вирушайте на базу.

Висадка в Італії

Вистрибнувши з літака, тримайте напрямок до зеленого диму. Опинившись в точці призначення, йдіть до паркана і знищити супротивників. На сході від цього місця ви знайдете склад із зброєю. За колонами засіли охоронці. Знищте їх, а потім висадіть склад. Біжіть до кулеметнику і швидко розстріляйте його. Поруч з ним ви знайдете снайперську гвинтівку. За допомогою цієї зброї ліквідуйте зачаїлися німців. Для подальшого проходження Medal of Honor: Airborne вам потрібно потрапити до закритих воріт. До них краще добиратися по правій стороні вулиці, ховаючись за машини. Обійдіть ворота і огляньте місцевість. Спочатку знищіть солдатів, які засіли на вишках, а потім зачистите низ. Після цього йдіть на штурм цілі і дістаньтеся до рації, попутно знищуючи солдатів. Зламайте пристрій і поруч з ним заберіть гвинтівку. Поверніться до воріт і взломайте замок. Щоб безпечно рухатись далі, закиньте в намет кілька гранат.
Medal of Honor Airborne: проходження гри, персонажі, секрети та поради

Знищення зеніток

Поле перегляду ролика ви дізнаєтеся, що противники оточили ваших союзників. Візьміть гвинтівку і вирушайте на їх порятунок. Після перемоги над супротивниками, підійдіть до воріт. Тут ви отримаєте нове завдання по знищенню зеніток. Вам знадобиться піднятися по сходах до знарядь. Але зробити це буде непросто. Адже супротивник буде чинити опір. Проблему частково вирішує снайперська гвинтівка і гранати. А для зачисток і утримання захоплених позицій використовуйте дробовик.
Нагорі майданчики йдіть в праву сторону, але сильно не висовуйтеся, адже супротивник прострілює цю місцевість з кулемета. Знищуйте по одній зенітки, використовуючи бочки з пальним. Після вибуху останньої, ви побачите відео, та завдання буде завершено.

Висадка в Нормандії

Вистрибнувши з літака, тримайте напрямок до будівлі біля зеленого вогню. Заберіть на дах будинку. Там ви знайдете забійну гвинтівку. Запуститься відеоролик з величезним танком. Щоб знищити цього монстра, потрібно зібрати деталі базуки. Вони відзначені на карті, так що вирушайте до цілям, по дорозі розстрілюючи фашистів. Намагайтеся довго не затримуватися на одному місці, інакше загинете від знарядь танка. Якщо є труднощі з виконанням цього завдання, то подивіться відеоролик про проходження Medal of Honor: Airborne з озвучкою, який показаний вище. Зібравши базуку, знищіть броньовану машину. Тепер ваш шлях лежить до бункера. Зачистите його за допомогою гранати. Таким же способом збирайте кулеметне гніздо, а що залишилися супротивників розстріляйте з снайперської гвинтівки. Біля наступного бункера отбейтесь від загону солдатів і висадіть зміцнення. Вирушайте до наступної мети. Закиньте в бункер гранати, після чого з'явиться нове завдання, в якому належить захистити товаришів і знищити масу супротивників. Біжіть до траншеї і зачистіть місцевість, а потім знищіть ворогів на вулиці.

Medal of Honor Airborne: проходження гри, персонажі, секрети та поради

Голландська операція

Після стрибка з парашутом дотримуйтеся східного напрямку. На землі біжіть до вікна і розстріляйте фриців в будинку навпроти. Коли зачистити місцевість, заходьте в будинок і підніміться на другий поверх. Через місток ви потрапите в сусідній будинок. Знищуйте супротивників, які засіли в цьому будинку. На третьому та четвертому поверсі заховані аптечки. Після цього з'явитися танк. Щоб знищити його, ідіть до зірочці на карті і візьміть гранати. У наступному завданні потрібно зачистити місцевість від ворогів. Після ліквідації табору з'явиться повідомлення від штабу. Тепер ваш шлях лежить в центр міста. Спочатку просто біжіть до місця завдання, попутно поливаючи вогнем противника. З'явиться танк. Щоб знищити його, візьміть в ящику гранати і сховайтеся за стіну будинку. Подорвите бронемашину, коли вона проїде поруч з вами. Прямуйте до будинку, що стоїть біля мосту. Тут ви знайдете снайперську гвинтівку, за допомогою якої знищити супротивників. Потрапте на міст через другий поверх і тримаєте оборону. Ідіть до точки призначення та знищити ще один танк.
Medal of Honor Airborne: проходження гри, персонажі, секрети та поради

Рейнська операція

У цій частині проходження Medal of Honor: Airborne ви потрапите на завод, де фашисти виготовляють потужна зброя. Высаживайтесь на дах будівлі, але не галасуйте, адже тут засів ворожий снайпер. Ідіть до двох вентилів і висадіть їх за допомогою бомб. Після вибуху біжіть в праве будівлю. Тут належить вступити в бій з противниками, яких краще розстрілювати з автомата.
Діставшись до головного залу, знищіть пульт управління та сейф. Спускайтеся на перший поверх і закладіть там бомбу. Виходьте на вулицю і йдіть у бік танків. Будьте обережні, противники засіли в будинках, вагонах і на вишках. Їх легше знищити за допомогою снайперської гвинтівки. Зачистите місцевість і висадіть танк. Після цього з'явиться останнє завдання цієї місії. Вирушайте в шахту і закидайте супротивників гранатами. На вулицю ви потрапите через запасний вихід. Швидко біжіть до брами, та отбейтесь від атаки ворожої піхоти. Тепер вам потрібно дочекатися підкріплення. Зробити це непросто, адже ворог буде наступати з усіх боків. Відбившись від солдатів, знищіть поїзд динамітом.
Medal of Honor Airborne: проходження гри, персонажі, секрети та поради

Зенітна вежа

У фінальному завданні знадобитися знищити ППО супротивника. Після знайомства з загоном, вам належить вибрати точку приземлення. Краще починати з даху вежі, тому тримайте шлях туди. Опинившись на місці, вступите в сутичку з натовпами ворогів. У збройовому ящику заберіть гранати і закидайте ними нижні знаряддя. Спустіться на один поверх і знищіть втричі кільце оборони фашистів. Тепер ваш шлях лежить в пульт управління, який ви потрапите через ліфт. Опинившись на місці, знищіть солдатів. Для початку вбивайте гранатометників, а потім всіх інших. Закладіть бомби на зазначених точках і перегляньте відеоролик. З'явиться нове завдання – зачистка бункера. Ідіть до нього і знищити всіх ворогів. Після цього виберіться на дах і натисніть кнопку. Тоді станеться вибух, і башта буде знищена. На цьому гра Medal of Honor: Airborne буде завершена.

Популярі новини
Загрузка...