Західні Чумні землі в World of Warcraft

164 0 Новини високих технологій

У всесвіті World of Warcraft є чимало локацій, де гравців чекають цікаві, але дуже небезпечні пригоди. Однією з таких областей є Західні Чумні землі. Саме звідси чума Батоги поширилася по решті територій. І дістатися сюди буде нелегко.

Західні Чумні землі в World of Warcraft

Опис

Західні Чумні землі – область, розташована в північному Лордероне. Вона оточена Альтеракскими горами з південної сторони, і Тирисфальскими лісами з заходу. І також вона межує з Східними Чумними землями. Область дуже небезпечна, адже в ній мешкають заражені звірі, атакуючі будь-якого подорожнього. До того ж по цих землях блукає ніжити. Покинуті міста і селища наповнені сірим туманом. Пейзаж тут сумний, але раніше ці ліси були неймовірно красиві. Зрозуміти це можна за єдиним місцем, зберіг колишню красу, Гробниці Утера Світлоносного.


Західні Чумні землі в World of Warcraft

Історія

Місцевість, яку прийнято називати Західними Чумними землями, колись була багатими на дичину лісами. Вони пролягали від столиці Лордерона до Дарроумира. Столицею області вважався Дольний Вогнище, а Андорал був центром поширення пшениці. Це і стало згубою місцевості. Некромант Кел'Тузад зрозумів, що через заражену пшеницю чума Батоги швидше пошириться. Тому він встановив на полях величезні котли. З поширенням Чуми лісу стали гинути. Дерева придбали сіро-коричневий відтінок, на них з'явилися моторошні нарости. Спробувавши врятувати від чуми те небагато, що залишилося, Червоний Орден зайняв фортеця Марденхольд і Дольний вогнище. А Срібний світанок розбив табір неподалік від кладовища Пагорба Печалі. Вони допомагають котрий відрікся побудувати бастіон і відправляють бійців на битву з Батогом.


Західні Чумні землі в World of Warcraft

Як потрапити в Західні Чумні землі

Подорожуючи з Тирисфальских лісів, вирушайте з Подгорода на схід по головній дорозі і пройдіть через Бастіон. Представникам Альянсу краще обійти цей табір Орди стороною. Якщо ви хочете потрапити в локацію із Внутрішніх земель, то знайдіть Чумну видолинок. Ця стежка знаходиться між сторожкою Кель'Данило і Захмарним Піком. Прямуйте дорогою через гори і вийдіть до озера Дарроумир, поруч з брамою Каер Дарроу. Але врахуйте, що ці райони належать Альянсу. Тому прихильникам Орди слід бути акуратніше. Щоб потрапити в область з Альтеракских гір, дійдіть до основної дороги, що веде на північ з Передгір'я Хилсбрада. Трохи далі млини Таррен вона поділяється на дві частини. Вибирайте праву стежку і йдіть до Странбраду. В дорозі будьте обережні, адже в цій місцевості мешкають огри і розбійники Синдикату. Далі дорога пройде через берег Холодного Вітру. Цей табір належить Альянсу. Тому ординцям бажано обійти його стороною.

Популярі новини
Загрузка...